ترانزیت ژوپیتر در خانه اول

اتفاقاتی ممکن است روی دهد که بر دیدگاه کلی شما در مورد زندگی تأثیر بگذارد. می تواند باعث شود شما نسبت به آنچه قبلاً احساس می‌کردید، امیدوارتر و خوش بین تر باشید. احتمالاً شما ممکن است باورتان بر این باشد که اتفاقات خوب برایتان رخ خواهد داد.

 

ترانزیت ژوپیتر در خانه دوم

شانس می تواند در اطراف امور مالی و منابع شخصی‌تان باشد. هوشیار باشید چون ممکن است بیشتر از آنچه لازم باشد هزینه کنید یا نسبت به منابع و داشته هایتان دست و دل بازتر از حد معمول باشید.

 

ترانزیت ژوپیتر در خانه سوم

با صداقت و قضاوت مثبت در برقراری ارتباط با همسایگان و کسانی که در منطقه محلی و دایره ارتباطات شما هستند می توانید به نفع خود استفاده کنید. اما اگر درباره خودتان و تجربیاتتان اغراق کنید، لاف بزنید یا خودستایی کنید، ممکن است مشکلاتی ایجاد شود.

 

ترانزیت ژوپیتر در خانه چهارم

وقت آن است تا صادقانه و بدون قضاوت غلط، گذشته‌تان را بررسی کنید و ببینید چگونه تجربیات گذشته‌تان بر نیاز شما به امنیت تاثیر می‌گذارند. ممکن است از خانواده و محیط داخلی خود سخاوت دریافت کنید.

 

 ترانزیت ژوپیتر در خانه پنجم

اگر قصد برخی ریسک کردن ها را دارید، ممکن است خوشبختی در کنار شما باشد، اما اعتماد به نفس بیش از حد در مورد شانس موفقیت نیز می تواند منجر به شکست بزرگتری شود. برای کاهش احتمال شکست، از قضاوت درست و خرد، بجای مطمئن بودن استفاده کنید.

 

ترانزیت ژوپیتر در خانه ششم

سلامتی شما احتمالاً بهتر از زمان معمول است، اما اگر می خواهید یک رژیم غذایی شروع کنید، به احتمال زیاد بتوانید وزن ایده آل خود را بدست بیاورید. اگر برای امرار معاش کار می کنید نسبت به این حوزه از زندگی خود اعتماد به نفس بیشتری کسب خواهید کرد و خوش بین تر خواهید شد. مراقب باشید فراتر از آنچه که در توانتان است، تعهدات و مسئولیت های بیشتری را به عهده نگیرید.

 

ترانزیت ژوپیتر در خانه هفتم

اگر در یک رابطه هستید، ممکن است انتظارات بالایی از شریک زندگی خود داشته باشید که ممکن است به شکست بیانجامد. با این حال قادرید عفو و بخشش مشترک بیشتری بین خود و شریک زندگی‌تان داشته باشید. اگر در رابطه‌ای نیستید، خوش بینی و شانس می تواند به شما در یافتن یک شریک مناسب کمک کند.

 

ترانزیت ژوپیتر در خانه هشتم

ممکن است وقتی که واقعا به شانس احتیاج دارید از کسی که نسبت به شما سخاوتمند است، پول یا وام دریافت کنید. هرگونه تغییر و تحول شخصی که ژوپیتر در این خانه آغاز می کند می تواند بزرگ و احتمالاً طاقت‌فرسا باشد. خوشبینی و ایمان به خودتان مورد نیاز است.

 

ترانزیت ژوپیتر در خانه نهم

این می تواند زمان مناسبی برای گسترش افق خود از طریق کاوش و بررسی در فرهنگ های دیگر، مسافرت به خارج یا افزایش دانش خود از طریق آموزش بیشتر باشد. فقط بیشتر از توانتان به خودتان کار ندهید.

 

ترانزیت ژوپیتر در خانه دهم

مسائل شغلی‌تان در رابطه با شانس ممکن است فرصت هایی برای ارتقاء و ترفیع کار شما فراهم کند. صرف نظر از این که آیا شما برای امرار معاش کار می کنید یا نه، می توانید دریابید که خوشبختی در مسیر تلاش برای دستیابی به آنچه از زندگی می خواهید قرار دارد. با این حال، می تواند تمایل به بیش از حد خوش بین بودن در مورد آنچه می خواهید به دست آورید وجود داشته باشد.

 

ترانزیت ژوپیتر در خانه یازدهم

احتمالاً فرصت های زیادی برای گسترش دایره اجتماعی تان و جمع کردن دوستان و آشنایان بیشتر در زندگی تان وجود دارد. صداقت در دوستی‌هایتان ممکن است مهمتر از زمان معمول باشد، بنابراین ممکن است به دلیل غلو و لاف زدن در گفتگو با دوستانتان، لحظات ناخوشایندی به وجود بیاید.

 

ترانزیت ژوپیتر در خانه دوازدهم

برای روبرویی با هر سایه و یا دشمنتان، صادق بودن و ایمان به خود را سرلوحه کارتان قرار دهید. غلبه بر موانع شخصی می‌تواند اعتماد به نفس‌تان را افزایش دهد؛ اگر در زندگی‌تان در چالش هستید ممکن است به شما امیدی برای آینده‌تان بدهد.

ترانزیت ژوپیتر در خانه ها
امتیاز خود را ثبت کنید