برگشتی مرکوری ژانویه – فوریه ۲۰۲۲

اولین برگشتی مرکوری ۲۰۲۲ تنها چند هفته پس از آغاز سال در ۱۴ ژانویه (۲۴ دی) آغاز می شود. مرکوری در نشان آکواریس وارد برگشتی می شود، اما قبل از اینکه دوباره در ۳ فوریه (۱۴ بهمن) مستقیم شود، به کپریکورن باز خواهد گشت.

مرکوری معمولاً سه بار در سال وارد برگشتی می شود، اما هر چند سالی ما چهار بار در طول سال تجربه می کنیم. سال ۲۰۲۲ یکی از آن سال‌هاست و نشان می‌دهد که یونیورس واقعاً از ما می‌خواهد سرعت خود را کاهش دهیم، تأمل کنیم و سلامت روان خود را در نظر بگیریم.

مرکوری بر ذهن ما حکومت می کند و هر زمان که به برگشتی وارد می شود، به ما فرصتی می دهد تا افکار، سلامت روانی و آنچه که می خواهیم روی آن تمرکز کنیم را مورد ارزیابی قرار دهیم. مرکوری همچنین بر قراردادها حکومت می کند، بنابراین ممکن است نیاز به تعدیل وعده ها و تعهداتی که داده ایم داشته باشیم.

در آسترولوژی باستان، زمانی که یک سیاره وارد برگشتی می شد، گفته می شد که در حال سفر در دنیای زیرین است؛ از طریق بخش‌های پنهان روان مان به منظور کشف بینش‌های جدیدی که باید به آنها توجه کنیم است.

مرکوری همچنین سیاره ارتباطات است، بنابراین در طول این روزنه، ممکن است خودمان را با ارتباطات نادرست مواجه بیابیم یا شاید نیاز به تغییر یا تنظیم نحوه ارتباط مان با دیگران، با خودمان و با دنیای اطراف مان داشته باشیم.

انرژی ما همیشه در گفتگو با کیهان است. انرژی ای که به دنیا می دهیم همان چیزی است که به سمت ما باز می گردد. چه گفتگوهایی با کیهان دارید؟

تحت اولین برگشتی مرکوری سال، ببینید آیا می‌توانید زمانی را برای فکر کردن به نحوه ارتباط خود با دنیای اطراف تان اختصاص دهید و مشاهده کنید که چگونه ارتباط برقرار می‌کنید. یونیورس همیشه برای ما نشانه هایی می فرستد، فقط باید توجه کنیم.

بخشی از برقراری ارتباط خوب، یادگیری نحوه گوش دادن است، و این اولین برگشتی ۲۰۲۲، زمان مناسبی برای گوش دادن به نشانه ها، سرنخ ها و ریتم های کیهان اطرافمان است.

چگونه می توانید به جریان جایی که هستید بپیوندید؟ چگونه می توانید به جای تلاش برای فشار یا هول دادن راه مان به جلو، برای راهنمایی به کیهان نگاه کنید؟

برگشتی مرکوری تمایل دارد به یک سوژه بد تبدیل شود، اما در واقع یک زمان بسیار معنوی است که در آن می توانیم با ضمیر ناخودآگاه خود و حتی شهودمان با سهولت بیشتری ارتباط برقرار کنیم.

همچنین زمان بسیار خوبی برای تمرکز بر رویاهای خود است، زیرا رویاهای مان اغلب دریچه ای به ضمیر ناخودآگاه ما و آنچه واقعاً در زیر سطح احساس می کنیم هستند.

همانطور که مرکوری از ۱۴ تا ۲۷ ژانویه از طریق آکواریس به عقب برمی گردد، تمرکز ما به فرآیندهای ذهنی مان معطوف خواهد شد. تحت این انرژی، به ما این فرصت داده می شود تا برخی از راه هایی را که برای فکر کردن انتخاب می کنیم و افکاری که زندگی ما را اداره می کنند، دوباره شکل دهیم.

افکار ما بسیار قدرتمند هستند! بنابراین این فرصتی است برای هماهنگی و گوش دادن به آنچه که افکارمان می گویند و اینکه چگونه ممکن است ما را عقب نگه دارند یا به ما در حرکت به جلو کمک کنند.

از این زمان استفاده کنید تا واقعاً به گفتگوی ذهن خود و آنچه در حال برقراری ارتباط هستید توجه کنید. آیا افکار شما با فراوانی و فرصت ها همسو هستند؟ یا اینکه دائماً افکار سرگرم کننده ای برای خود پیدا می کنید که باعث می شود به عقب برگردید؟

همانطور که برگشتی مرکوری از ۲۷ ژانویه تا ۳ فوریه از زودیاک کپریکورن عبور می کند، تمرکز ما کمی تغییر می کند تا به تعهدات و قراردادهایی که بسته ایم، چه شفاهی یا کتبی فکر کنیم.

چه تعهداتی می خواهید با خود داشته باشید؟ چه «قراردادها» یا توافق هایی دیگر به خدمت شما نمی آیند؟ همه این سؤالات ممکن است در حین عبور مرکوری از کپریکورن برای بررسی مطرح شوند.

سرتاسر ۲۰۲۲، مرکوری به طور برجسته در نشان های زمین به سمت عقب حرکت خواهد کرد، بنابراین این سوالات در مورد تعهدات ما در واقع به موضوعی در حال اجرا برای بیشتر سال تبدیل خواهد شد.

برگشتی مرکوری به ما کمک می کند تا تعهداتی را که پذیرفته ایم و توافقاتی را که به آن منعقد کرده ایم، اصلاح کنیم. ممکن است مجبور شویم برخی از آنها که دیگربه ما خدمتی نمی‌کنند را کنار بگذاریم، یا ممکن است مجبور شویم تعهدات جدیدی را تنظیم کنیم یا اضافه کنیم تا به جایی که می‌خواهیم برسیم.

برگشتی مرکوری در یک نشان زمین همه چیز در مورد یادگیری نحوه صحبت کردن است. در حالی که می‌توانیم ذهن خود را مشاهده کنیم و افکار خود را تغییر شکل دهیم، باید اقدامات الهام‌بخشی نیز انجام دهیم! این چیزی است که از ما حمایت می شود تا در سال ۲۰۲۲ انجام دهیم.

در طول این برگشتی ژانویه، مرکوری تنها سیاره ای نخواهد بود که در دنیای زیرین حرکت می کند. ونوس در حال حاضر تا ۲۹ ژانویه در برگشتی است و این نیز به انرژی هایی که در این مدت تجربه می کنیم طعم خواهد داد.

در آسترولوژی، قاعده کلی این است که هر چه سیاره به خورشید نزدیکتر باشد، انرژی های برگشتی را با شدت بیشتری احساس می کنیم.

هم مرکوری و هم ونوس، که به خورشید نزدیک هستند، انرژی های برگشتی قدرتمندی ایجاد می کنند که ممکن است منجر به احساس سستی شود.

برگشتی ها زمانی برای حرکت به جلو نیستند، آنها زمانی برای مکث و تأمل هستند، بنابراین حرکت هر دو سیاره در دنیای زیرین ممکن است این احساس را در بدن انرژیکی مان ایجاد کند.

اگر احساس می کنید بیشتر از حد معمول تنبل و خسته شده اید، بدانید که ممکن است جادوی این انرژی های برگشتی را احساس کنید.

به جای مبارزه با آن، از این انرژی برای تمرکز بر مراقبت از خود، یافتن سکون و دانستن اینکه لازم نیست به خودتان فشار بیاورید تا همه چیز را بسیار هدفمند کنید، استفاده کنید. بدانید که در طول سال فرصت های زیادی برای تعیین اهداف و جاه طلبی وجود خواهد داشت.

بخشی از سفر ما در ۲۰۲۲، تمرکز بر سلامتی و شفای خود است، و تحت انرژی برگشتی قوی، اغلب به ما الهام می‌شود که به عقب برگردیم و برخی از عادات خود را بررسی کنیم و اینکه چگونه ممکن است به سلامت و رفاه کلی ما کمک کنند.

میزان و هماهنگ باشید و مطمئن شوید که آنچه را که نیاز دارید به خودتان می دهید. از هر جایی که هستید افتخار کنید و با خودتان مهربان باشید و این حکمت را در قلبتان نگه دارید که هیچ چیز جاودانه نمی ماند.

این انرژی ها قوی هستند و ممکن است قبل از اینکه بتوانیم به جلو برویم، ما را به عقب بکشند. برای مکث، تأمل و یافتن سکون به این تایم احترام بگذارید. بدانید که در نهایت، کیهان امواجی را به همراه خواهد داشت تا ما را به جلو سوق دهد، اما در حال حاضر، کاملا خوب است که فضا را حفظ کنیم و در جایی که هستیم باشیم.

برگشتی مرکوری برای هر نشان

برگشتی مرکوری ژانویه ۲۰۲۲