آسترولوژی شهودی: برگشتی نپتون ۲۰۲۱

نپتون از ۴ تیر/ ۲۵ ژوئن تا ۱۰ آذر ۱۴۰۰ / ۱ دسامبر ۲۰۲۱ از طریق زودیاک تروپیکال ماهی به برگشتی سالانه خود می‌رود.

نپتون که به برگشتی می‌گراید در مجموع چهار سیاره در برگشتی، از جمله ژوپیتر، سترن و پلوتو به ما می دهد.

با وجود تعداد بالای سیارات در برگشتی، تمرکز زیادی برای مرور مجدد گذشته، مکث، تأمل و زیرورو کردن هر چیز قبل از حرکت به سمت جلو وجود دارد.

با توجه به اینکه ما در حال حاضر انرژی برگشتی زیادی را شناوردر کیهان داریم، این برگشتی نپتون ظریف و نامحسوس خواهد بود.

در حقیقت، به نظر می‌رسد نپتون تقریباً به صورتی محرمانه وارد دنیای زیرین می‌شود و نمی خواهد توجه کسی را به خود جلب کند.

قدیمی‌ها معتقد بودند که یک سیاره هنگام ورود به حالت برگشتی به دنیای زیرین فرو می‌رود.

نپتون سیاره رویاها، آرزوها، توهمات و البته قلمروهای برتر آگاهی و عشق بی قید و شرط است.

در سطح پایینی از انرژی‌اش، نپتون می‌تواند احساس سردرگمی و مه آلودگی را در ما ایجاد کند. اما وقتی یاد می‌گیریم فراتر از آن برویم، می‌توانیم از آگاهی معنوی عمیق‌تری بهره مند شویم و درک کنیم که معنای واقعی عشق بدون قید و شرط چیست.

نپتون همچنین سیاره یگانگی است و اگر ما باز باشیم، به ما امکان می‌دهد تا حقیقت یگانگی را در خودمان ببینیم.

نپتون به ما امکان می‌دهد درک کنیم که همه ما فقط یک روح بزرگ هستیم که در بدن‌های مختلف پراکنده شده‌ایم.

من تو هستم، تو من هستی. ما یکسان هستیم، حتی اگر در ظاهر امر ممکن است چنین چیزی نباشد.

نپتون به چیزهای سطحی اهمیتی نشان نمی‌دهد، مخصوصاً وقتی که به جهان زیرین سفر می‌کند.

نپتون همه چیز در مورد غیب است، او می‌خواهد که ما ذهن‌مان را فراتر از سطح جسمی بکشانیم و عمیق تر بنگریم، نه با چشمان‌مان بلکه با چشم‌مان.

همانطور که نپتون طی ماه های آینده در برگشتی سفر می‌کند، چند مضمون وجود دارد که ممکن است تجلیات آن را شاهد باشیم_

برگشتی نپتون توهمات را در هم می‌شکند

برگشتی نپتون به از بین بردن هرگونه توهم کمک می‌کند و به ما این امکان را می‌دهد که همه چیز را همانطور که واقعا هست ببینیم.

وقتی نپتون مستقیم حرکت می کند، دوست دارد به دنیا نگاه کند و رنگ‌ها را ببیند. با نپتون هیچ واقعیت سختی وجود ندارد، زیرا قادر است حقیقت را در همه چیز پیدا کند.

با این حال وقتی نپتون وارد برگشتی می‌شود، کمی بصری و بینا‌تر می‌شود و ما می‌توانیم چیزها را به شیوه‌هایی قطعی‌تر و واضح‌تر ببینیم.

ورود نپتون به برگشتی، مانند  تهیه بلیط پشت صحنه یک نمایش جادویی است. و اتفاقی که هست اینکه دیگر دود و انعکاسات وجود ندارند تا حواس‌مان را منحرف کنند و ما قادریم همه چیز را همانطور که واقعاً هستند مشاهده کنیم.

نپتون از ما خواهد خواست تا رویدادهایی که از آبان ۹۹/ نوامبر ۲۰۲۰ در زندگی‌مان رخ دادند را دوباره مرور کنیم و ببینیم آیا حقایق یا توهمات غلطی وجود دارد که باید خُرد شود.

جالب است بدانید که نپتون همچنین بر عفونت‌ها و بیماری‌های ویروسی حاکم است، بنابراین ممکن است اخباری در این باره دریافت کنیم و شاید اطلاعات جدیدی به سطح بیایند. هفته منتهی به برگشتی نپتون (۴ تیر) و سپس مستقیم‌شدن دوباره‌اش (۱۰ آذر) تاریخ‌هایی هستند که می‌توانیم شاهد آن باشیم.

برگشتی نپتون ما را به واقعیت بازمی‌گرداند

برای بسیاری از ما، سال گذشته کمی شبیه به یک رویا بوده است و تغییرات و تحولاتی ایجاد شده است که شاید دیگر خود یا زندگی‌مان را نمی‌شناسیم.

برگشتی نپتون ممکن است ما را کمی به واقعیت برگرداند و به ما کمک کند تا در هر “واقعیت جدید”ی که ممکن است در آن قرار بگیریم استوار و محکم شویم.

همچنین ممکن است شروع به قبول کردن مسیر جدید در زندگی‌مان و دیدن راهی به جلو کنیم.

اگر نسبت به چیزی در زندگی‌تان نامطئن هستید، برگشتی نپتون زمان مناسبی برای ارزیابی موقعیت‌تان است، اینکه در کجای مسیر قرار دارید و تمرکز بر روی اینکه چگونه می‌توانید قدم در مسیر انتخابی‌تان بگذارید.

برای اینکه در این زمینه هدایت شوید، تمرکزتان را بر آنچه که احساس می‌کنید به جای آنچه احساس نمی‌کنید بگذارید، و قدم‌هایی را در این راه بردارید.

برگشتی نپتون و رشد معنوی

نپتون سیاره خرد و درک معنوی است. انرژی آن به ما کمک می‌کند تا قلمروهایی فراتر را کشف کرده و درون آنچه در پشت پرده حجاب است، شیرجه بزنیم. به وسیله کار با فرکانس نپتون، می‌توانیم با سهولت بیشتری به شهود، رویاها، خلاقیت و توانایی‌های روحی‌مان متصل شویم.

در واقع، برگشتی نپتون زمان مناسبی برای نوشتن رویاها یا شروع یک تمرین معنوی جدید است، به ویژه عملی که از خرد درونی‌تان ناشی می‌شود.

در طول یک برگشتی نپتون، دسترسی و ارتباط با خرد معنوی درون‌مان برای ما آسان‌تر می‌شود. به جای اینکه به دنبال تأیید از دنیای اطراف خود باشیم، می‌توانیم با آسودگی بیشتری به منابع درونی خود بپردازیم.

هر یک از ما یک خرد و حقیقت معنوی قدرتمندی در خود داریم که برای راهنمایی مان وجود دارند. در حالی که ما می‌توانیم به خرد دیگران گوش کنیم و از آن‌ها بیاموزیم، ارتباط با خرد خویشتن‌مان به خصوص در دوره برگشتی نپتون می‌تواند قدرتمندترین باشد.

در طول برگشتی نپتون، با خود برتر و خرد درونی خود کانکت شوید. به جای درخواست راهنمایی از دیگران و جستجوی اعتبارسنجی آنان، از درون راهنمایی و پاسخ بگیرید.

برگشتی نپتون ۲۰۲۱