آسترولوژی دنباله‌دار

نئووایز ۲۰۲۰

در ۲۷ مارچ ۲۰۲۰، یک دنباله‌دار جدید کشف شد و نئووایز نام‌گذاری شد ( Neowise- نام تلسکوپی که برای کشف آن استفاده شد).

اکنون در ماه ژولای و شاید حتی تا آگوست، نئووایز از سیاره زمین برای کسانی که در نیمکره شمالی زندگی می‌کنند قابل رویت است.

نئووایز بسیار پرنور است که می‌توانید آن را با چشم غیر مسلح مشاهده کنید و بسیاری از مردم اروپا و آمریکای شمالی موفق به گرفتن عکس‌هایی شگفت انگیز از این دنباله دار خاص و نادر شده‌اند.

نئووایز مدار خود را حدود ۶۸۰۰ سال دور می‌زند، بنابراین بهتر است بگوییم که ما هرگز دیگر آن را نخواهیم دید – حداقل در این دوره زندگی.

این رویداد خاص آسمانی مرا به آسترولوژی پی ستاره‌های دنباله‌دار و آنچه حضورشان نشان می‌دهد، جلب کرده ‌است.

متاسفانه اطلاعات زیادی در این زمینه وجود ندارد، اما من مقداری ازین اطلاعات را برایتان جمع‌آوری کرده‌ام.

ستاره‌ی دنباله‌دار در آسترولوژی

در آسترولوژی سنتی، ستاره‌های دنباله‌دار به عنوان پیام‌هایی از آسمان‌ها پذیرفته شده‌اند و معمولاً این پیام‌ها هشدارهایی برای اتفاقات ناگوار بودند.

گفته می‌شود که دنباله دارها نشان‌دهنده تغییرات بزرگ هستند و این تغییرات با تخریب و آشوب همراه می‌شود.

دنباله دارها نشانه‌های بلایای طبیعی و جنگ‌ها بودند، اما همچنین گفته می‌شود که نشانگر تولد یا ظهور رهبران جدید و نوآوری‌های جدید نیز هستند.

بسیاری از آسترولوژرها نیز ظهور ستاره‌های دنباله دار را با ظهور ایده‌های جدید و رو به پیشرفت مطابقت داده‌اند.

همچنین گفته می‌شود که تحت یک دنباله‌دار در حال گذر هوش، شانس و نوآوری به وجود می‌آید و روح شما این پتانسیل را کسب می‌کند که ایده‌های جدید بنیادی و رادیکالی را به زمین بیاورد.

در آسترولوژری، رنگ دنباله دار نیز مهم است. نئووایز زرد-نارنجی رنگ است که نشان می‌دهد با سیاره ژوپیتر هم تراز شده است.

اگر این یک پیشگویی قابل اعتماد باشد، نئووایز می‌تواند انرژی بسیار گسترده‌ای داشته باشد و به ما در دیدن تصویر بزرگتر کمک کند.

از نشان دنباله‌دار می‌توان برای پیش‌گویی در مورد پیام‌هایی که ممکن است داشته باشد نیز بهره جست. نئووایز در نشان لئو که یک نشان آتش است کشف شد.

این نشان می‌دهد که نئووایز پتانسیل ایجاد انرژی آتشین و حتی مبارزاتی و البته همچنین انرژی خلاقیت، قدرت و رهبری را نیز دارد.

نشان و رنگ دنباله‌دار همه می‌توانند به روش‌های سمبلیک مورد استفاده قرار گیرند تا به رمزگشایی پیام‌هایی که ممکن است این دنباله دار داشته باشد کمک کنند.

پیام شهودی دنباله دارنئووایز

در سطح شهودی، احساس می‌کنم که هر دنباله دار ارتعاش انرژی خودش را دارد و نمی‌توانیم بگوییم که همه دنباله‌دارها بد یا خوب هستند.

آن‌ها مانند همه اجسام آسمانی انرژی دارند و بر ماست که این انرژی را به طور موثر به کار ببریم و از آن نهایت استفاده را ببریم.

با بهره گیری از انرژی دنباله دار نئووایز، احساس می‌کنم حضور آن در اینجا برای کمک به پاک کردن انرژی منفی و ترس‌ محور است. مثل اینکه که آمده است تا مسمومیت‌های روحی و روانی را که از سیاره متشعشع می‌شود را بمکد.

با نگاهی به آسترولوژی چینی، می‌فهمیم که این ایده در واقع پشتیبانی شده است. آسترولوژرهای چینی، ستاره‌های دنباله دار را “ستاره های جارو” می نامند، زیرا اعتقاد بر این است که آن‌ها توانایی رُفتن و پاک کردن همه چیزهایی را که دیگر احتیاجی به آن‌ها نیست، دارند.

آیا ممکن است دنباله دارها دلالت بر تولد خرد جدید داشته باشند؟ و اینکه که کجا باید خرد خود را افاضه دهیم؟ آیا آن‌ها شانس و فرصتی برای ما هستند که دلبستگی‌ها و قید و بندها و غل و زنجیرها را پاره کنیم تا بتوانیم رخصت دهیم که چیزهای جدید وارد زندگی‌مان شوند؟

من احساس می‌کنم که این دنباله‌دار توانایی مکیدن انرژی از زمین را دارد، شاید پاکسازی و ترمیم آن باشد، البته احتمال این نیز می‌رود که ما احساس کنیم تخلیه‌شده‌ایم یا به ته رسیده‌ایم.

بعد از گذشت این احساس، ممکن است دریابیم که فضای خود را برای ظهور خرد جدید پاک کرده‌ایم.

البته دنباله دارها رویدادهای فوق العاده زیبایی برای مشاهده‌ هستند، بنابراین من همچنین احساس می‌کنم که حضور آن‌ها زیبایی‌های جهان را به ما یادآور می‌شوند، و همیشه تعداد بسیاری از آن‌ها در آسمان‌ها وجود دارد که در این  کیهان وسیع، فضا را با ما سهیم می‌شوند.

چه کسی می‌داند نئووایز چه پیغام‌های دیگری ممکن است داشته باشد چرا که فقط یک بار در این دوره‌ از زندگی، مکان ما را در منظومه شمسی زیارت می‌کند.

شما می‌توانید با نگاه کردن به افق شمال-شمال غربی درست پس از غروب آفتاب، آن را مشاهده کنید.

اگر هر احساس شهودی پیرامون این دنباله دار یا الهاماتی پس از دیدن آن داشتید، دوست دارم درباره آن بشنوم! در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

آسترولوژی دنباله دار نئووایز ۲۰۲۰
امتیاز خود را ثبت کنید