تحلیل آسترولوژی انرژی ها

برای مابقی سال پر اهمیت ۲۰۲۰

در کل آسمان نجومی پر تلاطمی را پیش رو داریم بخصوص اکنون که در حال نزدیک شدن به پایان ۲۰۲۰ هستیم.

ما همچنان در دوره انتقال عظیم هستیم. یک فروپاشی در حال اجراست، قدیمی در حال سلب شدن است. ما باید کهنه را رها کنیم، و فقط همین‌قدر بدانیم که چیز بهتری جایگزین خواهد شد. برنامه‌های قدیمی غیر فعال خواهند شد. قدیمی هایی که وابسته به ترس و کنترل بودند با الگوهای بالاتر عشق جایگزین می‌شوند. اطمینان کنید که این طرحی از برنامه الهی است. این مهم است که ما اکنون هرگونه وابستگی را از بین ببریم.

علی‌رغم همه ناهماهنگی ها، هدف این انرژی‌ها این است که شما را با خودتان هماهنگ سازد. فقط اطمینان حاصل کنید که تمرکزتان را روی هدفی عمیق تری تراز کرده‌اید. عملیات معنوی عمیقی در حال اجراست. بین کسانی که این را باور دارند و کسانی که به این موضوع بی‌اهمیت هستند شکافی ایجاد می‌شود. پاکسازی‌های زیادی صورت گرفته و می‌گیرند که مورد نیاز صعود هستند.

این دوره شاید برای بعضی ها طولانی به نظر برسد. بنابراین مهم است که از انرژی خود به خوبی مراقبت کنید. فصل عقرب زمان رفتن به درون تاریکی‌ها و سایه هاست. همه ما همانجایی هستیم که باید باشیم. همه ما در سطحی جمعی تحت تاثیر قرار گرفته ایم اما بدانید که تحت حفاظت و حمایت یونیورس و نور سفید هستیم. مهم نیست که بدانیم از لحاظ جمعی با چه چیزی روبرو هستیم، مهم این است که بدانیم که این تحول بالاترین سود را برایمان به ارمغان دارد.

بارش شهابی اوریون اکنون در اوج است و تا پایان نوامبر ادامه دارد. می‌توانید گلوله‌های آتشین را از نیمه شب تا سحر در آسمان شمال و جنوب مشاهده کنید (هر یک ساعت ۴ تا). این نشان‌دهنده‌ی فضای قدرتمند پاکسازی است. همچنین زمان شگفت انگیزی برای مشاهده خوشه پروین (پلدین) است. این هفته نیز برای پورتال ۱۱/۱۱ آماده می‌شویم.

همچنین ورودی عظیمی از بادهای خورشیدی را در پیش داریم. بسیاری از افراد ممکن است کمی احساس خستگی کنند. این فصل عقرب برای لایت‌ورکرها که در فرکانس‌های بالاتر لنگر انداخته‌اند بسیار قدرتمند است. کارهای درونی، می تواند نتایج گسترده‌ای داشته باشد.

علاوه بر همه این‌ها ما سوپرماه نویی در هفته آینده در پیش داریم که این عملکردها را تکمیل می‌کند. این آخرین سوپرماه سال است که باعث اتمام بسیاری امور خواهد شد.

در کل پنج بارش شهابی را در آسمان شاهد هستیم که علاوه بر اوریون، بارش شهابی توریدس را داریم که اوج آن در همان روز ۱۱/۱۱ است. گلوله‌های آتشین که رد خاکسترشان را به جای می‌گذارند، امسال بسیار نورانی خواهند بود. دنباله‌دار نئووایز را نیز هفته آینده داریم که آسمان‌ها را جادو می‌کند. یک نمایش کامل را انتظار داشته باشید!

در هفته‌های آینده در حالی که برای فصل گرفتگی‌ آماده می‌شویم آپگرید و انرژی ها کمی شدیدتر خواهند بود. انتظار می‌رود این فصل گرفتگی‌ قفل بعضی از پورتال های قدرتمند و زمان‌بندی اسنشن (صعود) را باز کند.

ماه کامل قدرتمندی در ۸ درجه در پیوند با اورانوس را در نشان تارس پشت سر گذاشتیم، تارس یک نشان زمینی است بنابراین قدرت تجلی بالایی دارد و درجه ۸ در مورد قدرت، زندگی ابدی، راهنمایی شهودی، فراوانی، شجاعت و عبور از موانع است. سپس مرکوری مستقیم شد و اکنون مارس در حال رسیدن به ایستگاه مستقیم است؛ این دو سیارات شخصی حاکم بر نحوه تفکر و چگونگی اشتعال آتش درون مان هستند. اکنون ما در منطقه بینابین زندگی می‌کنیم. عصر ماهی در حال پایان است و عصر آکواریوس آغاز می‌شود.

امسال استلیوم سیارات کپریکورن ( که در اوایل سال داشتیم) و همچنین دیدار فوق‌العاده ۴۰۰۰ ساله سیاره‌ای بین ژوپیتر، سترن و پلوتو داریم که در پایان نوامبر به اوج خود می‌رسد. این زمانی است که باید در سکون و بدون هیچگونه واکنشی باشید. بسیاری از انرژی‌ها دوباره در یک راستا قرار می‌گیرند. این یک زلزله ارتعاشی است! به عبارتی موتور داخلی شما در حال پاکسازی و بروزرسانی است. همچنین به خاکسپاری و پاکسازی درد نیز کمک می‌کند، عدالت برقرار می‌شود و مسرت و سرور هر فکر و عمل شما را الهام می‌بخشد.

امواج شوک در سراسر جهان احساس می‌شود و مثل همیشه انتخاب با خودتان است که به این گرداب نوسانات شدید انرژی وارد شوید یا از این نیروی انرژیکی تغییر، برای پیوستن به بیداری و آگاهی در سراسر سیاره استفاده کنید.

اورانوس مانند دیگر سیارات نیست، او حاکم بر آکواریوس است! هرگونه تعامل و رابطه‌ی آسمانی که در این زمان برقرار می‌کند، می‌تواند اهمیت فوق‌العاده‌ای داشته باشد. اورانوس سیاره‌ی بیداری است. ماموریت او این است که شما را آزاد کند و کمک کند تا زندگی را بدون هیچ محدودیتی کشف کنید. پیوند اورانوس با ماه در درجه ۸ تارس دقیقا اوضاع را متزلزل کرد تا ما را برای رسیدن به عصر قریب‌الوقوع آکواریوس آماده کند. آکواریوس در دوره‌ای از بیداری درونی در حال طلوع است. آزادی، پیش شرط عشق و روشن‌بینی است.

بنابراین در این زمان اجازه دهید این امواج گسترده تغییرات، شما را به یک سرگذشت پرماجرا سوق دهد!

به هدایت و جهت‌دهی جریان تحول سریع و شدید باز باشید. ترس‌هایمان که مدت‌ها به طور ناخودآگاه وجود داشته‌اند در این زمان به راحتی قابل مشاهده است. اکنون اورانوس و عصر آکواریوس در حال کشتن این اژدها هستند.

اکنون افراد بیشتری از صحت محدودیت‌های موجود سوال می‌کنند. آسیب‌های روحی و جمعی دفن شده برای بهبود به سطح می‌آیند. در سال ۲۰۲۰ ناخودآگاه جمعی از سیستم‌ها و مقرراتی که عمیقاً آسیب زا بوده است و مدتهاست که در جریان بوده، آگاه شده است. همه علنی می‌شوند. حقیقت در حال روشن شدن است. و این همیشه آسان نیست!

همانطور که بیداری جمعی ما تسریع و تشدید می‌شود، بدون ذره‌ای تردید خواهید فهمید که عشق و شادی نقطه رهایی شماست.

آن‌چه که دوست دارید را بیابید، کاری که برای شما شادی‌آور است را انجام دهید، رشته آرامش درونی را دنبال کنید و به طور طبیعی، پارادایم ها و الگوهای قدیمی و ترس‌ها را ذوب کنید.

عشق نفرت را برطرف می‌کند.
عشق تلخی‌ها را می‌زداید.
عشق جدایی را می‌شکند.
عشق کینه های کهن را حل می‌کند.

اگر به هر راه و روش قدیمی چسبیده‌اید، اکنون زمان رها کردن است.

وظیفه خطیری که شما مشتاقانه آن را با حضور در اینجا روی زمین در بزرگترین تحول تاریخ بشر انتخاب کرده‌اید را تکریم کنید و ایمان داشته باشید که همه چیز به یک تکمیل زیبا و معجزه آسا منتهی می‌شود.

ارسال عشق و نور برای همگان/آسترولوژر امید

آپدیت انرژی…