یک گرفتگی قمری ماه کامل در اسکورپیو در راه است! در ۱۶ می ۲۰۲۲، ما اولین ماه گرفتگی سال را داریم، و این بخشی از اولین فصل گرفتگی برای سال ۲۰۲۲ است که پس از خورشید گرفتگی آوریل در تورس رخ می دهد.

ماه گرفتگی با ماه کامل اتفاق می افتد (خورشید گرفتگی با ماه نو رخ می دهد )، که زمانی اتفاق می افتد که خورشید و ماه دقیقاً در منطقه زودیاک با یکدیگر مخالف باشند. تقریباً هر چهار هفته یک ماه کامل داریم.

ماه گرفتگی تنها ۲ تا ۴ بار در سال رخ می دهد زیرا ماه کامل باید در فاصله معینی از نودهای ماه باشد (نقاطی در مدار ماه که در آن ماه از دایره البروج عبور می کند). در حال حاضر، نود های قمری در تورس و اسکورپیو هستند.

ماه کامل انرژی احساسی و پیوندی با پایان و اوج دارد. ما نتایج کاری را که انجام داده‌ایم می‌بینیم، و احساس می‌کنیم با همه چیزهایی که تجربه می‌کنیم مرتبط هستیم.

ماه گرفتگی این موضوع را تا حد زیادی تقویت می‌کند. ما فقط کمی احساساتی نیستیم، ما بسیار احساساتی هستیم. اگر کارها را درست انجام داده باشیم، می بینیم که کل فصل ها و کتاب ها بسته می شوند و به طور بالقوه بالاترین رکوردها را تجربه می کنند.

این ماه گرفتگی در اسکورپیو انرژی عاطفی را ده برابر می کند زیرا اسکورپیو یک نشان آب است، احساسی، شدید، عمیق و متفکر. در این ماه گرفتگی کامل ماه در اسکورپیو، درگیر هر چیزی که هستیم، در مورد آن بسیار شدید می شویم و سرمایه گذاری و توجه فوق العاده ای نسبت به آن می گیریم.

 

درباره ماه کامل و ماه گرفتگی در اسکورپیو

اسکورپیو بر اعماق، تاریکی درون همه و همه چیز حکومت می کند. این یک نشان رمز و راز است و دوست دارد عمیق‌تر کند، کاوش کند، تحقیق کند و تا آنجا که ممکن است چیزهای پنهان را کشف کند.

این ماه گرفتگی کامل در اسکورپیو ممکن است حقایقی را آشکار کند که از ما پنهان مانده است و ما باید بفهمیم که مراحل بعدی چیست. ممکن است احساس کنیم پرتاب شده ایم، و ممکن است بخواهیم عصبانی شویم، اما باید هوشیار و جدی باشیم و برای یافتن راه حل تلاش کنیم.

اسکورپیو نشان دگرگونی است، بنابراین احتمالاً باید به نوعی تغییر شکل دهیم. این ممکن است کوچک یا بزرگ، شخصی یا بیرونی باشد، اما چیزی بیش از یک روش سطحی و موقتی باید تغییر کند.

 

چه ترانزیت های دیگر در ماه می در حال اتفاق است؟

این گرفتگی قمری ماه کامل در اسکورپیو در زوایای خوبی نسبت به سه سیاره دیگر رخ می دهد: مارس و نپتون در پایسیس و پلوتو در کپریکورن. این بدان معناست که ما به لطف مارس برای انجام آنچه نیاز داریم، انرژی و حرکت داریم و می‌توانیم با نپتون تخیلی، شهودی و همدل باشیم.

پلوتو سیاره طبیعی برای اسکورپیو است، بنابراین استفاده از انرژی اسکورپیو به نفع خود برای ما آسان تر است. ما می‌توانیم با تغییر شکل، حفاری عمیق‌تر و آوردن نور به تاریکی راحت‌تر باشیم.

گرفتگی قمری ماه کامل در اسکورپیو در یک زاویه سخت با یک سیاره است و آن سترن در اکواریس است. سترن می تواند باعث شود ما احساس محدودیت و غرق شدن بیشتر کنیم، و ما باید در محدوده انسدادهای موجود کار کنیم. در غیر این صورت مشکلات بیشتری برای خود ایجاد می کنیم.

وقتی یک پنجره باز درست روبروی شماست، به دنبال یک در نباشید!

ما باید به خاطر داشته باشیم که مرکوری برای این ماه گرفتگی در اسکورپیو در برگشتی است، بنابراین ممکن است لازم باشد گذشته را دوباره مرور کنیم، روی کارما کار کنیم یا مقداری بار سفر را بر زمین نهیم.

برگشتی به مخالفت با این ماه گرفتگی ختم می شود، بنابراین می تواند انرژی خورشید گرفتگی را تحریک کند و ممکن است تا اوایل ژوئن ۲۰۲۲ قوی احساس شود.

این اولین ماه گرفتگی در اسکورپیو از آوریل ۲۰۱۳ است، بنابراین در حال حاضر انرژی می تواند مشابه آن زمان باشد (و این ماه گرفتگی تقریباً در همان مکانی است که ماه گرفتگی در اسکورپیو در می ۲۰۰۳ رخ داده است، بنابراین اگر به اندازه کافی سن دارید کافی است، به آن زمان نگاه کنید!).

هوروسکوپ گرفتگی قمری ماه کامل در اسکورپیو

زمان استقبال از فصل گرفتگی است!

خورشید گرفتگی ماه نو اخیرا در تورس رخ داد و این گرفتگی قمری ماه کامل در اسکورپیو این فصل گرفتگی را کامل می کند. انرژی بالا بوده و همچنان ادامه دارد و ما شاهد تحولات و تصمیمات عمده هستیم.

به طور کلی، این زمانی است که ما باید به خودمان آسان بگیریم، اما در صورت نیاز دست به اقدام بزنیم، و احساسات ما می توانند قوی باشند، بنابراین باید آن را با تفکر منطقی متعادل کنیم. ما همچنین راحت‌تر تخلیه می‌شویم، بنابراین باید مطمئن شویم که به اندازه کافی استراحت می‌کنیم.

گرفتگی ها می توانند فرصت های شگفت انگیز و متحیر کننده را برای رشد و موفقیت بزرگ ارائه دهد، و امیدواریم که این مورد برای شما اتفاق بیفتد.

با ماه گرفتگی در اسکورپیو موفق باشید!

 

هوروسکوپ گرفتگی قمری ماه کامل در اسکورپیو

رمز و راز ماه کامل و ماه گرفتگی در اسکورپیو را کشف کنید