آسترولوژی شهودی: سوپرماه نو ترازو

اکتبر ۲۰۲۰

 

۱۶ اکتبر/۲۵ مهر نزدیک ترین سوپرماه نو از سال را خواهیم داشت که در نشان ترازو اتفاق می افتد.

ترازو نشانی از تعادل، انصاف و عدالت است و این ها خصوصیاتی است که ما باید تحت انرژی های شدیدی که این ماه نو به همراه می آورد، به خاطر بسپاریم.

از آنجا که این یک سوپرماه نو است، قرار است ما انرژی های قمری را به شدت احساس کنیم. اگرچه آسمان در این شب تاریک خواهد بود، ما گیرایی و کشش ماه را احساس خواهیم کرد که ما را به سمت درون و اعماق روح مان می کشاند.

انرژی متراکم و پر جوش و خروشی پیرامون این سوپرماه نو ترازو وجود دارد. کمی ناگوار اما همچنین به طرز عجیبی جادویی است.

این ماه نو ممکن است برای ما مشکلاتی ایجاد کند یا برخی از نقاط درد را به سطح قلب مان برساند. ممکن است باعث شود احساس کمی سنگینی یا رخوت و بی حالی داشته باشیم و به سردرگمی و عدم اطمینانی که ممکن است از قبل احساس کرده باشیم بیافزاید.

انرژی های ترازو همچنین می تواند یک نورافکن را روی روابط مان روشن کند و جایی را به ما نشان دهد که ممکن است چیزها از تعادل خارج شده باشند.

اگر بیش از حد از خودتان مایه گذاشته اید، اگر به جای خودتان محض رضایت دیگران عمل نموده اید، این ماه نو ممکن است به شما کمک کند تا به خودتان برگردید و شیوه ای جدید را محقق سازید.

این ماه نو  ما را فرا می خواند تا به خودمان رجعت کنیم، از شرم و سرزنش خودمان بیرون آییم و تمرکزمان روی بازگشت به خویشتن باشد. وقتی که ما “سرشار از خودمان” هستیم، آنگاه می توانیم به دیگران بباریم.

اگر با یک رابطه چالش برانگیز سر و کار دارید، این ماه نو ممکن است همه چیز را به انتها برساند. ممکن است یک استراتژی جدید اتخاذ شود، اما ابتدا اجازه دهید گرد و غبار فرو بنشیند.

احساس نکنید که باید همه اینها را با یک حرکت محاسبه و مشخص کنید، زیرا این ماه نو خواستار صبر، تأمل و کار درونی است.

همچنین ایجاد ارتباط و گذراندن وقت با دوستان (حتی اگر فقط به صورت آنلاین باشد) می تواند تسکینی برای ساده سازی انرژی افزایش یافته در آسمان کیهانی باشد.

ماه های نو همیشه زمان آغازهای جدید است و اگرچه ممکن است این را در محیط احساس کنیم،اما همچنین ممکن است یک حس رو به افزایش سردرگمی را در مورد چگونگی حرکت به جلو احساس کنیم.

این سردرگمی با این واقعیت تقویت می شود که هر دوی مارس و مرکوری در زمان ماه نو در برگشتی به سر می برند.

وقتی در دنیای خارج آشفتگی و سردرگمی وجود دارد، همیشه چیزهایی هست که به ما احساس اطمینان می دهد و اینها مواردی هستند که باید در کانون توجه خود قرار دهیم.

داشتن هر دوی این سیارات در برگشتی یک ترکیب بسیار چالش برانگیز است و ممکن است باعث شود احساس کنیم که به عقب گام برمی داریم و نه به جلو!

همچنین می تواند به ارتباطات نادرست بیفزاید، بنابراین در صورت نیاز به مکالمه مهم، به این امر توجه داشته باشید.

اگرچه که این شبیه به یک چرخه چالش برانگیز که تحت این ماه نو برای ما باز می شود احساس خواهد شد، بدانید که برای بیداری های معنوی و کارهای شهودی نیز بسیار قدرتمند می باشد.

اگر بتوانید به انرژی ها باز شوید، ممکن است بینش ها و ادراک معنوی جدیدی دریافت کنید. حتی ممکن است دریابید که ارتباط با راهنمایان روحی تان و فرشتگان آسان تر می شود.

این انرژی بیداری معنوی توسط ستاره آرکتورس که در زمان این ماه نو بسیار فعال خواهد بود نیز تقویت شده است.

آرکتورس یا همان ستاره پاسدار یک نقطه شروع درخشان در منظومه شمسی است که گمان می‌رود خانه یک نژاد بیگانه پیشرفته شناخته‌شده به نام آرکتوریان ها باشد.

موجودات آرکتوریان به عنوان نور آبی به ما می رسند و شگفت انگیزترین انرژی قلب محور را در خود دارند.

آنها پاک و خالص هستند و حضورشان بسیار شفابخش است. انرژی قلب محور آنها می تواند به ما یادآوری کند که روی عشق تمرکز کنیم، نسبت به خود و یکدیگر مهربان باشیم و هنر بخشش را تمرین کنیم.

چگونه می توانید مشکلات خود را از طریق دریچه عشق مشاهده کنید؟ چگونه می توانید آگاهی خود را به مکانی در محور قلب تغییر دهید که در آن فقط عشق را ببینید و احساس کنید؟

در حالی که انرژی نوری که از ستاره آرکتورس به سیاره زمین تراوش می کند، می تواند به ما یادآور این باشد که زندگی کردن در این وضعیت، همیشه در این قلمروی زمینی امکان پذیر نیست.

راه دیگری که می توانیم این انرژی را هدایت کنیم از طریق انجام کارها و پروژه هایی است که از قدرت خلاقانه مان در آن بهره می بریم – به خصوص مواردی که ما را ملزم به ساختن چیزی با دست خود می کند. چگونه دستان تان می تواند چیزی را خلق کند که برای روح شما تسکین دهنده باشد و آن را پرورش دهد؟

ماه نو اکتبر، یک ماه نوی بسیار قدرتمند می باشد، بنابراین با خودتان مهربان باشید و به یاد داشته باشید که تاریک ترین شب ها اغلب به صبح های روشن تر منتهی می شوند.

 

سوپرماه نو ترازو اکتبر ۲۰۲۰