در روز شنبه ۱۰ اردیهشت ۱۴۰۱، ۳۰ آوریل ۲۰۲۲، ماه خورشید را خواهد گرفت و اولین خورشید گرفتگی سال را به ما خواهد داد.

خورشید گرفتگی همیشه در یک ماه نو رخ می دهد، و در حالی که این فقط یک خورشید گرفتگی جزئی است، هنوز هم فوق العاده قوی است و چیزی برابر صد ماه نو را حمل می کند!

ماه‌های نو همیشه شروع‌های جدیدی را نشان می‌دهند، بنابراین این گرفت احتمالاً درها و روزن‌ها را باز می‌کند و مسیرهای کاملاً جدیدی را برای ما در آسمان کیهانی ترسیم می‌کند.

در حالی که ماه‌های نو معمولاً زمان های قدرتمندی در طول ماه برای کار تجلی و مانیفست هستند، تحت خورشید گرفتگی در واقع بهتر است با جریان حرکت کنیم و به آنچه که کیهان برای ما می‌آورد اعتماد کنیم.

گرفتگی ها قراردادهای روحی ما را فعال می‌کنند و رویدادهای سرنوشت‌سازی را به همراه می آورند که به ما کمک می‌کنند تا به فصل بعدی تکامل معنوی خود برسیم.

گرفتگی ها همیشه می توانند ما را غافلگیر کنند، اما باید به خاطر داشت که آنها همیشه ما را در جایی که باید باشیم قرار می دهند، حتی اگر در ابتدا چنین احساسی نداشته باشیم! در واقع، گرفتگی ها می تواند تسلسل زمانی ما را تسریع کند، و چیزهایی را که در نهایت اجتناب ناپذیر بودند، به نمایش بگذارد. همه چیز می تواند به سرعت در زیر گرفتگی اتفاق بیفتد!

این موضوع در مورد خورشید گرفتگی ماه نو تورس صدق می کند زیرا سیاره اورانوس بسیار فعال است. اورانوس به خاطر به ارمغان آوردن شگفتی ها و اتفاقاتی که غیرمعمول به نظر می رسد مشهور است. انرژی آن نوعی تغییر رادیکالی از یک حالت به حالت دیگر را نوید می دهد.

اورانوس گاهی اوقات می تواند در نحوه عملکردش کمی تکان دهنده باشد، اما در نهایت هدف آن آوردن آزادی بیشتر به زندگی ما است. می خواهد ما را از همه چیزهایی که ما را عقب نگه می دارد رهایی بخشد تا بتوانیم به مکانی واقعی تر و معتبرتر قدم بگذاریم.

تحت این خورشید گرفتگی آوریل، به این فکر کنید که چگونه می توانید بخشی از این انرژی را در آغوش بگیرید. برای رهایی خود چه قدم هایی باید بردارید؟ چگونه می توانید زندگی خود را به گونه ای تغییر دهید که بازتابی از خود واقعی تان باشید؟

اورانوس همچنین سیاره بیداری است، بنابراین اگر در این گرفتگی، غافلگیری سر برآورد، آن را به عنوان نوعی زنگ بیدارباش برای ارزیابی مجدد مسیر و اقدامات خود در نظر بگیرید.

لحظه های بیداری می تواند دردناک باشد، اما اگر به خود اجازه دهیم به جای عقب نشینی شکوفا شویم، می تواند به موقعیت های شگفت انگیزی منجر شود!

ژوپیتر و ونوس نیز در این خورشیدگرفتگی آوریل در یک راستا قرار خواهند گرفت و ارتعاشات شیرین، پرورش دهنده و فراوانی را ارائه می دهند. ونوس فرمانروای طبیعی تورس است، بنابراین انرژی آن در این زمان نیز بسیار قوی است و به این ماه گرفتگی بیان بسیار ملایم تری می دهد.

با هماهنگی ژوپیتر و ونوس در این زمان، به نظر می رسد مهم نیست که گرفتگی چه چیزی را به ارمغان می آورد، احتمالاً روزنه ای از امید وجود خواهد داشت، یا ممکن است آسان تر به جریان بپیوندیم و در میان هر تغییری سهولت ایجاد کنیم.

از آنجایی که این گرفتگی در مورد فرصت است، این ترکیب سیاره ای همچنین می تواند آرزوهای دیرینه را به واقعیت ما بیاورد. اگر چیزی وجود دارد که برای مدت طولانی روی آن کار کرده اید، این گرفتگی ممکن است اختصاصا پاداش کار سخت شما را به همراه داشته باشد!

ژوپیتر و ونوس یکی از شیرین‌ترین ترکیب‌های انرژی کیهانی هستند، و برای احساس کردن آن، تنها کاری که باید انجام دهیم این است که آن را تنفس کنیم و بدانیم که شایسته دریافت آن هستیم.

ژوپیتر و ونوس همچنین نشانه فراوانی هستند، بنابراین متمرکز نگه داشتن ذهن خود بر روی تفکر فراوانی و همسو گشتن با افکار سپاسگزاری بسیار مفید خواهد بود و به شما این امکان را می دهد که با جریان انرژی های فراوانی که این انرژی های کیهانی به ارمغان می آورد هماهنگ شوید.

در حالی که خورشید گرفتگی واقعاً ما را ملزم به تعیین اهداف یا درخواست چیزی از کیهان نمی کند، زمان خوبی است تا آگاهی خود را به قلب خود بیاوریم و اطمینان حاصل کنیم که برای دریافت گشوده هستیم.

آیا احساس می کنید شایسته دریافت هستید؟

تورس نشانی است که با عزت نفس مرتبط است، بنابراین توجه خود را به جایی که ارزش و لیاقتش را دارید جلب کنید. زمانی که احساس خوب نبودن خود را نشان می‌دهد، سلف لاو و عشق به خود پادزهر می گردد.

تأییدیه و تصدیق شما برای خورشید گرفتگی ماه نو تورس – ” در هر چیزی که به دستم برسد من به دنبال فرصتی هستم. من شایسته دریافت فراوانی، عشق، و هر آنچه تراز با بالاترین سرنوشت من است، هستم.”

خورشیدگرفتگی ماه نو تورس اردیبهشت ۱۴۰۱