در زمان ماه نو، آسمان تاریک می شود، حتی یک هلال کوچک از ماه هم دیده نمی شود. تاریکی همیشه مترادف با انرژی زنانه خلاقی بوده که در درون همه ما زندگی می کند. در تاریکی است که انرژی خلاق در بالاترین حد خود قرار دارد. در تاریکی است که ما اغلب به اندازه کافی احساس امنیت می کنیم تا به خود واقعی مان تبدیل شویم و عمیق ترین احساسات ما اغلب آزاد می شوند.

ما ممکن است در ماه نو پایسیس ۱۱ اسفند/ ۲ مارچ، احساسی نزدیک به تاریکی داشته باشیم. ممکن است خودمان را در حال سفر در میان سایه‌ها ببینیم، یا با هر چیزی که در زوایای پنهان قلب، ذهن و روح ما زندگی می‌کند روبرو شویم.

ترس از تاریکی اشکالی ندارد زیرا اغلب می تواند چیزهایی را تحریک کند که ما نمی خواهیم با آنها رودرو شویم. اما این رویارویی اغلب برای داشتن یک زندگی غنی تر و کامل تر ضروری است. این رویارویی اغلب برای کشف خودمان در سطحی عمیق تر و عبور از انسدادها و موانع ضروری است.

وقتی به خودمان اجازه می‌دهیم در تاریکی بنشینیم، قدرتی پیدا می‌شود. فقط به دانه فکر کنید. همانطور که در خاک تاریک غوطه ور می شود، فقط برای رشد و شکوفایی در چیزی جدید و بزرگ قرار گرفته است. همین را می توان برای خودمان نیز گفت.

تاریکی همچنین پایه و اساس انرژی های جادویی تجلی و آفرینش است. در تاریکی است که انرژی می تواند به چیزی تبدیل شود. در تاریکی است که زندگی جدید به وجود می آید.

تحت انرژی ماه نو اسفند، ممکن است احساس کنیم که به آرامی در کنار تاریکی درون نشسته ایم. این ممکن است ما را ملزم کند که با چیزی عمیق تر روبرو شویم، یا به ما اجازه دهد که با انرژی جادو و خلقت ارتباط برقرار کنیم.

پایسیس آخرین نشان زودیاک است و حال و هوای تامل و بازتاب و دور کردن گذشته را ایجاد می کند. در نشان پایسیس است که ما می‌توانیم به سفری که طی کرده‌ایم نگاهی بیاندازیم و برخی از درس‌ها و هدایایی که با آن مواجه شده‌ایم را به روشی جدید درک کنیم.

در ماه نوی پایسیس اسفند ۱۴۰۰ تاکید زیادی وجود دارد که به گذشته خود و آنچه می توانیم یاد بگیریم یا آنچه باید از آن حرکت کنیم، فکر کنیم.

در این ماه نو به همان اندازه روی بخشش، دلسوزی نسبت به گذشته خود، و بردن تنها بخشی از گذشته خود را که می‌خواهیم به آینده، تمرکز وجود دارد.

برای گذشته خود از ۶ یا ۱۲ ماه پیش، نامه بنویسید. دوست دارید چه چیزی را با گذشته خود به اشتراک بگذارید؟ دوست دارید خود گذشته تان چه حکمتی را بداند؟ حتی اگر نامه را در زمان حال می نویسید، تصور کنید که خود گذشته تان به طور شهودی این اطلاعات را در زمانی که بیشتر به شنیدن آن نیاز داشت دانلود می کند.

ژوپیتر که در حال حاضر راه خود را از طریق نشان پایسیس طی می کند، تحت این ماه نو بسیار فعال است. ژوپیتر می تواند موجی از خوش بینی را در تصویر به ارمغان بیاورد، بنابراین اگرچه ممکن است خود را در حال بازتاب یا نیاز به سفر به اعماق بیابیم، ممکن است برایمان آسان تر باشد که روی پوشش نقره ای و دیدن روزنه امید تمرکز کنیم یا زیبایی را ببینیم که در نهایت از همه چیز شکوفا می شود.

ژوپیتر دوست دارد همه چیزهایی که لمس می کند را گسترش دهد و پایسیس می توانند انرژی بسیار حساسی باشند، بنابراین حضور ژوپیتر در اینجا می تواند حساسیت ما را نسبت به چیزها افزایش دهد. آگاهی از این موضوع می تواند به ما کمک کند تا بخشی از این حساسیت را به پروژه های خلاقانه، مدیتیشن یا کارهای شهودی هدایت کنیم. حواس روانی ما نیز احتمالاً تقویت می شود، بنابراین مطمئن شوید که به هر گونه هانچ (احساس وقوع امری در آینده)، نجوا یا سیگنال های دریافتی اعتماد کنید.

یکی دیگر از انرژی های بسیار فعال در زمان این ماه نو، اتصال ونوس، مارس و پلوتو است. ما با انرژی ونوس و پلوتو، و انرژی ونوس و مارس کار کرده‌ایم، اما این اولین باری است که این سه انرژی‌های سیاره‌ای را در کنار هم داریم.

ترکیبی از این انرژی ممکن است توجه ما را به روابطمان جلب کند و در جایی که قدرت خود را ابراز نمی کنیم یا جایی که ممکن است بیش از حد قدرت داریم و به عنوان کنترل کننده در نظر گرفته می شویم. این انرژی ممکن است در رابطه ما با پول نیز آشکار شود.

انرژی پایسیس ما را راهنمایی می کند تا با جریان حرکت کنیم و هنر تسلیم بودن را بیاموزیم. یکی از موهبت‌هایی که به ما می‌آموزد این است که کنترل را رها کنیم، با اعتماد به اینکه همه چیز و هر آنچه که قرار است در نهایت محقق شود خوب خواهد بود.

برای کار با این داینامیک ونوس، مارس و پلوتو، سعی کنید با جریان حرکت کنید، به خصوص اگر موقعیت هایی خارج از کنترل شما به سطح بیایند. از انرژی ونوس برای ایجاد تعادل در هر داینامیک رابطه ای که ممکن است ظاهر شود استفاده کنید. از انرژی مارس استفاده کنید تا از انتخاب های خود و اقداماتی که می خواهید انجام دهید مطمئن بمانید و از انرژی پلوتو استفاده کنید تا در قدرت خود بمانید و به خود واقعی خود وفادار بمانید.

ماه نو پایسیس دارای پویایی انرژی قوی است و ما ممکن است لایه‌های زیادی را نسبت به آن احساس کنیم، بنابراین با خودتان ملایم و مهربان باشید و از همه چیز به آسانی رد شوید. فقط به یاد داشته باشید که همه چیز موقتی است.

 

آیین ماه نوی پایسیس اسفندماه شما اینجاست.

آسترولوژی ماه نوی پایسیس اسفند ۱۴۰۰