آسترولوژی شهودی: دروازه آرکتورس

اکتبر ۲۰۲۰

 

در ۱۷ اکتبر ۲۰۲۰، برابر با ۲۶ مهر ۱۳۹۹، خورشید ما هم ترازی سالانه خود را با یکی از درخشان ترین ستاره های آسمان شب، آرکتورس، آغاز می کند.

از آنجا که خورشید ما با آرکتورس هم سو می شود، ما می توانیم با انرژی آن ادغام شده، فرکانس های باورنکردنی آن را روی زمین دریافت کنیم.

ما باید این دروازه انرژی آرکتورس را از ۱۵ تا ۱۹ اکتبر/ ۲۴ تا ۲۸ مهر احساس کنیم.

ستاره آرکتورس یا نگهبان شمال:

آرکتورس حدود ۲۵ برابر بزرگتر از خورشید ما است و در شمال استوای فلکی واقع شده است. دارای رنگ قرمز-نارنجی است و می توانید آن را درخشان از هر دو نیمکره مشاهده کنید.

آرکتورس به عنوان یک ستاره درخشان، توجه اجداد باستان ما را به خود جلب کرده بوده است.

اسطوره ها و افسانه های بسیاری در مورد آرکتورس به اشتراک گذاشته شده است، و از آن به عنوان یک ستاره راهنما برای کسانی که سفر طولانی در دریاها انجام می دادند استفاده می شده است.

در آسترولوژی غربی، اعتقاد بر این است که آرکتورس یک ستاره خوش یمن است که انرژی عزم و رونق را به همراه دارد. این نشان می دهد که اگر ما سخت کار می کنیم و پیشه مان منصف و صادق هستیم، به صورتی عادلانه پاداش خواهیم گرفت.

در آسترولوژی شرقی، آرکتورس به سواتی معروف است، که به معنی “فوق العاده سودمند” است.

ادگار کیس، روانشناس و غیب گوی مشهور نیز اطلاعاتی را از آرکتورس مخابره کرده بوده است و اظهار می داشت آن منزلگاه یک نژاد بیگانه بسیار پیشرفته است. سایر روانشناسان و عرفا نیز اطلاعاتی را از این ستاره دریافت کرده اند.

همچنین استارسیدها یا همان بذرهای ستاره ای روی زمین وجود دارند، کسانی که از آرکتورس فرود آمده اند و ارتباط محکمی با این ستاره احساس می کنند.

برخی پیام های کانال شده از آرکتورین ها:

با تراز شدن خورشید با آرکتورس، ما قادریم کدهای نوری آن را مستقیما درون بدن و سیاره زمین مان دریافت کنیم.

این کدهای نوری از مرکز ستون فقرات مان درست در پشت چاکرای قلب به بهترین شکل وارد خواهند شد. از ۱۵ تا ۱۹ اکتبر، وقت خود را صرف مدیتیشن با تمرکز بر این قسمت از بدن خود کنید.

جریان های نوری که به قسمت میانی پشت شما وارد می شوند را تجسم کنید. این نور زیبا را حس کنید، حالت روحی و احساسی خود را بالا ببرید و شادی و طراوت بیشتری را به هر سلول بدن تان دعوت کنید.

آرکتورین ها موجوداتی با قلبی روشن هستند. آن ها به ما یادآوری می کنند که زندگی را خیلی جدی نگیریم و به یاد داشته باشیم که این ها همه تنها بخشی از یک “بازی” بسیار بزرگتر است.

در حالی که زندگی برای ما بسیار واقعی و جدی احساس می شود، اما چیزها واقعا آن طور که به نظر می رسد نیستند. در حقیقت، قابلیت های محدود ما بدان معنا است که ما بیش از پیش قادریم اشتباه کنیم و خطا ببینیم. ما فقط در حال دیدن بخشی از جزئیات هستیم، بنابراین نباید بیش از حد به آنچه می بینیم، می شنویم یا احساس می کنیم وابسته باشیم.

آرکتورین ها موجودات فوق العاده مهربان و دوست داشتنی هستند، آن ها از نفرت، این روشی که انسان ها در حال انجامش هستند، چیزی نمی دانند.

از آنجا که خورشید ما با انرژی آرکتورین همسو است، به همه ما یادآوری می شود که توانایی ما در عشق ورزیدن بسیار بیشتر از توانایی نفرت ورزیدن ماست.

نفرت ورزیدن بسیار آسان است، اما دوست داشتن و عشق ورزیدن دقیقا آن جایی است که ما شجاعت و قدرت واقعی خود را در می یابیم. یادگیری دوست داشتن خودمان، دوست داشتن یکدیگر و دوست داشتن کسانی که به ما ستم کرده اند، ما را به سمت یک قدرت جدید سوق می دهد.

اگر چه به نظر می رسد عشق ورزیدن به کسانی که به ما ظلم کرده اند یا حتی ما را بد جلوه داده اند دشوار یا چالش برانگیز است، اما اگر قلب مان را بگشاییم و درک کنیم که این همان عشق است که باعث شده آن ها ما را بسازند، آنگاه ما شروع به بهبودی خودمان و این سیاره می کنیم.

فقط دفعه بعد که از کسی ناراحت یا از چیزی عصبانی شدید، به یاد داشته باشید که ناراحتی آسان است، اما قدرتمندتر و مفیدتر این است که از خود سوال کنید- چگونه می توانم به جای آن عشق بورزم؟

شما همچنین باید یاد بگیرید که خود را ببخشید چرا که به یاد داشته باشید هیچ چیز آنطور که به نظر می رسد نیست. “خطاکاری” هایی که شما در این زندگی انجام می دهید در واقع می تواند بخشی از چیزی باشد که شما از آن آگاه نیستید.

تا به حال اینجور احساس کرده‌اید که با شما ناعادلانه رفتار شده است؟ در لحظه این چنین به نظر می رسد، اما در انتها همه چیز منطقی جلوه می نماید.

وقتی خارج از بدن بشری تان قدم می گذارید، خواهید دید که چگونه همه چیز به هم متصل شده است و همه چیز درست در جای خود قرار دارد. حتی تصور احساس برخورد ناعادلانه!

جهان تصادفی نیست، یک ساختار و انتظام وجود دارد، دقیقاً مانند هر سلول بدن شما دارای نظم و ساختار است. فقط وقتی در بدن بشری هستید، این ساختار و نظم برای شما تا حدودی با هرج و مرج به نظر می رسد.

این دقیقا طوری است که باید باشد، چرا که اگر در نظم، عالِم باشید، بازی به پایان خواهد رسید! و شما اینجا هستید تا یک بازی از انواع را انجام دهید.

حتی اگر ممکن است فکر کنید که- من می خواهم از این بازی خارج شوم! روح شما موافقت کرده که اینجا باشید. به همان سختی که به نظر می رسد، این بازی فقط چیزی برای سرگرمی نیست بلکه یک بازی برای چیزهایی بسیار فراتر است.

ما نمی توانیم تمام اطلاعات را اینجا در مورد این “بازی” با شما به اشتراک بگذاریم، اما اگر از قلب و روح خود بپرسید ممکن است در همان دم یک خاطره یا پینگ دریافت کنید که در حال یادآوری به شماست که هیچ چیز آنطور که به نظر می‌رسد نیست.

شما حتی ممکن است بتوانید به سالیان پیشین سفر کنید و خودتان را قبل از ورود به این زندگی، در حال نقشه برداری ببینید که چگونه آواتار شما قصد کرده بود به این “بازی” بپردازد.

این جهان بسیار بزرگ و عظیم است و نیروهای زیادی وجود دارند که در زمان های مختلف به ما می رسند. شما در منظومه شمسی خود روی سیارات کار می کنید (آسترولوژی)، اما واقعاً شما به هم متصل و بخشی از آن هستید.

شما فقط نمی توانید تمرکز روی یک سیاره یا یک ستاره را بگیرید و بگویید – اینجاست، همین است. رمز گشایی جهان به این آسانی نیست، هر طور که ممکن است امتحان کنید!

اگرچه جهان و ستاره ها مکان خوبی برای نگاه کردن و جستجو هستند، اما می توانیم به شما بگوییم که مکانی حتی بهتر برای جستجو وجود دارد و آن در درون شماست.

به جای اینکه به حرکات سیارات نگاه کنید، به حرکات خودتان نگاه کنید.

به تغییرات و بازتاب های ظریفی که در جهان درونی شما در حال رخداد است توجه کنید.

البته ما می دانیم گه گاهی اوقات نگاه کردن به بیرون از خودتان بی اشکال و حتی لازم است. به همین دلیل شما چشم هایی برای دیدن دارید و لب هایی برای گفتن و احساساتی که باید حس شان کنید!

انسان ها بسیار پیچیده و در عین حال بسیار ساده هستند.اما این را بدانید که ما همیشه در عشق می آییم. هر زمان که خواستید می توانید درخواست اتصال دهید و با ما صحبت کنید و اگر احساس عشق کردید، بدانید که آن ما هستیم.

سیاره شما در حال گذر از یک دگردیسی و تغییر عظیم در ماه های پیش رو است. درست است که هیجان زده – و حتی کمی نگران هستید، اما بدانید که ما در سراسر این کهکشان حضور داریم.

خود را بخشی از انرژی زمین بدانید. کل سیاره در حال ارتقا و انتقال به سطوح جدید است، به این معنی که شما نیز همینطور هستید.

چیزهای بزرگی در دستور کار برای زمین است، اما خیلی نگران این موضوع نباشید. شما باید تا الان به همه اینها عادت کرده باشید! بدانید که حتی اگر همه چیز شبیه پایان به نظر می رسد، آن هرگز یک پایان نیست.

به یاد داشته باشید که هیچ چیز واقعاً آنطور که به نظر می رسد نیست، خود را با عواقب و مسائلی که با آن روبرو می شوید قاطی نکنید. یاد بگیرید که به آن ها کمی لبخند بزنید زیرا هرگز آن جوری که فکر می کنید واقعی نیستند.

شما فکر می کنید که زندگی برای شما برنامه ای دارد اما در واقع طور دیگری است. شما یک برنامه برای زندگی هستید. این شما هستید که تصمیم می گیرید که زندگی چیست و چگونه باید آن را “زندگی” کرد.

در طول سال ها، بشر سعی در ایجاد نظم و ساختار برای راحتی و امنیت بیشتر داشت، اما اکنون راه های بهتری وجود دارد.

اگر شما در کشمکش هستید، یقین بدانید که تنها نیستید. اگر چالشی ندارید، بدانید که وظیفه شما کمک به آن هایی است که در چالش هستند. به یکدیگر کمک کنید همانطور که می خواهید به شما کمک شود.

چیز ها را جدی نگیرید و بدانید که همه این ها موقتی هستند. ممکن است امروز در کشمکش باشید و فردا نه، ممکن است امروز خوب باشید و فردا در کشمکش. بنابراین قضاوت نکنید. و برای کمک به یکدیگر از راحتی خود خارج شوید.

خواهید دید که این “بازی” که شما در حال پرداخت هستید واقعاً مربوط به میزان دستیابی به کالاهای مادی یا جمع آوری امتیاز نیست. امتیازاتی که می خواهید از چیزهای دیگری ناشی می شود. درجه هیچ ارتباطی با دست یابی به ثروت و شهرت ندارد و همه چیز در رابطه با نحوه حضور شما در هنگام فراخوانی و رسالت تان است.

تقدیم با عشق، آرکتورین ها.

 

دروازه آرکتورس