ترانزیت مرکوری در خانه‌ی اول

بیان ایده‌ها و افکارتان در زمان معاشرات و تعاملات با دیگران راحت‌تر از حد معمول است. ممکن است حالتی از عصبی بودن و اضطراب را تجربه کنید.

 

ترانزیت مرکوری در خانه‌ی دوم

فرصت‌هایی برای جستجو و دریافت اطلاعاتی که می‌تواند برای شما ارزشمند باشد وجود دارد و همچنین زمانی برای فکر کردن در مورد امور مالی خود و ایجاد ایده‌هایی درباره‌ی نحوه‌ی کسب درآمد بیشتر.

 

ترانزیت مرکوری در خانه‌ی سوم

تمرکز بر روی ارتباطاتتان است، به ویژه با اقوام، همسایگان یا کسانی که در محیط محلی شما هستند. هنگامی که مرکوری در این خانه است به دلیل تحریکات ذهنی، استراحت دشوار است.

 

ترانزیت مرکوری در خانه‌ی چهارم

زمانی برای فکر کردن درباره آنچه از تجربیات گذشته یاد گرفتید، البته اگر بتوان از آن‌ به طور مثبت استفاده کرد. اگر ناراحت و متزلزل هستید ممکن است گرایش به فکر کردن بیش از حد در مورد تجربیات ناخوشایند از گذشته‌تان وجود داشته باشد.

 

ترانزیت مرکوری در خانه‌ی پنجم

تمرکز ذهنی بر روی آنچه لذت می‌برید می‌تواند برایتان جذاب باشد. فکر کردن در مورد مسئولیت‌ها یا تعهدات شخصی برای شما ممکن است دشوارتر از حد معمول باشد، اما ممکن است ایده های خلاقانه‌تری داشته باشید.

 

ترانزیت مرکوری در خانه‌ی ششم

اگر باید روی کارهای روزمره‌ای که باید انجام شود تمرکز کنید وقت مناسبی برای انجام این کار است. اگر شاغل هستید به نحوه‌ی ارتباطتان با همکارانتان توجه کنید تا فرصت‌ها را کسب کنید و از مشکلات غیرضروری جلوگیری کنید.

 

ترانزیت مرکوری در خانه‌ی هفتم

زمانی که مرکوری در این خانه است ممکن است درباره‌ی رویکردتان در رابطه‌ها و مشارکت‌ها شروع به تفکر کنید؛ نحوه گفتگو در مورد افکار و ایده‌هایتان می‌تواند برای حل مسائل مورد استفاده واقع شود یا مشکلاتی به وجود آورد، بنابراین نه تنها باید به آنچه می‌گویید توجه کنید بلکه در نحوه گفتن آن نیز دقت نمایید.

 

ترانزیت مرکوری در خانه‌ی هشتم

اگر شما نیاز به بحث در مورد موضوعات مرتبط با وام یا مسائل مالی مربوط به خانواده یا دوستان دارید این می‌تواند زمان خوبی برای آن باشد. همچنین می‌توانید افکارتان را روی چگونگی درک مسائل روانشناختی شخصی که ممکن است داشته باشید جلب کنید.

 

ترانزیت مرکوری در خانه‌ی نهم

ممکن است تحریکات ذهنی در نتیجه‌ی مطالعه‌ی یک موضوع، افزایش دانش یا مسافرت به مکانی دور حاصل شود. به اشتراک‌گذاشتن ایده‌ها و بحث و گفتگو در مورد دیدگاه‌تان با کسانی که اعتقادات متفاوتی نسبت به شما دارند ممکن است برایتان جذاب باشد.

 

ترانزیت مرکوری در خانه‌ی دهم

از ارتباط با افرادی که می‌توانند به شما در دستیابی آنچه می‌خواهید کمک کنند انتظار زیادی دارید به خصوص در مورد مسائلی که به حرفه‌تان مرتبط است. زمانی برای جستجوی اطلاعات مفیدی است که می‌تواند در این زمینه از زندگی‌تان مفید باشد.

 

ترانزیت مرکوری در خانه‌ی یازدهم

اجتماعی‌تر از حد معمول خواهید بود. از این فرصت بهره ببرید تا مدتی را با دوستان و همکاران خود بگذرانید و اطلاعاتی که می‌تواند سودمند باشد را متقابلاً به اشتراک بگذارید.

 

ترانزیت مرکوری در خانه‌ی دوازدهم

اگر برای نتیجه‌گیری یا فکر کردن در مورد مسائل مهم زندگی خود که باید بعداً مورد بحث قرار گیرد، به تنها بودن نیاز دارید، بهترین زمان انجام این کار است.

 

ترانزیت مرکوری در خانه ها