پالاس آتنا یا به اختصار پالاس، دومین از سیارک های الهه ای بود که کشف شد. در شب کشف او، ژوپیتر و سترن در پیوند اعظم (پیوند اعظم قدیم تر در سال ۱۸۹۸) و دقیقاً در مقابل مارس قرار داشتند. انرژی کیهانی موجود در زمان کشف پالاس موجب شد که آسترولوژران شروع به باز کردن پیام‌های عمیق‌تری کنند که او برای ما دارد.

ژوپیتر و سترن با هم یک نیروی باورنکردنی هستند، به همین دلیل است که جفت شدن آنها در آسمان کیهانی‌مان به عنوان “پیوند اعظم” شناخته می شود.

ژوپیتر نشان دهنده خوش بینی، انبساط و فراوانی است. سترن نشان دهنده کار سخت، استقامت و پاداش است. این جفت کیهانی با هم به ما نشان می‌دهد که پاداش‌های بزرگ، فراوانی و رشد باورنکردنی زمانی امکان‌پذیر است که در چالش‌ها یا چیزهایی که احساس می‌کنیم کار سختی است پیش برویم.

حضور مارس که در مقابل این پیوند بزرگ می درخشد، آتش، اشتیاق و دوز سالم شجاعت را به آن می افزاید. این انرژی جنگجو مانند قوی است و به همین دلیل است که پالاس آتنا نام مناسبی برای این سیارک است.

در اساطیر یونانی، پالاس آتنا یک الهه جنگجو است که با شجاعت، خرد و استراتژی حکومت می کند. او همچنین محافظ منصف و بی باک شهر آتن است. افسانه بیان می کند که او در زره بدنیا آمد و آماده دفاع و محافظت از همه چیزهایی است که دوست دارد.

در آسترولوژی، پالاس نشان دهنده جایی است که ما این جوهر جنگجو را در اختیار داریم. پالاس به ما نشان می دهد که برای چه چیزی حاضریم بجنگیم و از کجا می توانیم قدرت خود را بدست آوریم.

وقتی پالاس در آسمان کیهانی‌مان قوی است، می تواند روحیه مستقل خود را بدرخشاند و به ما یادآوری کند که هر یک از ما قدرت و توانایی دفاع و ایستادگی برای آنچه که واقعاً به آن باور داریم را داریم.

او انرژی ژوپیتر، سترن و مارس را تجسم می بخشد و به ما یادآوری می کند که هیچ مانع بزرگ یا هیچ محدودیتی وجود ندارد که او نتواند بر آن غلبه کند.

در حالی که پالاس یک رگه آتشین دارد، او همچنین این توانایی را دارد که هر دو طرف را وزن کند، از زوایای مختلف به چیزها نگاه کند و قبل از عجله کردن، وضعیت را ارزیابی کند. پالاس به جای اینکه حالت تدافعی و تعجیل داشته باشد، موقعیت را تجزیه و تحلیل می کند تا مشخص کند چه چیزی ارزش وقت و انرژی او را دارد.

پالاس بسیار باهوش است به خصوص در مورد استراتژی و مشاهده الگوها. او ذهنی آرام و جمعی دارد که به او اجازه می دهد به جای احساسات، از روی عقل و دانش تصمیم بگیرد.

حضور سترن در میدان انرژی او به او اجازه می دهد تا از خردی که نه تنها در این زندگی بلکه از اجدادش قبل از خود به دست آورده است، بهره ببرد. او قبل از اقدام به این حکمت می پردازد و به او اجازه می دهد روح آتشین و بی باکی که در اختیار دارد را متعادل کند.

ما می توانیم از انرژی پالاس برای ارتباط با روح آتشین خود استفاده کنیم، و البته همچنین می توانیم خردی را که از گذشته و اجدادمان قبل از خود به دست آورده ایم، به یاد بیاوریم. حضور ژوپیتر همچنین به عنوان یادآوری عمل می کند که ما می توانیم خرد گذشته خود را در نظر بگیریم و آن را گسترش دهیم و به آن اجازه دهیم ما را به حالت های بالاتر آگاهی سوق دهد.

ما می‌توانیم زمانی که نیاز داریم ذهن خود را تیزتر کنیم، و زمانی که در یک دوران چالش برانگیز حرکت می‌کنیم، از پالاس استفاده کنیم. پرتوهای کیهانی از پالاس به ما یادآوری می کنند که ما به اندازه کافی قوی و عاقل هستیم که بتوانیم از طریق موانعی که در حال حاضر در برابرمان قرار دارند عبور کنیم.

برای غواصی عمیق‌تر در انرژی پالاس، می‌توانیم آنچه که در زندگی و افکارمان رخ می‌دهد را وقتی که او در آسمان قوی و فعال است مشاهده کنیم. از آنجایی که پالاس یک سیارک است، انرژی او نسبت به یک سیاره معمولی کمی ظریف‌تر خواهد بود، اما اگر کانکت شویم، ممکن است بتوانیم قدرت او را در خود احساس کنیم.

در ۲۰۲۲، پالاس از ۹ تا ۱۲ آوریل با خورشید همسو خواهد شد، که زمان خوبی برای ارتباط با انرژی او خواهد بود.

همچنین می‌توانیم به نشان و خانه‌ای که پالاس در زمان تولد ما در آن حضور داشته نگاه کنیم.

برای اینکه ببینید چگونه انرژی پالاس در این تجسم برای‌تان ظهور می‌یابد گزارش مربوطه را می توانید از لینک زیر تهیه کنید.

پالاس از طریق زودیاک

 

آسترولوژی پالاس آتنا