همانطور که افراد چارت تولد خود را دارند، کشورها نیز چنین هستند. “چارت تولد” یک کشور ارتعاشات پرانرژی آن و موضوعاتی را که ما انتظار داریم در آن آشکار شوند را برجسته می کند.

مسئله استفاده از چارت تولد یک کشور این است که بدانید چه تاریخی را باید تعیین کنید.

در حال حاضر، چارت تولد کنونی ایالات متحده که توسط بسیاری از آسترولوژران مورد استفاده قرار می گیرد، در ۴ ژولای ۱۷۷۶، در ساعت ۱۷:۱۰ LMT در فیلادلفیا، PA تنظیم شده است، که زمان مدعی امضای اعلامیه استقلال بود.

بومیان آمریکا مدت ها قبل از این تاریخ و مدت ها قبل از این “چارت تولد” ایالات متحده در این سرزمین زندگی می کردند.

دلیل استفاده از این چارت این است که مشخص شده است که این چارت تولد قوانین و باورهای فعلی ایالات متحده است. این سندی بود که در آن روز امضا شد که آمریکای امروزی را به وجود آورد.

طبق این چارت رایج، ایالات متحده در سال ۲۰۲۲ تا ۲۰۲۴ بازگشت پلوتو را دارد.

این بدان معناست که پلوتو دقیقاً به همان موقعیت زودیاک که در ۴ ژولای ۱۷۷۶ بود باز می گردد.

بازگشت پلوتو ۲۴۷ سال طول می کشد تا اتفاق بیفتد، بنابراین برای ایالات متحده، این اولین بازگشت پلوتو است که دارد آن را تجربه می کند.

پلوتو سیاره ای است که با مرگ و تولد دوباره همراه است. این نیرویی است که چیزها را به خاکستر تبدیل می کند تا دوباره ساخته شوند.

ظاهرا هیچ‌کسی روی زمین، شخصاً یک بازگشت پلوتو را نمی‌بیند، زیرا بیش از طول عمر ما طول می‌کشد تا به وجود بیاید، اما ما شاهد عبور ایالات متحده از آن خواهیم بود و در حال حاضر دیدن نشانه‌ها شروع شده است.

 

درک پلوتو

قبل از اینکه در آنچه می‌توانیم انتظار دیدن آن را داشته باشیم، غوطه‌ور شویم، مهم است که ابتدا کمی بیشتر از آنچه پلوتو در مورد آن است، درک کنیم.

پلوتو را پروردگار عالم اموات یا دنیای زیرین می دانند. او مهارت در افشای حقایق پنهان، اسرار تاریک، و چیزهای مبهم را دارد. تاریکی، نهان و تابو را به سطح می آورد تا بتوان با آن برخورد کرد و با آن مواجه شد.

پلوتو انرژی بسیار خلاقانه ای است، اما هر زمان که چیزی جدید به سطح می آید، باید سطح خاصی از تخریب نیز وجود داشته باشد.

پلوتو بر فرآیند دگرگونی حکومت می کند. آن شب تاریک لحظه روح که سپس ما را به یک بیداری روحانی و سپس در نهایت، یک تولد دوباره هدایت می کند.

انرژی پلوتون ظریف و آهسته است. سال‌ها طول می‌کشد تا جادوی خود را ببافد، اما وقتی با ما تمام شد، احساس می‌کنیم دوباره متولد شده‌ایم، تازه شده‌ایم و به نوعی دوباره خلق شده‌ایم.

 

بازگشت پلوتو و ایالات متحده آمریکا

ایالات متحده به طور رسمی بازگشت پلوتو خود را از سال ۲۰۲۲-۲۰۲۴ تجربه خواهد کرد، اما همانطور که گفته شد، ما در حال حاضر اثرات آن را احساس می کنیم.

پلوتو به نوعی انقلاب خواهد کرد. به نظر می رسد که هر نیتی که در ۴ ژولای ۱۷۷۶ برای این کشور در نظر گرفته شده بود، قرار است دوباره مورد بررسی قرار گیرد.

پلوتو می خواهد بپرسد – چه چیزی باید تغییر کند؟ چه چیزی باید تبدیل شود؟ و چه چیزی باید مورد احترام قرار گیرد؟

این کشور مجبور خواهد بود به گذشته نگاه کند تا ببیند آیا هدف اصلی تعیین شده برای این کشور همچنان حفظ می شود یا چیزی نیاز به تغییر دارد.

قبل از اینکه بتواند به جلو برود، مجبور خواهد شد به گذشته نگاه کند و به نوعی خود را دوباره تنظیم کند.

حتی ممکن است مجبور شود برخی از انرژی هایی را که باعث ایجاد و نیاز به اعلامیه استقلال شده اند، دوباره مرور کند.

از آنجایی که بازگشت پلوتو در نشان کپریکورن رخ می دهد، دولت، تجارت های بزرگ، شخصیت های صاحب قدرت و اساساً هر کسی که در موقعیت قدرت بزرگ قرار دارد، مورد توجه قرار خواهد گرفت.

بازگشت پلوتو در کپریکورن می تواند به عنوان فروپاشی دولت یا یک سلسله مراتب تثبیت شده ظاهر شود، اما همچنین ساختن یک سلسله مراتب جدید است.

این می تواند منجر به تغییرات عمیق و پایدار در نحوه اداره و حکومت کشور و قوانینی شود که شهروندان برای رعایت آن انتخاب می کنند.

این انرژی مانند شب تاریک روح کشور است. ایالات متحده را به چالش می کشد تا با جنبه تاریک خود روبرو شود و هر گونه فسادی را افشا کند. او باید گذشته را اصلاح کند تا بتواند آینده روشن تری بسازد.

در حالی که بازگشت پلوتو می تواند سایه ها را در معرض دید قرار دهد، اما همچنین یک ترانزیت فوق العاده قدرتمند است که می تواند به هر کشوری کمک کند تا به حداکثر پتانسیل خود برسد.

هنگامی که بازگشت پلوتو رسماً تکمیل شود، مانند ققنوس خواهد بود که از خاکستر برمی خیزد – قوی تر و بیدارتر از قبل.

در حالی که ایالات متحده بازگشت پلوتو خود را تا سال ۲۰۲۴ به پایان خواهد رساند، به دلیل حرکت های آهسته آن، ممکن است تا سال ۲۰۲۸ طول بکشد تا واقعاً دگردیسی شکل گرفته را ببیند. (این زمانی است که پلوتو رسماً زودیاک کپریکورن را برای همیشه ترک می کند.)

 

پیش‌بینی های بازگشت پلوتو آمریکا

در حالی که پیش‌بینی دقیق آنچه قرار است اتفاق بیفتد دشوار است، در اینجا چیزی است که ممکن است ببینیم، بعلاوه آنچه که کشورهای دیگر با بازگشت پلوتو خود را تجربه کرده‌اند، آشکار شده است:

 • تغییرات اساسی در قوانین
 • تغییر در ساختار دولت
 • افشای فساد عمیق
 • نیاز به التیام گذشته
 • جنگ داخلی/ مبارزات قدرت
 • درگیری با کشورهای دیگر
 • قراردادها / مشارکت با سایر کشورها
 • خروج از توافقنامه/مشارکت با سایر کشورها
 • تغییرات یا بازنگری در بانکداری/اقتصاد
 • تغییرات یا تعمیرات اساسی در مورد تجارت کلان
 • رهبران غیر متعارف
 • مرگ/ سرنگونی رهبران
 • تغییر متحدان
 • ظهور استقلال
 • تعادل مجدد داینامیک قدرت

در نهایت، بازگشت پلوتو یک تجربه شب تاریک روح بسیار چشم نواز و متحول کننده است. در حالی که چیزهایی را تحریک می کند که ممکن است ناراحت کننده باشند، احساس می شود می تواند راه را برای ایجاد یک کشور متعادل تر، منصفانه تر و عادلانه تر، که در آن همه احساس دوست داشتن، استقبال، احترام و برابری می کنند، هموار کند.

بازگشت پلوتو ایالات متحده آمریکا ۲۰۲۲-۲۰۲۴