سترن در ۱۷ دسامبر ۲۰۲۰، خارج شد و وارد اکواریس شد که تا سال ۲۰۲۳ در آنجا باقی خواهد ماند.

طول این اقامت از ۲۰۲۰، ما به اندازه کافی آنچه که قرار است با حرکت سترن از طریق نشان حامل آب در پیش باشد را دریافتیم.

جالب است بدانید که تقریباً در همان زمانی که سترن برای اولین بار در مارچ ۲۰۲۰ وارد اکواریس شد، بسیاری از کشورهای جهان در قرنطینه قرار گرفتند.

اکنون با فعال شدن این قسمت از زودیاک ممکن است اطلاعات بیشتری یا شاید بینش بیشتری در مورد آنچه در حال آشکار شدن است به دست آوریم.

بیایید نگاهی به سفر سترن در اکواریس و آنچه که در پی خواهد داشت بیاندازیم.

سترن در نشان حامل آب

سترن را سیاره قوانین، مقررات و مسئولیت ها می دانند. همچنین به عنوان پروردگار کارما شناخته می شود.

با این حال، توجه به این نکته مهم است که کارما در مورد مجازات نیست، بلکه می توانیم به آن به عنوان سوختی برای رشد روح خود نگاه کنیم.

کارما هر آنچه را که روح ما برای صعود و تکامل بالاتر نیاز دارد برای ما به ارمغان می آورد. کارما هر چیزی را که قرار است به ما در حرکت در مسیر خود برترمان کمک کند را به ما می‌آورد.

به عنوان پروردگار کارما، ما می توانیم سترن را به عنوان یک معلم سخت گیر ببینیم. کاری که به ما ارائه می دهد چالش برانگیز و سخت است و تقریباً غیرممکن به نظر می رسد، اما وقتی شروع به استفاده از آن کنیم، می توانیم رشد کنیم، پیشرفت کنیم و بسیار عاقل تر از قبل شویم.

اکواریس که یک نشان هوا است با حامل آب نشان داده می شود. این گاهی اوقات ممکن است گیج کننده باشد، اما این عنصر هوا است که کیمیاگری و جادویی را که حامل آب به ارمغان می آورد به ما ارائه می دهد.

حامل آب این هدیه را دارد که تمام آبی را که نمادی از احساسات سنگین آگاهی جمعی مان است، جمع کند و با استفاده از نیروی نسیم آنها را تبدیل و خنثی کند، قبل از اینکه دوباره به زمین بریزد.

حامل آب شفا دهنده جمعی است. بر اجتماع، امور انسان دوستانه، و انجام آنچه که برای عالی ترین خیر است، متمرکز است.

انرژی اکواریس همچنین بسیار انقلابی است و می خواهد کارها را متفاوت انجام دهد. همه چیز در مورد نوآوری، فناوری و آوردن ما به عصر دیجیتال است.

آنچه سترن در اکواریس به ارمغان خواهد آورد

در یک لول سطحی، با حرکت سترن از طریق نشان حامل آب، ما احتمالاً متوجه پیشرفت‌های تکنولوژیکی، بهبود تلاش‌های بشردوستانه و تمرکز بر جامعه خواهیم شد.

ما ممکن است شاهد ظهور هوش مصنوعی و شاید دیگر نوآوری های با فناوری پیشرفته باشیم که هنوز حتی به آن ها نرسیده ایم.

انرژی اکواریس همچنین می‌تواند به باز کردن قفل شفادهنده درون در ما کمک کند و ما را نسبت به افرادی که با وضعیت موجود مطابقت ندارند بیشتر پذیرا کند. همچنین می‌تواند فشار بیشتری برای برابری بیشتر و شناسایی گروه‌هایی که قبلاً به حاشیه رانده شده بودند، وجود داشته باشد.

در سطوح عمیق تر، سترن در حال حرکت از طریق اکواریس می تواند ما را راهنمایی کند تا هویت شخصی خود و دلیل انجام کارها را به چالش بکشیم.

چرا کاری را که در حال انجام هستیم را انجام می دهیم؟ انگیزه اعمال ما چیست؟

همچنین ممکن است احساس آزادی بیشتری برای بیان خود بدون مرز داشته باشیم و برای امتحان چیزهای جدید بازتر باشیم. شاید برای ما راحت‌تر باشد که سنت‌های گذشته را کنار بگذاریم و در عوض، نوآوری را بپذیریم.

مهم نیست که در این مدت با چه چالش های شخصی مواجه شده اید، به یاد داشته باشید که این بار به گونه ای متفاوت از ما خواسته شده است که این کار را انجام دهیم. روش‌های قدیمی ممکن است دیگر کارساز نباشند، در عوض باید قیام کنیم و راه‌های جدیدی برای حرکت رو به جلو پیدا کنیم.

نوآوری یک کلمه کلیدی برای این انرژی است، بنابراین چگونه می توانید نوآوری کنید و تصمیم بگیرید که چیزها را متفاوت ببینید؟ چگونه می توانید همه چیز را برای اطمینان از یک نتیجه جدید و بهتر تغییر دهید؟

اگر می‌خواهید بیشتر در مورد معنای سترن در اکواریس برای نشان خودتان بخوانید، می توانید این گزارش را از اینجا تهیه کنید.

همچنین می توانید به گذشته نگاه کنید تا ببینید آخرین باری که سترن در اکواریس بود، که بین سال های ۱۹۹۱ تا ۱۹۹۴ بود، چه موضوعات اصلی در زندگی شما وجود داشت. به یاد داشته باشید، اینطور نیست که دقیقاً همان چیزها دوباره اتفاق بیفتد، بلکه شما در حال ارتقاء سطح و بالا رفتن و صعود از تمام دروس موجود در این زمان هستید.

احتمالاً در تمام طول سفر سترن در اکواریس، فعالیت‌های کهکشانی زیادی وجود دارد، اما شکی نیست که قوی‌ترین آنها در ۲۱ دسامبر ۲۰۲۰ رخ داد.

شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد این پیوند اعظم را در اینجا بخوانید.

 

مارچ ۲۰۲۳ سترن اکواریس را ترک می گوید

سترن سرانجام در ۷ مارچ ۲۰۲۳، اکواریس را به مقصد پایسیس ترک خواهد کرد. در این زمان، هر درس کارمایی که از مارس ۲۰۲۰ آموخته ایم، به پایان خواهد رسید.

 

از آنجایی که سترن یک نشان را برای ورود به دیگری پشت سر می گذارد، همچنین گفته می شود که هدیه ای را به عنوان پاداش برای تمام تلاش های مان از خود به جای می گذارد.

تنها زمانی که در مارچ ۲۰۲۳ به گذشته نگاه کنیم، واقعاً می‌توانیم درس‌هایی که پروردگار کارما برای ما آورده است را درک کنیم.

در این زمان است که می‌توانیم جاده‌ای را که طی کرده‌ایم به وضوح ببینیم که به خاطر آن چقدر قوی‌تر و عاقل‌تر شده ایم.

 

هدایت بازگشت سترن

اگر در هر نقطه از مارچ ۲۰۲۰ تا مارچ ۲۰۲۳ وارد ۲۹، ۵۸ یا ۸۷ سالگی شوید، احتمالاً در حالی که سترن در اکواریس در حال حرکت است، بازگشت سترن دارید.

بازگشت سترن زمانی اتفاق می‌افتد که سترن دقیقاً به همان مکانی که در زمان تولد شما بوده بازگردد، که هر ۲۹ سال یا بیشتر اتفاق می‌افتد.

شما تمایل دارید بازگشت سترن خود را برای حدود ۲-۳ سال احساس کنید.

بازگشت سترن زمان بلوغ و ارتقاء سطح است. احتمالاً در این زمان تغییرات بزرگی ایجاد خواهید کرد که شما را شکل می دهد و می خواهید زمان و تلاش خود را به آن اختصاص دهید.

این همچنین زمانی است که مسئولیت آنچه را که می خواهید بر عهده بگیرید و به دنبال آنچه واقعاً می خواهید بروید.

اگر شما نیز بازگشت سترن را در چارت تان دارید جهت مشاوره و هدایت این انرژی می توانید به تیم آسترولوژی امید ایمیل بزنید. (لینک در بالای صفحه)

 

 

سترن در اکواریس ۲۰۲۰ _ ۲۰۲۳
امتیاز خود را ثبت کنید