مارچ ۲۰۲۲ از ما می‌خواهد که پیش قدم شویم، روی صندلی راننده قدم بگذاریم و کارها را انجام دهیم!

مارچ تنها ماه سال ۲۰۲۲ است که در آن هیچ سیاره اصلی را در برگشتی نخواهیم داشت. این به این معنی است که این ماه مقداری انرژی جسورانه، سریع و رو به جلو را برای ما به ارمغان می آورد که می تواند به ما کمک کند ترس های خود را پشت سر بگذاریم و در مورد کارهایی که واقعاً می خواهیم انجام دهیم، اقدام کنیم.

شایان ذکر است که در این ایام واپسین سال ۱۴۰۰ که در آن هیچ سیاره اصلی در برگشتی نداریم، حتما از این انرژی به نفع خود استفاده کنید! پروژه های جدید را شروع کنید، یک جهش داشته باشید، در مورد کارهایی که می خواهید انجام دهید، اقدام کنید. بهانه های خود را کنار بگذارید و از این انرژی برای انجام حرکت خود استفاده کنید! این امر به ویژه در نیمه دوم مارچ صادق است، زیرا پس از اعتدال مارچ وارد فصل اریس می شویم.

در نیمه اول مارچ، خورشید بازدید خود را در نشان پایسیس به پایان می رساند. پایسیس آخرین نشان زودیاک است و انرژی بازتابنده را با خود به ارمغان می آورد. در اوایل مارچ، ونوس پس از برگشتی از دسامبر ۲۰۲۱، فاز سایه خود را نیز ترک خواهد کرد، و به ما این امکان را می دهد که واقعاً گذشته را پشت سر بگذاریم، به خصوص در مورد روابط فرسوده یا پویایی روابط.

با تمام این انرژی که پشت سر ماست، و با جابجایی خورشید به اریس، لحن ماه تغییر می‌کند و امواج نیرومند، آتشین و انرژی لیدرشیپ در آسمان کیهانی فیلتر می‌شوند. اینجاست که ما بیشترین حمایت یونیورس را برای شروع پروژه‌های جدید، تیک زدن کارها از فهرست کارهایمان و ایجاد هدف و نشان خود دریافت می‌کنیم.

 

بیایید نگاهی به برخی از رویدادهای نجومی کلیدی در این ماه بیندازیم-

 

۲ مارچ – ماه نو پایسیس + همترازی ونوس، مارس، پلوتو

در ماه نو، آسمان تاریک است. این تاریکی محل آرمیدن انرژی های جدیدی است که در شرف آشکار شدن هستند. در تاریکی است که بذر آماده جوانه زدن می شود، ما قادریم تمام آنچه برای دگرگونی خودمان لازم است را حل و فصل کنیم. این انرژی‌ها در ماه نوی پایسیس تقویت می‌شوند و ممکن است کمی حساس‌تر از حد معمول باشیم. ژوپیتر، سیاره فراوانی و انبساط در زیر این ماه نو بسیار فعال است، که ممکن است احساسات ما را افزایش دهد. با این حال، نکته خوب در مورد انرژی ژوپیتر این است که به ما امکان می دهد پوشش نقره ای و روزنه امید را ببینیم و روی احساسات خوب تمرکز کنیم. در زمان این ماه نو، ونوس، مارس، پلوتو نیز در کپریکورن در یک راستا خواهند بود. این ترکیب نادر از انرژی سیاره ای، انرژی هایی که ما در اطراف این ماه نو احساس می کنیم را رنگ می زند. ما ممکن است متوجه تمرکز حول روابط یا جنگ قدرت در زندگی خود شویم. بیشتر …

 

۳ مارچ – کانجاکت ونوس به پلوتو

ونوس در چند ماه گذشته سه بار با پلوتو هم تراز شده است. اولین بار در ۱۱ دسامبر ۲۰۲۱ بود، دومین بار در ۲۴ دسامبر ۲۰۲۱ در برگشتی بود.، و این تراز سوم و نهایی خواهد بود. وقوع این همسویی سه بار در مدت زمان کوتاه نادر است و نشان می دهد که یونیورس در اینجا توجه ما را به خود جلب می کند. پلوتو نشان دهنده قدرت است، ونوس نشان دهنده روابط و داینامیک روابط مان است، نه فقط با دیگران بلکه با خودمان و رابطه ما با پول. تحت این رشته انرژی، ممکن است متوجه جنگ قدرت در مورد رابطه یا رابطه مان با چیزی شده باشیم. ممکن است نیاز به عقب نشینی و رهایی از کنترل یا تسلیم شدن را یافته باشیم، یا ممکن است نیاز داشته باشیم که برخیزیم و قدرت خود را پس بگیریم. از آنجایی که این سومین همسویی در یک سری است، داستان ما حول این انرژی ها پیشرفت خواهد کرد. آیا موضوعاتی پیرامون تاریخ های ذکر شده در بالا وجود داشته که اکنون پیشرفت کرده یا پاک شده است؟ وقتی صحبت از پویایی قدرت و روابطتان می شود، چه سفری را طی کرده‌اید؟

 

۴ مارچ – ونوس دوره سایه اش را ترک می کند

ونوس در ۱۹ دسامبر ۲۰۲۱ وارد برگشتی شد و دوباره در ۲۹ ژانویه ۲۰۲۲ مستقیم شد. در این دوره، مسائل قلب ممکن است به سطح آمده باشند تا تغییر شکل داده و پاک شوند. برگشتی ونوس پویایی روابط فرسوده و باورهای خود محدود کننده را تقویت می کرد که ما را از تحقق پتانسیل کامل خود باز می داشت. با وجود اینکه ونوس از اواخر ژانویه در برگشتی نیست، همچنان به آرامی در حال حرکت است و بخشی از آسمان کیهانی که قبلاً در آن سفر کرده است را بازمی‌گرداند. این به عنوان فاز سایه شناخته می شود و در شروع و پایان هر دوره برگشتی اتفاق می افتد. در این روز، مرحله سایه رسما به پایان می رسد و ونوس به قلمرو جدید باز می گردد و انرژی جدیدی را با خود به همراه می آورد. وقتی نوبت به روابط مان و مسائل مربوط به قلب می‌رسد، خروج ونوس از فاز سایه‌اش می‌تواند انرژی جوان‌سازی را به همراه داشته باشد.

 

۴ مارچ – کانجاکت خورشید به ژوپیتر

ملاقات سالانه خورشید و ژوپیتر یکی از سودمندترین و جادویی ترین هم ترازی ها در آسترولوژی است! ژوپیتر هر چه را که لمس می کند تقویت می کند و با نزدیک شدن به خورشید، پرتوهای حیات بخش آن را تشدید می کند. در آسترولوژی، خورشید هسته اصلی ما را نشان می دهد، بنابراین با نزدیکی ژوپیتر می تواند زمان خودیابی، شفا و خوش بینی را به ارمغان آورد. یکی از هدایای ژوپیتر این است که ما را به دیدن تصویر بزرگتر و جنبه روشن چیزها وادار می کند. اگر چیزی تاریک به نظر می‌رسد یا در افکار منفی غرق شده‌اید، ممکن است این روزی باشد که ببینید آیا می‌توانید تغییری ایجاد کنید یا این که نحوه نگاهتان به چیزها را از نو بچینید.

 

۶ مارچ – ونوس و مارس وارد اکواریس می شوند

ونوس و مارس از اواسط فوریه با هم در آسمان کیهانی مان سفر می کنند. در این روز هر دو از کپریکورن خارج می شوند و به اکواریس جایی که برای آخرین بار به هم پیوند می خورند می روند. این یک انرژی جادویی است که می تواند به ما کمک کند تا بین مردانه و زنانه خود تعادل ایجاد کنیم. در اینجا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد انرژی های ونوس و مارس بخوانید.

 

۱۲ مارچ – نپتون کانجاکت خورشید

ملاقات سالانه خورشید و نپتون روز خلاقیت، رشد معنوی و عشق بالاتر است. نپتون سیاره عشق جهانی در نظر گرفته می شود. این به ما کمک می کند تا بفهمیم همه ما به هم متصل هستیم، که در هسته خود، همه ما واقعاً یکی هستیم. گرد هم آمدن نپتون و خورشید می تواند بینش های معنوی را تقویت کند، به ما کمک کند با شهود خود ارتباط برقرار کنیم و ارتباط ما را با قلمروهای الهی آسان تر می کند. نپتون همچنین بر دنیای فانتزی، هنر و موسیقی حکومت می کند، بنابراین انرژی کیهانی قوی در این زمان به این نوع کارها علاقه دارد.

 

۱۶ مارچ – پیوند پالاس و کایرن

پالاس سیارک قدرت و شجاعت است. این به ما کمک می کند نترسی خود را پیدا کنیم، مستقل باشیم و برای همه چیزهایی که به آن اعتقاد داریم بایستیم. کایرن سیارک شفابخش است، نشان دهنده زخم هایی است که با آنها وارد این زندگی می شویم و مسیری را که باید طی کنیم تا این زخم ها را به دروازه های شفای خود و دیگران تبدیل کنیم. انرژی سیارک ها ظریف است، اما زمانی که این دو کنار هم می آیند، ممکن است برای ما راحت تر باشد که وقتی نوبت به سفر شفابخشمان می رسد از خودمان دفاع کنیم. همچنین ممکن است با سفر شفابخش مان احساس قدرت کنیم، یا برایمان آسان‌تر باشد که قدرتی را که نتیجه چالش‌های پشت سر گذاشته است را به دست بگیریم. اگر دوران چالش برانگیزی را سپری می‌کنید، این ترکیب انرژی سیارکی ممکن است به شما قدرت لازم برای گذراندن یک روز دیگر را بدهد.

 

۱۸ مارچ – ماه کامل ورگو

ماه کامل ورگو، ما را به اعتدال و شروع سال جدید نجومی هدایت می کند. ماه کامل نشان دهنده نقاط رهاسازی است، بنابراین این فرصتی عالی برای پاکسازی همه چیزهایی است که دیگر نمی خواهیم در سال جدید حمل کنیم. تحت این انرژی های پاکسازی کننده قوی، ممکن است به ما الهام شود تا تفکر انتقادی خود و ایده کمال گرایی را کنار بگذاریم. نپتون نیز تحت این ماه کامل بسیار فعال است. در حالی که نپتون می تواند بینش معنوی ما را تقویت کند، همچنین می تواند همه چیز را برای ما پنهان کند و دیدن حقیقت را دشوارتر سازد. در زیر نور ماه کامل، ممکن است مجبور باشیم به این ایده توجه کنیم که همه چیزهایی که می درخشد طلا نیست. به شهود خود اعتماد کنید، آن راهنمای شما خواهد بود.

 

۲۰ مارچ – فصل اریس + نقطه اعتدال + شروع سال آسترولوژیکال

این یکی از رویدادهای کلیدی ماه است! در آسترولوژی تروپیکال، خورشید همزمان با اعتدالین به اریس می رود. همانطور که اریس اولین نشان زودیاک در نظر گرفته می شود، این حرکت را شروع سال آسترولوژیکال نیز می دانند. با ورود به سال جدید، اهدافی را برای آنچه می خواهید وارد زندگی خود کنید، تعیین کنید. اریس نشان لیدرشیپ است، پس به این فکر کنید که می خواهید در زندگی خود رهبری چه چیزی را بر عهده بگیرید. نقطه اعتدال یک روز با ارتعاش بالا است که در آن ما راهنمایی می‌شویم تا تعادل را به زندگی خود بیاوریم. در برخی از نقاط جهان، اعتدال با شروع بهار یا پاییز نیز مصادف است. هر دوی اینها فصول انتقالی هستند و زندگی و مرگ را گرامی می دارند. ما می‌توانیم از انرژی‌های اعتدال برای ارج نهادن به این دو سوی تجربه انسانی خود استفاده کنیم. چه چیزی در زندگی شما مرده است؟ چه چیزی دوباره متولد شده است؟

 

۳۱ مارچ / ۱ آوریل – ماه نو اریس

برای کسانی که در مناطق زمانی خاص هستند، ماه نو اریس در ۳۱ مارچ می افتد، برای سایر مناطق زمانی، ماه نو در ۱ آوریل به اوج خود می رسد. در هر صورت، این ماه نو به لطف حضور قوی کایرن، انرژی هیلینگ و شفابخشی را ارائه می دهد. کایرن به عنوان درمانگر زخمی شناخته می شود و این استعداد را دارد که به ما کمک کند زخم های خود را برداریم و آنها را به منابع قدرت، خرد و شفا تبدیل کنیم. تحت این ماه نو، ممکن است خود را در حال التیام زخم‌های قدیمی یا یافتن نیروی جدیدی از برخی سختی‌هایی که مجبور به عبور از آن‌ها بوده‌ایم بیابیم. در ادامه با ما همراه باشید!


ممکن است بپسندید:

خوانش تاروت هفتگی: ۷ تا ۱۳ اسفند ۱۴۰۰

تومان۷,۹۰۰

آسترولوژی مارچ ۲۰۲۲