ماه نو اکواریس بسته به منطقه زمانی شما در ۳۱ ژانویه یا ۱ فوریه می افتد. ماه نو نشان دهنده شروع یک چرخه قمری جدید است، و این ماه نو حتی قدرتمندتر است زیرا شروع سال نو قمری را به ارمغان می آورد.

سال نو قمری توسط بسیاری از فرهنگ ها در سراسر جهان جشن گرفته می شود و زمان شروع های جدید است. درست قبل از شروع سال قمری، بسیاری وقت می گذارند تا خانه را تمیز کنند، شلوغی ها را کاهش دهند و انرژی تازه را به خانه هایشان بیاورند. گذشته بخشیده می شود و یک طرز فکر جدید و الهام گرفته نیز تشویق می شود.

تا رسیدن به این ماه نو، ممکن است احساس کنید که الهام گرفته‌اید تا چیزهای قدیمی را پاک کنید و خانه خود را با انرژی تازه پر کنید. از آنجایی که این ماه نو در اکواریس است و انرژی هوای قوی دارد، هر اقدامی که برای وارد کردن انرژی جدید به زندگی خود انجام می‌دهیم احتمالاً الهام‌بخش روش‌های جدید تفکر، ایده‌های روشن و ذهنی شفاف‌تر است.

از انرژی های ماه نو اکواریس برای پاکسازی ذهن خود استفاده کنید. شما می توانید این کار را از طریق پاکسازی درهم و برهمی و ایجاد فضا در محیط خود یا با استفاده از یک “سم زدایی فکری” انجام دهید، که در آن به جای اینکه اجازه دهید ذهن‌تان بی پایان حرف بزند، بر سکون تمرکز می کنید.

در حالی که برخی از انرژی های شگفت انگیز و تازه در این ماه نو وجود دارد، چند نکته هست که باید در نظر داشته باشید. مرکوری همچنان در این ماه نو در برگشتی خواهد بود، به این معنی که برای جهش کامل به جلو باید کمی صبور باشیم.

برگشتی مرکوری زمان تأمل و بازبینی گذشته است. این زمانی است که الگوهای فکری ناخودآگاه ما ممکن است برای بازبینی و تجدید نظر ظاهر شوند. هنگامی که مرکوری در برگشتی قرار دارد، ممکن است احساس کنیم که به جای جلو، در حال برداشتن گام‌هایی به سمت عقب هستیم.

بدانید که این انرژی برگشتی کوتاه مدت خواهد بود، زیرا تنها چند روز پس از ماه نو در ۳ فوریه، مرکوری مستقیم خواهد شد. پس از این تاریخ است که ما ممکن است اثرات کامل هر انرژی تازه ای را که این ماه نو به ما آورده است را احساس کنیم.

همانطور که هفته‌های بعد از این ماه نو ادامه می‌یابد، ممکن است آسان‌تر پیش برویم و روی برخی از اهداف و مقاصدی که برای سال پیش رو تعیین کرده‌ایم، کار کنیم.

عامل مهم دیگر در این ماه نو، تأثیر سترن است. سترن در نزدیکی ماه نو اکواریس معلق خواهد بود و تأثیر خود را اعمال خواهد کرد.

سترن گاهی اوقات می تواند یک انرژی خشن باشد، اما این فقط به این دلیل است که از ما می خواهد مسئولیت خود و اعمال خود را بپذیریم. سترن از ما می خواهد که سوالات سخت را بپرسیم و اطمینان حاصل کنیم که آنچه می گوییم، می خواهیم و رفتارمان در یک راستا است.

سترن ممکن است دروسی از دنیای واقعی به ما ارائه دهد و به ما یک بررسی واقعیت بسیار مورد نیاز را بدهد. ممکن است مجبور شویم با چیزی روبه‌رو شویم که در زندگی‌مان مسئولیت آن را بر عهده نگرفته‌ایم، یا ممکن است متوجه شویم که با چالشی روبرو هستیم که برای رسیدن به اهدافمان ضروری است.

بدانید که هر زمان که سترن درگیر است، فرصتی برای رشد و موفقیت وجود دارد. سترن درس های سختی را به ما می دهد، زیرا می داند که ما می توانیم آنها را مدیریت کنیم. او درس‌های سختی به ما می‌دهد تا بتوانیم به رشد خود ادامه دهیم، سطح خود را بالا ببریم و به زندگی‌ای که برایمان مقدر شده است هدایت شویم.

اگر متوجه هر گونه چالش یا موانع سختی در رسیدن به این ماه نو شدید، بدانید که استقامت لازم برای عبور از آن به شما داده می شود و در طرف دیگر آن، پاداش خواهید گرفت! سترن همیشه هر زمان که درس هایی را در زندگی ما بیاورد پاداش هایی به جا می گذارد.

ما همچنین می‌توانیم مسئولیت این انرژی را بر عهده بگیریم و از آن برای استقامت در مسائلی که ما را آزار می‌دهند استفاده کنیم. اگر در مسیری چالش برانگیز حرکت کرده اید، اهدافی را در اطراف این ماه نو تعیین کنید و بدانید که تأثیر سترن مقداری حمایت را به شما خواهد بخشید و به شما کمک می کند تا راه خود را پیدا کنید.

نفوذ سترن همچنین یک پشتوانه کیهانی قوی دیرپا است، بنابراین این ماه نو عالی برای ایجاد اهداف بلند مدت خواهد بود. سترن می تواند استقامت لازم را برای ایستادگی در آزمون زمان به ما بدهد، پس بدانید که این نیز پشت شماست.

اگر می خواهید تعهدات بلندمدتی در زندگی خود داشته باشید، این ماه نو زمان مناسبی برای تعیین اهداف خواهد بود. سپس بعد از مستقیم شدن مرکوری، بهترین زمان برای اقدام بر روی آنها خواهد بود.

بنابراین، حتی اگر در اینجا چالش‌هایی داریم، بدانید که حمایت‌ها و پاداش‌های کیهانی زیادی نیز وجود دارد!

همچنین شایان ذکر است که هر زمان که سترن تأثیر قوی در آسمان کیهانی‌مان داشته است، ما اغلب شاهد پیشرفت‌های بیشتر در مورد پاندمیک هستیم. ممکن است در حوالی زمان این ماه نو، اخباری در رابطه با پاندمیک دریافت کنیم.

می دانید که در مارچ ۲۰۲۳ سترن از اکواریس بیرون می آید، که این احتمال وجود دارد که پاندمیک را پشت سر بگذاریم!

یکی دیگر از نیروهای کیهانی که در زمان این ماه نو قابل ذکر است، تراز هماهنگ بین ژوپیتر و اورانوس است.

اورانوس فرمانروای طبیعی اکواریس است، بنابراین همیشه ارزشمند است که ببینیم یک فرمانروای سیاره ای در زیر ماه نو مربوطه خود چه می کند.

قرار گرفتن اورانوس در تراز هماهنگ با ژوپیتر قطعاً یک فال مثبت است که به ما کمک می کند تا از افکار محدود کننده خارج شویم و به ذهنیتی امیدوارتر و وافر وصل شویم.

زیر این ماه نو اکواریس، از خود بپرسید – چگونه می توانم ذهن خود را گسترش دهم تا چیزها را به روشی جدید ببینم؟ چگونه می توانم باورهای خود محدود کننده و شک و تردیدهای خود را از بین ببرم تا راه را برای فرصت های جدید باز کنم؟

اورانوس سیاره بیداری است، و همانطور که با ژوپیتر گسترده متحد می شود، فرصتی برای لحظات یورکایی و روشن گری وجود دارد. در حالی که این امر قطعاً می تواند توسط ماه نو آغاز شود، بدانید که ما در طول ماه فوریه با این انرژی کار خواهیم کرد.

به طور کلی ماه نو اکواریس در مورد پاک کردن ذهن ما است تا بتوانیم آن را به افق های بزرگتر و روشن تر گسترش دهیم. با ذهنی روشن، می‌توانیم فرصت‌های جدید را ببینیم و از دیدگاه‌های جدید استقبال کنیم.

با این ماه نو چیزهای زیادی برای لذت بردن وجود دارد، بنابراین زمانی را برای غوطه ور شدن در ارتعاشات آن اختصاص دهید و به آنها اجازه دهید به بهترین شکل حرکت کنند و شما را مرتعش کنند.

آیین ماه نوی اکواریس

پیش بینی های ماه نو اکواریس برای هر نشان

آسترولوژی ماه نو اکواریس ۲۰۲۲