آسترولوژی شهودی: خورشیدگرفتگی کامل ماه نو در سجیتریوس دسامبر ۲۰۲۱

بیایید یک سفر به عمق خاطرمان تا اردیبهشت ۱۳۹۹/می ۲۰۲۰ داشته باشیم. از این زمان تاکنون چه رشدی داشته اید؟ زندگی شما چگونه تغییر کرده است؟

از می ۲۰۲۰، ما مسیر خودمان را از طریق چرخه گرفتگی سجیتریوس-جمینای انجام داده‌ایم، اما این چرخه اکنون و در ۳/۴ دسامبر با یک گرفتگی خورشیدی ماه نو به پایان می‌آید.

رسیدن به نقطه پایانی در یک چرخه گرفتگی لحظه مهمی است. این نشان‌دهنده رسیدن به یک مقصد جدید است. این نقطه‌ای از زندگی ماست که در آن چیزی یا بخشی از ما تماماً دوباره متولد شده و کاملاً یکپارچه گشته است و آماده است تا نقشی فعال در زندگی‌مان ایفا کند.

از می ۲۰۲۰ تاکنون چیزهای زیادی در جهان رخ داده است. در سطح جمعی، تجربه غم انگیزی رخ داد که همه ما مجبور شدیم شیوه زندگی خود را تغییر دهیم. رویدادها لغو شد، رفتن به تعطیلات به تعویق افتاد، مشاغل از دست رفتند. و شاید تنها اکنون است که می‌بینیم این واکنش زنجیره‌ای وقایع، چگونه ما را به جایگاه امروزی سوق داده است.

البته، در حالی که این انرژی در سطح جمعی تجربه شده است، ما نیز داستان های شخصی خودمان را داریم و در حالی که به این خورشید گرفتگی کامل هدایت می‌شویم، اکنون ممکن است نقشه و الگویی در مورد نحوه هدایت و جایی که توسط یونیورس برای ارتقاء سطح زندگی‌مان از ما فراخوان شده است را در حال نمایان شدن بیابیم.

گرفتگی‌ها پورتال‌هایی به کیفیات جدید آگاهی هستند. آن‌ها تمایل دارند وقایعی را منجر شوند که زندگی‌مان را تغییر داده و متحول می سازند و به ما امکان می‌دهند وارد فصل جدیدی از تکامل روح‌مان شویم.

این گرفتگی خورشیدی کامل و ماه نو در سجیتریوس اتفاق می‌افتد و مانند آخرین گام در این سفری است که ما در حال پیمایش بوده‌ایم. این درهای پایانی این مسیر را می‌گشاید و می‌تواند پاداش زحمات‌مان را به ارمغان بیاورد.

هرچه که این چرخه گرفتگی در ما برانگیخت و از ما خواست تا رشد و تغییر کنیم، اکنون شروع به دیدن نتیجه در پایان این سفر خواهیم کرد.

وضوح جدیدی پدیدار خواهد شد، و با آن وضوح جدید، احساس می‌کنیم که در حال ورود به فصل جدیدی هستیم.

خورشیدگرفتگی کامل یکی از قوی‌ترین گرفتگی‌هایی است که می‌توانیم تجربه کنیم. دیدن گذر سایه‌ای روی زمین ورای خورشید منظره‌ای مسحورکننده است که زیبایی و وسعت این جهان را به ما یادآور می‌شود.

در دوران باستان، خورشیدگرفتگی به عنوان زمان تغییرات بزرگ در نظر گرفته می‌شد. تاریکی که در روز روشن رخ می‌دهد به عنوان یک نشانه تلقی می‌شود که هرگونه بدهی‌های کارمایی که خاموش بوده اکنون وصول می‌شود.

شکی نیست که گرفتگی‌های ماه نو زمان‌های قدرتمندی از تجلی و شکوفایی است و می‌تواند هر آنچه را که کاشته‌ایم را فعال کند.

تحت حضور آن‌ها، انرژی به سمت ما کشیده می‌شود و به میدان انرژی‌مان اجازه می‌دهد تا به آهنربایی برای هر چیزی که باید سر راه‌مان قرار گیرد تبدیل شود.

در حالی که این خورشید گرفتگی اوج تمام انرژی‌های‌مان را از زمان شروع این چرخه گرفتگی به ارمغان می آورد، ما همچنین می توانیم از آن برای تعیین هدف در مورد آنچه می‌خواهیم جذب کنیم استفاده کنیم. ما می‌توانیم از انرژی آن به شیوه‌ای آگاهانه استفاده کنیم تا همه چیزهایی را که می‌خواهیم تجربه کنیم را جذب نماییم.

با نگاهی عمیق تر به آسمان کیهانی، مرکوری و نپتون هر دو در زمان این گرفتگی فعال هستند، که نشان می‌دهد ممکن است برخی اطلاعات جدید برای‌مان آشکار شود.

حضور نپتون نشان می‌دهد که ممکن است حجاب را کناررفته بیابیم که به ما این امکان را می‌دهد تا حقیقت عمیق‌تری را ببینیم.

با این حال، هر زمان که نپتون درگیر می‌شود، صرف نظر از اینکه چه بینش‌هایی به سراغ‌مان می‌آیند همیشه مهم است که به غرایز خود گوش داده و به آن اعتماد کنیم. نپتون سیاره معنویت و شهود است، باید که به این فراخوانی درونی وصل شد و به آنچه صدای درونی می‌گوید گوش فرا داد.

نپتون از ما می‌خواهد که حواس پنج گانه خود را رها کنیم و به جای آن با قدرت و خرد حس ششم خود هماهنگ شویم، چرا که در آنجا بالاترین حقیقت‌مان را خواهیم یافت.

کایران، سیارکی که به عنوان شفا‌دهنده زخمی شناخته می‌شود نیز تحت این گرفتگی فعال است و ممکن است به ما کمک کند تا برخی از روابط شکسته را از طریق مکالمه شفابخش بهبود بخشیم و ترمیم دهیم.

اگر کسی هست که باید با او گفتگوی شفابخش داشته باشید، بدانید که این خورشید گرفتگی امواج حمایتی را به شما ارسال خواهد کرد. در مورد آنچه می‌خواهید بگویید فکر کنید، اجازه دهید آن را از مکانی سرشار از عشق، حقیقت و مهربانی بیاورید، و سپس ببینید چگونه احساس می‌کنید که برای اشتراک آن هدایت می‌شوید.

همچنین به خاطر داشته باشید که گاهی اوقات ما فقط نیاز داریم که یک گفتگوی شفابخش با خودمان داشته باشیم! گاهی اوقات صحبت کردن یا نوشتن آنچه در ذهن‌مان است می‌تواند بسیار درمان‌کننده باشد و به ما کمک کند تا از یک مکان باز فکر کنیم.

هر صحبت و گفتگویی که در این گرفتگی ایجاد شد، به یاد داشته باشید که با خودتان مهربان، صبور و دوست‌داشتنی باشید.

همچنین شایان ذکر است که دریک گرفتگی بهتر است چیزها و امور را به زور هل و فشار ندهید. گرفتگی‌ها قدرتمند هستند و ما را به هر کجا که نیاز داریم هدایت می‌کنند. به این روند اعتماد کنید. به غرایز خود اعتماد کنید و وسوسه نشوید که چیزهایی را که قرار نیست اتفاق بیفتند را مجبور به انجام کنید.

خورشید گرفتگی همچنین می‌تواند فرصت‌ها و شروع‌های جدیدی را در زندگی‌تان به ارمغان بیاورد، بنابراین نسبت به آنچه پیش روی شماست باز بمانید. ممکن است متوجه شوید که هر چیزی که برای رسیدن به آن سخت تلاش کرده‌اید، در نهایت در مقابل شما قرار گرفته است.

از آنجایی که خورشید گرفتگی انرژی قدرتمندی به ارمغان می‌آورد، ممکن است تا رسیدن به آن، احساس تهی بودن یا زوال داشته باشیم. اگر اینطور است، اهمیت هیدراته ماندن (پرآب نگه داشتن بدن) و وقت گذاشتن برای تمرین‌های ساده تمرکزیافتن را دست کم نگیرید.

به طور کلی، این خورشید گرفتگی کامل ماه نو یک لحظه قدرتمند در سال است و احتمالاً ما را به مقصدی می‌رساند که برای رسیدن به آن در یک سال و نیم گذشته سخت تلاش کرده بودیم.

همانطور که به مقصد جدید خود می‌رسیم، مهم است که زمانی را برای سپاسگزاری از سفر و احترام به درس‌ها و رشدی که به دست آورده‌ایم اختصاص دهیم.

خورشیدگرفتگی کامل سجیتریوس دسامبر ۲۰۲۱