گفتن اینکه باقیمانده بهمن و بخصوص اسفند شدید است، دست کم گرفتن است. اسفند مانند آتفشانی است که در شرف فوران است.

ما برگشتی مرکوری سنگینی را پشت سر گذاشتیم که نزدیکی ایستگاه مستقیم آن به پلوتو به این شدت افزود. نقطه برجسته این روزها، اتصال مارس و ونوس در کپریکورن است. این دو عاشق کیهانی در یک مدار کانجاکت برای تمام اسفند، که به طور غیرعادی طولانی است، دست در دست هم خواهند داشت.

این پیوند در ۲۷ بهمن دقیق می شود، زمانی که مارس، با اعتماد به نفس و مصمم در نشان تعالی خود، ونوس را پشت سر می‌گذارد. قلب ما با انگیزه عمل بیدار می شود.

ونوس پس از برگشتی هنوز کمی خواب‌آلود است، به آرامی به هوش می‌آید و با سرعت مارس مطابق می‌شود و این دو به مدت دو هفته در یک درجه خواهند بود!

این دو عاشق دوباره در ۱۵ اسفند در ۰ درجه اکواریس، با یک حس دوباره از هدف به هم می رسند.

تا آن زمان، آنها باید پادشاه دنیای زیرین، پلوتو را ملاقات کنند. پلوتو سیاره حقیقت برتر است – پلوتو از ما می خواهد که شجاع باشیم و قلبمان را در جای درست قرار دهیم. مقاصد ما باید شفاف و تهی از منیت باشد. این یک برخورد برای افراد ضعیف نیست.

حتی اگر پیوستگی ونوس- مارس- پلوتو به اندازه کافی شدید نباشد، سیارک وستا – در ۸ اسفندماه – و همچنین اضافه شدن ماه به این جمع، برای یک رویارویی شدید به آن می پیوندند و یک استلیوم را در نشان کپریکورن تشکیل خواهند داد.

وستا نگهبان شعله مقدس ابدی است. ماه روح ماست.

هنگامی که ونوس، مارس ، پلوتو، وستا و ماه در مراسمی برای تطهیر روح گرد هم می آیند – آن قسمت از ما که حقیقت دارد، یعنی جوهر ما – همانطور که ونوس و مارس در آسمان صبحگاهی بوسه می زنند، می درخشد. همه چیز در مورد اینکه واقعاً چه چیزی می خواهیم، روشن خواهد شد.

این کشف ممکن است ما را غافلگیر کند، زیرا ممکن است در مورد بخشی از روان ما صحبت کند که ما آن را تعطیل یا پنهان می کنیم یا زیاد آن را تصدیق نمی کنیم. خورشید، نمادی برای آنچه که قابل مشاهده و تصدیق است، بخشی از استلیوم نیست. همه چیز قبل از سحر اتفاق می افتد. خورشید در تصویر گم شده است.

این رویداد آسمانی مرا به یاد یک جشن آلمانی به نام کوچربال انداخت که به توپ آشپزها ترجمه شده بود. در قرن نوزدهم، خادمان شاغل در ماه‌های تابستان، یکشنبه‌ها، در اوایل ساعت ۳ صبح برای نوش و رقص و تفریح ​​در زیر نور مهتاب یا شمع گرد هم می‌آمدند.

تا سپیده دم، درست قبل از اینکه اربابانشان از کلیسا برگردند، به سر کار باز می‌گشتند. این جشن شبانه استعاره ای عالی از بخش قمری، خلاقانه و خواستنی است که گاهی اوقات به شیوه های ناخودآگاه، روان ما را به حرکت در می آورد.

فقط به این دلیل که آشپزها و خدمتکاران “اربابان” وظایفی داشتند (خورشید) به این معنی نبود که آنها مارس و ونوس خود را محترم نمی شمردند.

پیوند مارس – ونوس – پلوتو – وستا – ماه از انسانیت ما صحبت می کند ، از خواسته ها و خواهش هایمان که اغلب آنها را سرکوب می کنیم و به اطلاع خودآگاه مان نمی رسانیم.

اما این باعث نمی شود که از ارزش مقدسات کم شود. نقش وستا این است که به ما یادآوری کند که نیازها و خواسته های ما مهم هستند، که آنها زنده، بی حد و حصر و ابدی هستند. و اینکه ما باید آن آتش مقدس را روشن نگه داریم.

این ارتعاشات پایانی سال و همچنین اسکوئر سترن و اورانوس، برخی از موضوعات سال ۲۰۲۱ مانند محدودیت های کووید را به منصه ظهور خواهد رساند.

از اواخر اسفند به بعد، مضامین بسیار دوستانه تری برای کار خواهیم داشت.

در ۲۲ بهمن ۱۴۰۰ مرکوری در ۲۷ درجه کپریکورن به پلوتو متصل می شود. انرژی این ترانزیت بیش از ۲ هفته است که در حال افزایش است. این پیوند نهایی مرکوری و پلوتو با وضوح و شفاف سازی بسیار مورد نیاز همراه خواهد بود. این پیوند را می‌توان به‌عنوان مکاشفه‌ای توان‌بخش تجربه کرد، یا به‌عنوان الزامی برای تسلیم شدن در برابر حقیقتی بالاتر که چشم بر آن بسته‌ایم. همانطور که گفته می شود، حقیقت شما را آزاد می کند – اما ابتدا ممکن است شما را عصبانی کند.

در ۲۵ یهمن مرکوری دوباره وارد اکواریس می شود. اگر از ۲۴ دی تا ۷ بهمن با تاخیر یا شکست مواجه شدید، اکنون ممکن است راه حل مورد انتظار را پیدا کنید. انتظار در ابتدا ممکن است ناامید کننده باشد، اما با نگاهی به گذشته می بینیم که همیشه دلیلی وجود دارد که ما مجبوریم کمی تلاش بیشتری انجام دهیم یا کمی بیشتر صبر کنیم. چیزهای خوب نصیب کسانی می شود که صبر می کنند.

همچنین به آنچه در ۲۷ بهمن در زمان اتصال مارس و ونوس اتفاق می افتد توجه کنید – اینها می توانند بینش ها، رویدادها یا فرصت هایی باشند که چیزی در درون شما ایجاد می کنند – ممکن است از چیزی که برای شما بسیار مهم است آگاه شوید – ناگهان همه چیز معنا پیدا می کند.

در ۲۷ بهمن همچنین یک ماه کامل در ۲۷ درجه لیو داریم. ماه کامل کوئین‌کانکس با پلوتو است و ما را دعوت می‌کند تا چیزهایی را که دیگر حیاتی نیست کنار بگذاریم و راه‌هایی خلاقانه برای ابراز خود و استعدادها و مهارت های منحصربه‌فردمان پیدا کنیم.

عضوی از یک جامعه بودن و تناسب در جامعه البته بسیار مهم است – اما نه به قیمت کسی که هستیم. یا کسی باشیم که هرگز وجود ندارد یا…. اگر به اندازه کافی جست و جو کنیم همیشه می توانیم حد وسطی بیابیم.

با فرارسیدن اسفند خورشید وارد پایسیس می شود و فصل پایسیس رسما آغاز می شود! پس از یک فصل چالش برانگیز اکواریس که بیشتر در ذهن خود بوده‌ایم، فصل پایسیس دعوتی است برای ارتباط با احساسات و آرامش برای وجود.

این آخرین مرحله از چرخه خورشیدی است که از فروردین ۱۴۰۰ آغاز شد. سال آسترولوژی جدید همین حوالی است.

تا آن زمان، از فصل پایسیس برای رها کردن چیزی که دیگر به شما خدمت نمی کند استفاده کنید – فقط چیزهایی را که نمی توانید پشت سر بگذارید نگه دارید.

همانطور که ذکر شد در ۸-۹ اسفند، ماه به ونوس، مارس، وستا و پلوتو می‌پیوندد تا یک اتصال ستاره‌ای شدید و پرشور را در نشان کپریکورن تشکیل دهد.

ملاقات ونوس – مارس – وستا – ماه – پلوتو به قدری شدید است که دگرگونی اجتناب ناپذیر است. تا زمانی که مارس و ونوس از دنیای زیرین خارج شوند (در ۱۵ اسفند) دیگر همان فردی که قبل از شروع این سفر بودید نخواهید بود.

اگر سیارات یا زوایای بین ۲۳ تا ۲۸ درجه کپریکورن، کنسر، اریس یا لیبرا دارید، این انرژی را در سطح شدیدتری تجربه خواهید کرد.

این مطلب ادامه دارد…

طعم انرژی های آخر سال