در ۱۸/۱۹ ژانویه (بسته به منطقه زمانی شما) خورشید به زودیاک تروپیکال آکواریس منتقل می‌شود. خورشید نمایانگر نور درونی ماست، و همانطور که به سمت نشان حامل آب حرکت می‌کند، می توانیم به بخش متفاوتی از بیان خود ضربه بزنیم.

همانطور که خورشید در میان نشان هوای آکواریس حرکت می کند، ممکن است افکار جدید و الهام بخش داشته باشیم، خارج از چارچوب فکر کنیم، تغییرات را تحریک نماییم و راه های جدیدی برای نگاه کردن به چیزها بیابیم.

آکواریس توسط سیاره اورانوس اداره می شود و زمانی که در فصل آکواریس حرکت می کنیم این انرژی کیهانی به نیروی راهنمای‌مان تبدیل می شود. اورانوس سیاره بیداری است، می تواند چیزهایی را در زندگی‌مان متزلزل سازد و اتفاقات ناگهانی و غیرمنتظره ای را به همراه بیاورد که به ما کمک می کند در جهتی جدید جسورانه سوق داده شویم. اورانوس ما را راهنمایی می کند تا از اعمال، نگرش ها و باورهایی که با روح‌مان همسو نیستند فاصله بگیریم و ما را تشویق می کند تا حقیقت خود را تجسم نماییم.

چه اقدامات و باورهایی را به خاطر دیگران انجام می دهید؟ گرفتار چه رفتارهایی می شوید فقط به این دلیل که جامعه به ما می گوید آنها عادی هستند؟

وقتی خورشید به آکواریس می رود، زمان آن فرا رسیده است که جرقه درونی خود و شیوه انجام کارها را بسیار متوجه شویم. ما تشویق می شویم که باورهای خود را زیر سوال ببریم و اطمینان حاصل کنیم که آنها با حقیقت‌مان و نه با حقیقت دیگران همسو هستند.

چگونه می توانیم روش خودمان را برای انجام کارها بپذیریم؟ چگونه می توانیم وجود منحصر به فردی را که هستیم جشن بگیریم و این جرقه منحصر به فرد را به جهان بیاوریم؟

فصل آکوریس همچنین زمانی است که می توانیم برای ایجاد انجمن در زندگی خود احساس حمایت بیشتری کنیم. داشتن یک اجتماع و جامعه حامی برای غنی سازی زندگی‌مان بسیار مهم است، بنابراین به راه هایی فکر کنید که بتوانید ارتباط خود را با اطرافیان خود تقویت کنید.

شبکه سازی و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران نیز ممکن است به فرصت های جدیدی منجر شود و به شما این امکان را می دهد که ارتباط عمیق تری با دیگران ایجاد کنید. گاهی اوقات دست درازی و درخواست کمک یا به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران می تواند ترس‌آور باشد. اما اینکه به خودمان اجازه دهیم آسیب پذیر باشیم و خودمان را باز بگذاریم، اغلب می تواند منجر به هماهنگی ها و ارتباطات شگفت انگیز شود.

بدانید که انرژی کیهان را در کنار خود دارید! چرا که فصل آکواریس برای برداشتن این گام ها بسیار حمایت کننده است.  

فصل آکواریس ۲۰۲۲ مملو از اتفاقات کیهانی است از جمله ماه کامل بسیار خلاقانه، سال نو قمری، و ملاقات فوق العاده بالانس‌کننده دو عاشق کیهانی – ونوس و مارس.

ونوس و مرکوری هر دو تحت خورشید آکواریس مستقیم می شوند و به دفع انرژی های چسبنده یا سنگین کمک می کنند و به ما امکان می دهند انرژی های جدیدی را که ۲۰۲۲ برای ما دارد در آغوش بگیریم.

در اینجا تاریخ های بیشتر را می خوانید-

آسترولوژی فصل آکواریس ۲۰۲۲

۱  بهمن * ۱۸/۱۹ ژانویه – ورود خورشید به آکواریس

بسته به منطقه زمانی شما، خورشید در ۱۸ یا ۱۹ فوریه به آکواریس منتقل می شود. خروج خورشید از نشان زمین کپریکورن و ورود به نشان هوای آکواریس، کمک می کند تا انرژی از چاکراهای زمینی ما دور شود و به چاکراهای بالاتر منتقل یابد. این به ما این امکان را می دهد که در حالی که ذهن خود را به ابعاد جدید می کشانیم، احساس کنیم پاهایمان محکم شده اند.

۳ بهمن * ۲۳ ژانویه – خورشید در پیوند مرکوری برگشتی

مرکوری در سایه های ضمیر ناخودآگاه‌مان به سمت عقب حرکت می کند، اما در این روز با خورشید همسو می گردد و این نماد تولد دوباره آن است. اگر عوارض جانبی برگشتی مرکوری از جمله ارتباطات نادرست، تاخیرها، مشکلات فنی یا اختلافات قراردادی را احساس کرده اید، ممکن است از امروز به وضوح بیشتری دست یابید. این روز همچنین روز بسیار خوبی برای تصمیم گیری آگاهانه برای کنار گذاشتن برخی از تفکرات محدودی است که شما را عقب نگه داشته است.

۹ بهمن * ۲۹ ژانویه – مستقیم شدن ونوس

ونوس پس از برگشتی از ۱۹ دسامبر به مستقیم شدن می ایستد. این روز قدرتمندی برای انرژی ونوس است و ممکن است مسائل مربوط به روابط یا مناطقی که در آن تلاش می‌کنیم خودمان را اثبات کنیم را روشن سازد. ونوس همچنین بر رابطه ما با پول حکومت می کند، بنابراین ما نیز می توانیم از این انرژی برای تقویت ارتباط خود با فراوانی استفاده کنیم. می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد این انرژی‌های برگشتی ونوس را در اینجا بخوانید .

۱۲ بهمن * ۳۱ ژانویه/۱ فوریه – ماه نو در آکواریس + سال نو قمری

ماه نوی آکواریس آغاز سال جدید قمری را سیگنال می دهد. به دلیل نفوذ شدید سیاره اورانوس، مقداری انرژی لطیف تحت این ماه نو در جریان است. با این حال بدانید اگرچه اورانوس ممکن است همه چیز را متزلزل کند، اما این کار را برای بیداری انجام می دهد. ممکن است تغییر پیرامون این ماه نو باشد، اما این ممکن است تغییری باشد که ما به آن نیاز داریم تا از هرگونه سنگینی یا انرژی چسبنده ای که ممکن است در آن قرار بگیریم دگرگون شویم. با مستقیم شدن مرکوری در عرض چند روز، ممکن است یک‌باره گرد و غبار را فرو نشسته بیابیم که در نتیجه الهامات و فرصت های جدیدی به ما ارائه می شود. برای برخی از مناطق زمانی در سراسر جهان، این ماه نو در ۳۱ ژانویه می افتد و به ما دو ماه نو در یک ماه می دهد. این دومین ماه نو به عنوان ماه سیاه شناخته می شود.

۱۲ بهمن * ۱ فوریه – آسترولوژی چینی: سال ببر آبی

در آسترولوژی چینی، سال جدید قمری نشان دهنده تغییر به یک نشان زودیاک جدید است. امسال وارد سال ببر آبی می شویم. عنصر آب نشان دهنده نیاز به حرکت با جریان و پذیرش هرگونه تغییری است که ممکن است برای ما ایجاد شود. عنصر آب همچنین از پیروی از شهودمان و تصمیم گیری از یک مکان همترازی قلب محورانه پشتیبانی می کند. انرژی آب به جای رویکرد به زندگی از حالت ذهنی دیوانه وار و آشفته به ما اجازه می دهد تا بنشینیم و مسیر هدایت را از جزر و مد کیهان بگیریم. انرژی‌های ببر به ما شهامت لازم برای انجام این کار را می‌دهد و به ما اجازه می‌دهد تا از یک مکان اعتماد به نفس به داده‌های ظریف‌تری که زندگی به ما می‌دهد اعتماد کنیم. بیشتر در این باره به زودی…

۱۴ بهمن * ۳ فوریه- مستقیم شدن مرکوری

مرکوری پس از برگشتی از ۱۴ ژانویه به مستقیم می ایستد. این زمانی است که ممکن است در مورد موضوعاتی که در آنها در مه قرار گرفته بودیم یا نامطمئن بوده‌ایم شفافیت دریافت کنیم. اگر با تأخیر، مشکلات فنی یا اختلافات قراردادی مواجه بوده‌ایم، ممکن است نور را در انتهای تونل ببینیم. مرکوری مدتی طول می کشد تا به قدرت قبلی خود بازگردد، بنابراین صبور باشید اما بدانید که می توانیم از این انرژی برای تکیه بر شهود خود استفاده کنیم. بیشتر در این مورد در اینجا.

۲۶ بهمن * ۱۵ فوریه – پیوند ونوس و مارس

دو عاشق کیهانی امواج هماهنگی را به آسمان ارسال می کنند! ونوس و مارس در نشان کپریکورن به یکدیگر خواهند رسید. به هم پیوستن این دو سیاره نشان دهنده تعادل و همچنین نوید مثبتی از لحاظ عاشقانه است. شما می توانید از این انرژی استفاده کنید تا هر دو طرف مردانه و زنانه بدن خود را به حالت تعادل و بالانس برسانید. این یک انرژی بسیار هماهنگ و آرام‌بخش است، بنابراین اگر به فکر برنامه‌ریزی ماساژ، جلسه ریکی یا برخی تمرین‌های خودمراقبتی هستید، این کار را در این روز انجام دهید تا تأثیرات آن دو برابر شود! شما همچنین می توانید از این انرژی برای نشان دادن اهمیت کسانی که دوستشان دارید به آن ها استفاده کنید. به دلیل انرژی زمینی کپریکورن، انجام اقداماتی برای کانکت با احساسات تان مورد پسند قرار خواهد گرفت.

۲۷ بهمن * ۱۶ فوریه – ماه کامل در لیو

این ماه کامل، خوش بینی و اشتیاق را ساطع می کند. انگیزه ای در اینجا وجود دارد که شروع کنیم به بهترین نحو از سال استفاده کنیم و به پروژه های خلاقانه خود سوخت مورد نیاز را بدهیم. این ماه کامل همچنین از ما حمایت می کند تا سرنوشت مان را دگرگون سازیم و به راه هایی فکر کنیم تا رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنیم. با توجه به انرژی‌های کیهانی که تحت این ماه جریان دارند، ممکن است متوجه شویم که تعامل و شبکه‌سازی یا اشتراک‌گذاری داستان مان منجر به فرصت‌ها و ارتباطاتی می‌شود که به دنبال آن بوده‌ایم. بیشتر در این باره به زودی

۲۸ بهمن * ۱۷ فوریه – ژوپیتر سکستایل اورانوس

این یک موقعست سیاره ای نادر است که تا ۴ سال دیگر هرگز تکرار نخواهد شد! ژوپیتر سکستایل اورانوس یک ارتعاش هماهنگ است که از ایجاد تغییرات مثبت پشتیبانی می کند. این تغییرات همچنین به دلیل تأثیر ژوپیتر می تواند برای ما بسیار فراوان و پر رونق باشد. این واقعاً انرژی زیبایی است که می تواند دیدگاه مان را گشوده، طرز تفکر ما را تغییر دهد و انگیزه ایجاد فراوانی بیشتری در زندگی مان به ما بدهد. از این انرژی استفاده کنید تا به این بیاندیشید که چگونه می توانید با فراوانی ارتباط برقرار کنید و از طریق هر تغییری که می خواهید ایجاد کنید از خود حمایت نمایید. از آنجایی که اورانوس سیاره بیداری است و ژوپیتر در حال حرکت از طریق پایسیس شهودی است، این روز همچنین یک روز قدرتمند برای پیشرفت معنوی و استفاده حداکثری از هر گونه تمرین معنوی است.

۳۰ بهمن * ۱۸/۱۹ فوریه – خروج خورشید از آکواریس

خورشید از نشان هوای آکواریس خارج می شود و به سمت آخرین نشان زودیاک تروپیکال یعنی پایسیس می رود. منتظر فورکست فصل پایسیس باشید.

 

آسترولوژی فصل آکواریس ۲۰۲۲