آگاهی عمیقی درون ما نقش بسته شده که صلح بر روی زمین را ممکن می‌سازد. آن برابری و عدالت برای همگان امکان پذیر است. این زندگی می‌تواند برای همه زیبا و پربرکت باشد.

همه ما در مورد آن صحبت می‌کنیم، همه ما آن را می‌خواهیم و البته این ایده احتمالاً از آینده‌ای روشن الهام نمی‌شود‌ بلکه آگاهی است از گذشته‌ای‌ که سابقاً بوده است.

شاید این ایده‌ی صلح زمانی در زمین بوده و تلاش‌های ما برای خلق آن از یک خاطره گذشته ناشی می‌شود نه از یک رویای آینده.

 

عصر طلایی

 

در متون باستان سراسر جهان آمده که زمانی وجود داشته است که زندگی روی زمین برای همه مسالمت‌آمیز و با عشق و فراوانی بوده است. این عهد به عنوان عصر طلایی معرفی شده بود.

همچنین جالب است بدانید که وقتی پیشینیان ما از این عصر طلایی بهشتی صحبت می‌کنند، حاکم آسمان‌ها خورشید ما نبود بلکه سترن حاکم آن بود.

در این متون باستانی توضیح داده شده است که سترن زمانی خورشید و ستاره راهنمای اصلی ما بود و با سترن به عنوان حاکم، زندگی صلح‌آمیز بود.

“در اواخر قرن نوزدهم، محققان با یک اصطلاح عجیب و غریب در فهرست اصطلاحات بابل برای سیاره سترن دچار تعجب شدند: یکی از متون به جای نام نجومی معمول خود کایامانو، از سترن به عنوان “خورشید” ذکر کرد. این عمل نادر در سده‌ی ۶۱۲-۷۵۰ قبل از میلاد رواج داشت.”مرجع

امروزه سترن فقط به عنوان یک نقطه‌ در آسمان برای ما ظاهر می‌شود، بنابراین چگونه می‌تواند اینطور باشد که متون باستانی ادعا می‌کنند که سترن در این دوره‌ی صلح، عشق و فراوانی حاکم آسمان‌ها بود؟

برخی تحقیقات نشان داده که شاید سترن زمانی از چهره‌های برجسته آسمان بود که با ونوس ومارس در آسمان، تابناک و خیره‌کننده دیده می‌شدند.

چگونه ممکن است سترن به همراه ونوس و مارس در حال گردش به دور پیشینیان‌مان طلوع می‌کردند؟

“طبق نظریه پیکربندی قطبی سترن، بیش از ۶۰۰۰ سال پیش اجداد ما در دنیایی بسیارمتفاوت و با یک آسمان با پیکربندی متفاوت از امروز زندگی می‌کردند. سیارات چندان از زمین دور نبودند و در بخش فوقانی زمین و در پیوستگی در بالای قطب شمال حضور داشتند. این سیارات سترن، ونوس و مارس بودند. سترن گوی اصلی بود و در ابتدا یک سیاره نبود بلکه یک ستاره کوتوله تقریباً قهوه‌ای رنگ بود.“- مرجع

اما پس از آن سیارات حرکت کردند و منظومه شمسی فعلی ما جای آن را گرفت و این زمانی است که ما از عصر طلایی خارج شدیم.

در حالی که این موضوع تا به حال ثابت نشده است، تعجب است که چرا پیشینیان درباره سترن به عنوان خورشید ما صحبت می‌کنند.

اما مانند همه چیز در زندگی، چرخه‌ها وجود دارند، و به گفته پیشینیان، دوران طلایی همیشه به یک پایان مقدر شده بود و با یک دوره تاریک‌تر جایگزین می‌شد.

 

سترن: خداوندگار کارما

 

سترن فرمانروای کارما محسوب می‌شود و سیاره‌ای است که به محدودیت‌ها و مرزهای سخت شناخته شده است.

به عنوان سیاره کارما، انرژی سترن درس‌هایی را در خود دارد که ما مقدر شده‌ایم به تمرین و ممارست در سراسر عمرمان و همچنین انرژی کارمیکی که ما انباشته می‌کنیم.

آیا ممکن است زمانی که روی کارمای جمعی‌مان کار می‌کنیم، دوباره به عصر طلایی برسیم؟

یا چیزی عمیق تر از این است؟ آیا عصر طلایی دوره‌ای در تاریخ است یا فقط حالتی از بودن است؟

زندگی پیشینیان که در دوران طلایی توصیف شده است بسیار شبیه به زندگی در بعد پنجم است.

زندگی در بعد پنجم درباره‌ی زنده بودن کامل و حضور در عشقی است که ما هستیم.

در حالت ۵D، ما یکی بودن و برابری را در همگی‌مان به رسمیت می‌شناسیم. فقط احساس عشق می‌کنیم و حواس شهودی‌مان بیشتر می‌شود. در حالت ۵D، ما توانایی‌های ماورای طبیعی داریم، می‌توانیم با حیوانات صحبت کنیم و محصورشده به وضعیت فیزیکی‌مان نیستیم.

در ۵D، ما انرژی را می‌بینیم، عشق را احساس می‌کنیم و می‌دانیم که در خلق و تجلی میدان پتانسیل نامتناهی‌ چگونه با هم همکاری کنیم.

در حالی که من اعتقاد ندارم که زندگی در یک حالت ۵D در همه زمان‌ها برای اکثریت مردم هنوز ممکن باشد، اما مطمئناً می‌توانیم از طریق مدیتیشن، از طریق شفا و بهبودی و از طریق ارتباط با روح‌مان، نگاهی اجمالی به آن بیندازیم.

شاید هرچه بیشتر ما به حالت ۵D برسیم، ماندن در اینجا و دسترسی بیشتر افراد به آن آسان‌تر شود. شاید با نزدیک شدن به ۵D به عصر طلایی نزدیک‌تر شویم.

 

سترن و عصر آکواریوس

 

سترن در سال ۲۰۲۰ به آکواریوس نقل مکان می‌کند، و حضور او در اینجا نشان‌دهنده‌ی یک انتقال به سمت عصر آکواریوس است، عصری که ویژگی‌های بسیاری را با عصر طلایی به اشتراک می‌گذارد.

اگرچه در اینکه عصر آکواریوس شروع می‌شود، یا از قبل شروع شده برخی مناظرات وجود دارد، حرکت سترن به آکواریوس قطعاً یک شاخص و مضمونی برای عصر آکواریوس است.

این امر همچنین حمایت و پشتیبانی می‌شود زیرا ژوپیتر در دسامبر ۲۰۲۰ نیز به آکواریوس حرکت می‌کند و به ما یک انرژی آکواریوسی قوی می‌دهد.

عصر آکواریوس زمانی است که همه به عنوان واحد گرد هم می‌آیند. این یک زمان از وحدت و اجتماع است.

این از بسیاری جهات، شبیه به حالتی از ۵D است. شاید این انتقالات سیارات  نشانه‌ای باشد برای اینکه ما در حال رسیدن به آینده ای بهتر برای همگی‌مان هستیم.

شاید تمام این تاریکی‌ها و فسادهایی که اکنون در اطرافمان می‌بینیم در حال به سطح آمدن و شناور شدن برای پاکسازی هستند، بنابراین می تواند فضایی را برای رسیدن به این عصر جدید ایجاد کند.

و شاید این انرژی سترن است که کلید را در خود دارد. سترن ما را برای ورزیدن در جهت کارما و همچنین مظهر عمل در برابر دیگران فرا می‌خواند.

در دوران عصر طلایی هیچ قاعده یا قانونی وجود نداشت تا هر کسی بداند که چه کاری باید انجام دهد و هیچ کس قادر به صدمه زدن به شخصی دیگر نبود.

در بسیاری از متون آسترولوژی، سترن نحس و زیان‌بار در نظر گرفته شده است که قوانین سختی را تحمیل می‌کند، اما شاید چیزی بیش از آنچه ما درک می‌کنیم برای سترن و انرژی آن وجود داشته باشد. شاید فقط از این طریق دیده شود زیرا این همان چیزی است که ما بر اساس آن پیش‌بینی می‌کنیم.

اگر سترن پروردگار کارما باشد، او همچنین می‌تواند کارمای “خوب” ما را نیز انعکاس دهد.

شاید تمام کارهایی که سترن انجام می‌دهد بازتابی از حالت جمعی هستی‌مان باشد و همانطور که هر یک از ما روی درس‌های کارمیک‌مان کار می‌کنیم‌، به انتقال درون ۵D کمی نزدیک‌تر می‌شویم و شاید این انتقال و تغییر بیشتر همان چیزی است که طلوع آفتاب عصر طلایی را به ارمغان می‌آورد.

سترن:حاکم عصر طلایی؟