آسترولوژی شهودی:

برگشتی مرکوری

اکتبر-نوامبر ۲۰۲۰

 

آخرین برگشتی مرکوری سال را در اینجا داریم. مرکوری در ۲۳ مهر (۱۳ اکتبر) در نشان آب عقرب به برگشتی خواهد رفت و در ۱۳ آبان (۳ نوامبر ۲۰۲۰) در نشان هوای ترازو به آن پایان خواهد داد.

سفر برگشتی مرکوری از طریق نشان های آب موضوعی برای دو سال گذشته بوده است. مرکوری تا سپتامبر ۲۰۲۲ دوباره در یک نشان آب برگشتی نخواهد شد، و این یکی از آخرین فرصت های ما برای شکفتن در انرژی های شهودی است که می توانیم دریافت کنیم.

برگشتی مرکوری در یک نشان آب به ما این امکان را می دهد که از ذهن خود خارج شویم و درون صدای قلب مان قدم بگذاریم. ما قادریم به شهود خود گوش فرا دهیم و بینش هایی را دریافت کنیم که ممکن است در غیر این صورت از دست داده باشیم.

برگشتی مرکوری همیشه زمان چرخش به درون است، اما تحت حضور یک نشان آب، یک آهنگ معنوی، خلاق و شهودی تری را به آن می افزاید.

در حال حاضر، اکثر ما با آنچه برگشتی مرکوری می تواند به همراه داشته باشد آشنا هستیم. برگشتی مرکوری تمایل دارد انرژی جهان بیرون را آهسته کند و ما را مجبور به کند شدن کند.

ممکن است متوجه شویم که ما با تأخیرها، وقفه ها و حتی سوءتفاهم ها روبرو هستیم.

هدف برگشتی مرکوری این است که ما را به دقت کردن، توجه به جزئیات کوچکتر و گوش دادن به نشانه های ظریف اطرافمان وادار کند.

برگشتی مرکوری همچنین زمانی است که افکار پنهان می توانند دوباره جان بگیرند. حتی ممکن است افراد یا موقعیت هایی از گذشته مان دوباره ظاهر شوند، تا یک بار برای همیشه با آن ها برخورد کنیم.

با بازنگری در روش های گذشته، به ما فرصت داده می شود تا تغییراتی ایجاد کنیم، کارها را از نو انجام دهیم، به ورای چیزها بنگریم و در انتخاب ها و تصمیمات خود برای پیشرفت، احساس اطمینان بیشتری کسب کنیم.

حال بیایید نگاهی عمیق تر به انرژی های این برگشتی اکتبر-نوامبر ۲۰۲۰ و آن چه نیاز است تا به آن توجه کنیم، بپردازیم-

برگشتی مارس و مرکوری

یکی از اصلی ترین ویژگی های این برگشتی مرکوری، همزمانی آن با مارس است که آن نیز در برگشتی به سر می برد.

در آسترولوژی، هر چه سیاره ای به خورشید نزدیکتر باشد، تأثیر برگشتی آن در زندگی روزمره، بیشتر احساس می شود.

داشتن هر دوی برگشتی مرکوری و مارس با هم، انرژی آن ها را تقویت می کند و تاثیرات قابل توجه شان را افزایش می دهد.

هر دوی برگشتی مارس و مرکوری با هم، ممکن است باعث کندی و افزایش سردرگمی ها شود. ممکن است بخواهیم به سمت جلو حرکت کنیم (مارس) اما در مورد آن چه باید انجام دهیم احساس گیجی کنیم (مرکوری).

مارس بر توانایی ما برای اقدام حاکم است، در حالی که مرکوری بر ذهن ما حاکم است. ما ممکن است این دو داینامیک از وجودمان را نامنظم بیابیم یا اینکه به راحتی با هم کنار نیایند.

همچنین اگر اقدامات ما مطابق با افکارمان نبوده باشد، ممکن است متوجه شویم که این برگشتی ها همه چیز را به هم می زنند به امید اینکه برخی تنظیمات را انجام دهیم.

از آنجا که مرکوری بر ارتباطات حاکم است، و مارس می تواند ما را مستعد گفتار پرخاشگرانه و خشم‌آمیز کند، ممکن است مجبور شویم به دقت گام برداریم و بین اشتراک نظرمان و مهار بیان خود تعادل ایجاد کنیم.

اگر مجبور باشیم که مکالمات دشواری را انجام دهیم، باید بدانیم که همیشه روش های متفکرانه ای برای پیشبرد آن وجود دارد. اینجاست که گوش دادن به قلب مان و صبور بودن می تواند به ما کمک کند!

در صفحه اینستاگرام منتظر اطلاعات و راهنمایی های بیشتر درباره این برگشتی مرکوری باشید.

برگشتی مرکوری اکتبر ۲۰۲۰