آسترولوژی جونو

جونو یکی از پنج سیارک الهه به همراه پالاس، وستا، ماه سیاه لیلیت و سرس است.

در آسترولوژی، جونو نماینده مشارکت‌ها و ازدواج ماست. او همچنین بر تولد کودک و بهداشت باروری زنان حکم می‌راند.

در سطحی درونی تر، جونو بر روی جفت‌های روحی‌مان و افرادی که قرار است به هنگام طی این سفر با آنها برخورد کنیم، حکومت می کند.

در زمان نوشتن این مقاله، جونو در آسمان های کیهانی‌مان بسیار فعال است. او در حال حاضر در نشان عقرب است و به شدت از طریق فصل عقرب ۲۰۲۰ فعال خواهد شد.

جونو بعد از آنکه از ۱۳ آوریل تا ۳ آگوست ۲۰۲۱ برگشتی شود و در نوامبر ۲۰۲۱ از مرکز کهکشانی عبور کند، بسیار فعال خواهد شد.

آیا می توانید مضامینی از جونو موجود در زندگی شخصی‌تان را احساس کنید؟

اسطوره‌شناسی جونو

در افسانه های رومی، جونو هم همسر و هم خواهر ژوپیتر است. او همچنین مادر مارس است.

داستان از این قرار بود که ژوپیتر به جونو بسیار خیانت می‌ورزید، و اگرچه جونو از حسادت کلافه شده بود و حتی نقشه انتقام از تمامی معشوقه‌های ژوپیتر را در سر داشت، اما او در کنار او تحمل کرد و تا ابد به او وفادار ماند.

این تصویر همسری وفادار و خوب از شخصیت جونو، تصویری است که نمی توانیم بگوییم از دریچه پدر سالاری تعیین شده است.

ژوپیتر پادشاه خدایان بود، بنابراین فراموش نکنیم که این بدان معناست که جونو نیز ملکه بود.

از جونو به عنوان ملکه خدایان و آورنده نور یاد می شده است. از طریق اراده الهی‌اش بود که توانست زندگی جدیدی برای زمین به ارمغان آورد. از طریق او بود که روح های نور از عوالم بالاتر توانستند به عنوان کودک روی زمین متولد شوند.

جونو همچنین نماینده “نبوغ زنانه” است که بدون توجه به جنسیت مان در هر یک از ما زندگی می کند.

این نبوغ زنانه به توانایی های شهودی، مادرانه و رهبری و برتری ما، و همچنین به توانایی ما برای قدم گذاشتن درون قدرت تام خلاقانه مان مرتبط است.

جونو یک چهره قدرتمند برای رومیان بود و ماه ژوئن به نام او نامگذاری شد. ژوئن همچنین فرخنده ترین ماه سال برای ازدواج محسوب می شد.

افسانه جونو به ما نشان می دهد که او با وجود اینکه ژوپیتر اموراتی داشت، وفادار بوده است، اما من دوست دارم فکر کنم که این انتخاب قدرتمندانه او بود، و شاید او بسیار مشغول ملکه‌گری و نورآوری بود تا نگران آنچه ژوپیتر داشت، باشد.

برای پیشبرد این ایده که جونو الهه ای حاشیه ساز نیست، او مارس را با تصورات پاک و ناپاک خلق و به دنیا آورد. او تصمیم گرفت که به ژوپیتر احتیاج ندارد و در عوض توانست با قدرت شخصی خود فرزندی ایجاد کند و به دنیا بیاورد.

جونو قدرت استقلال را به ما یادآوری می کند و اینکه هرکدام از ما، صرف نظر از روحی که در این زندگی با او “شریک” هستیم، توانایی خلق زندگی مورد نظر خود را داریم.

جونو در چارت آسترولوژی تان

نماد جونو به عنوان پیکر ونوس با یک گل شکوفا یا ستاره روی تاج او نشان داده شده است.

جونو بر قراردادهای روحی مان با دیگران و انواع مشارکت ها و روابطی که قرار است برای بالاترین رشد خود در آن قرار بگیریم، حاکمیت می‌کند.

در حالی که معمولاً در آسترولوژی به جونو به عنوان استروئید ازدواج نگاه می شود، این فقط در مورد عشق و عاشقی نیست، بلکه در مورد “ازدواج” مان با همه چیزها در این زندگی است.

جونو به ما کمک می کند تا تعیین کنیم که در این زندگی به چه چیزهایی نیاز داریم، خصوصاً از طریق مشارکت هایمان و آنچه که ما مایل به تحمل آن هستیم.

ببینید جونو در زمان تولد شما چه نشان و خانه ای داشته است ( طبق دستورالعمل های زیر)، تا ببینید که در هنگام صحبت از چیزها و افرادی که تصمیم می گیرید در این زندگی به آنها متعهد شوید، به چه چیزی نیاز دارید.

مراحل نحوه یافتن جونو در چارت تولدتان:

  1. به Astro.com بروید
  2. روی Free Horoscopes کلیک کنید
  3. گزینه Extended Chart Selection را انتخاب نمایید
  4. اطلاعات تولد خود را ارسال کنید
  5. در صفحه بعد، به پایین به قسمت ” Additional objects ” (سایر مقاصد) بروید و Juno را انتخاب کنید
  6. به دنبال نشان و خانه ای باشید که جونو در آن قرار دارد

تفسیر نشان جونو، خود ممکن است تحقیقات اضافی لازم داشته باشد اما در اینجا یک راهنمای خلاصه برای شروع کارتان قرار داده ام.

شما همچنین می توانید با توجه به موضوعاتی که در هنگام فعال و قوی بودن جونو در آسمان های کیهانی، در مورد مشارکت ها و جفت های روحی مشاهده می کنید، کاوش شهودی خود را انجام دهید.

چند سوال انگیزشی برای جونو

در اینجا برخی سوالات انگیزشی برای کمک به شما در کشف بیشتر جونو ارائه شده است-

  1. شما گرایش دارید چه نوع مشارکت هایی را در زندگی تان جذب کنید؟ چه چیزهایی را در این مورد دوست دارید و چه چیزهایی را دوست ندارید؟
  2. چالش برانگیزترین رابطه شما کدام بوده است؟ سه موردی که از این تجربه آموخته اید چیست؟
  3. بهترین یا عمیق ترین رابطه شما کدام بوده است؟ سه موردی که از این تجربه آموخته اید چیست؟
  4. تعهد برای شما چه معنی دارد؟ کجا در زندگی تان برای تعهد تلاش می کنید و کجا خود را بیش از حد وابسته می یابید؟

_تفسیر جونو در چارت تولدتان

 

آسترولوژی جونو