آسترولوژی شهودی: فصل تارس ۲۰۲۱

اردیبهشت ۱۴۰۰

 

اردیبهشت تغییرات سیاره ای بزرگی از جمله سوپرماه کامل و گشودن پورتال پلیاد را به ارمغان می آورد و ما را برای فصل گرفتگی آماده می کند!

اگر احساس کرده اید که سال ۲۰۲۱ به سرعت می گذرد، شاید شما بیش از آنچه خود می دانید با سیارات هماهنگ هستید.

چند ماه گذشته، ما انرژی های حمایتی بسیار آتشین و هُل دهنده ای برای حمایت از رویاها و اهداف مان داشتیم. چیزهایی روی حرکت سریع قرار گرفتند و ممکن است زندگی، شما را در جهت جدیدی سوق داده باشد.

با ورود به اردیبهشت، انرژی ها شروع به کند شدن خواهند کرد. ما فرصتی خواهیم داشت که نفسی بکشیم و تأمل کنیم. ما همچنین ممکن است برخی از پاکسازی ها را انجام دهیم، چرا که ما به درک عمیق تر آنچه که دیگر لازمه سفرمان نیست، می پردازیم.

از آنجا که ما به زودی به فصل گرفتگی نزدیک می شویم، اردیبهشت زمان خوبی برای ریلکس و آرام شدن است، کمی وقت خود را با ناز و نعمت سپری ‌کنید و حتی گاهی دل به دریا بزنید و برای خوشگذرانی به جایی بروید.

بیایید نگاهی عمیق تر به آنچه این فصل در چنته دارد بیاندازیم و ببینیم چگونه می توانیم کشتی مان را به جلو هدایت کنیم_

فصل تارس ۲۰۲۱

۳۱ فروردین / ۱۹-۲۰ آوریل_ ورود خورشید به تارس

خورشید در ۱۹ یا ۲۰ آوریل وارد نشان تارس می شود (این به منطقه زمانی شما بستگی دارد). از انرژی آتشین قوچ بیرون می آییم و به انرژی زمینی با ثبات و پایدارتری داخل می شویم. از ارتعاشات زمینی تارس برای استحکام بخشیدن به طرح و اندیشه هایتان، ایجاد یک روتین جدید و زمان گذاشتن برای سلامتی و تندرستی تان استفاده کنید.

۲ اردیبهشت / ۲۲ آوریل _ روز جهانی زمین پاک

در آسترولوژی، ما آنقدر وقت خود را صرف دیدن سیارات دیگر می کنیم که به نوعی فراموش می کنیم که زمین نیز باید از اهمیت خودش برخوردار باشد! روز زمین درباره ی تجلیل و بزرگداشت سیاره خانه مان است، و این عالی است که در فصل تارس است تارسی که نه تنها بر ونوس بلکه بر سیاره زمین نیز حکومت می کند.

۲ اردیبهشت / ۲۲ آوریل _ ونوس پیوند اورانوس

اورانوس یکی از پراهمیت ترین سیارات در تمام فصل تارس می باشد. دلیل این امر این است که در حال حاضر تا سال ۲۰۲۶ در تارس به سر خواهد برد. اورانوس پیوند ونوس می تواند روابط ما را برجسته کند، چاکرای قلب مان را فعال کند و ما را به فکر سلامتی و امور مالی خود بکشاند. اگر به دنبال تغییر جدیدی در ظاهرتان و انجام کاری متفاوت و جسورانه هستید، ممکن است در این زمان الهام و انگیزه ای بگیرید.

۳ اردیبهشت / ۲۳ آوریل _ مرکوری پیوند اورانوس

این یک دوز دو برابر از انرژی اورانوس فقط ظرف این چند روز است. اورانوس و مرکوری می توانند خود بیان‌گری و نیاز به برقراری ارتباط ما را برجسته کنند. در طی این دو روز، ما به احتمال زیاد انرژی های متغیر و گاه نامنظمی که اورانوس می تواند به ارمغان بیاورد را احساس خواهیم کرد. اورانوس همچنین بیدارکننده است، بنابراین ممکن است در این زمان لحظات یورکایی را تجربه کنیم.

۷ اردیبهشت / ۲۶-۲۷ آوریل _ سوپرماه کامل عقرب

این اولین سوپرماه کامل سال است که در نشان عقرب به وقوع می پیوندد. این یک ماه کامل قوی و قدرتمند است که قصد دارد به عنوان تقویت کننده عمل کند. این ماه کامل توجه مان را به همه چیزهایی که به تعویق انداخته ایم و تمام چیزهایی که یونیورس از ما می خواهد تا روی آن تمرکز کنیم جلب می کند. حتی ممکن است اسرار و اطلاعات پنهان را افشا کند. یک انرژی پاکسازی قوی -به خصوص در سطح روانی- نیز به همراه این ماه کامل وجود دارد. ماه کامل بعدی که تجربه خواهیم کرد یک ماه گرفتگی خونی است که یکی از مهمترین وقایع آسترولوژی در سال ۲۰۲۱ است.

۷ اردیبهشت / ۲۷ آوریل _ برگشتی پلوتو

این اولین برگشتی است که در این مدت داشتیم! طلسم نداشتن سیاره در برگشتی اکنون با ورود پلوتو به برگشتی سالانه اش شکسته شده است. برگشتی پلوتو انرژی ظریفی است، ممکن است نگاهی به وقایع اکتبر سال گذشته بیاندازیم و تأمل کنیم که چگونه تصمیمات آن زمان تاکنون بر رشد و دگرگونی ما تأثیر گذاشته است.

۱۰ اردیبهشت / ۳۰ آوریل _ خورشید پیوند اورانوس

اورانوس سیاره ای است که به تماشای تمام فصل تارس نشسته و ممکن است آن را در حالت فول انرژی ببینیم. همانطور که خورشید و اورانوس به تراز هم می آیند، فرصت هایی برای بیداری و روشنایی به وجود می آید، اما از آنجا که اورانوس گاهی اوقات می تواند انرژی وحشی و آزاد را به همراه داشته باشد، ممکن است خودمان را در پریشانی یا در راس برخی تغییرات ناگهانی احساس کنیم. انرژی اورانوس، به ویژه در تارس، همچنین می تواند محرک بالقوه ای برای حوادث طبیعی و مسائل مربوط به زراعت و کشاورزی باشد. بخشی از پیام اورانوس در تارس این است که به ما یاد می دهد تا از سیاره مان مراقبت کنیم. اورانوس در اینجاست تا توجه مان را به کارهای غیرقابل تحملی که انجام می دهیم جلب کند.

۲۱ اردیبهشت / ۱۱ می _ ماه نو تارس

ماه نوی تارس انرژی های قدرتمندی را به ارمغان می آورد و ما را برای فصل گرفتگی آماده می کند. با انرژی های این ماه نو زمان خوبی برای خلوت، استراحت و مراقبت از تندرستی درون مان است. از آنجا که ماه سیاه لیلیت در این ماه نو بسیار فعال است، ممکن است موضوعات مربوط به برابری جنسیتی را نیز به سطح بکشاند.

۲۳ اردیبهشت / ۱۳ می _ ورود ژوپیتر به ماهی ( تا ۶ مرداد/۲۸ ژولای)

این رویدادی مهم برای فصل تارس است. ژوپیتر، بزرگترین سیاره منظومه شمسی مان با ورود به ماهی آن هم فقط برای مدت کوتاهی، از آکواریوس خداحافظی می کند. ژوپیتر در ماهی انرژی تازه ای را به ارمغان می آورد و ممکن است شهود و تخیل مان را فعال و تقویت کند. ژوپیتر در ماهی به جلب توجه ما روی مسایل عرفانی و اسرارآمیز شناخته شده است. در یک سطح شخصی، ممکن است ما فرصتی بیابیم تا خودمان را دوباره مرور کنیم و نظم و ترتیبی به درس ها و مواهبی که در طی ۱۲ سال پیش به ما عرضه شد بدهیم. ژوپیتر فقط تا ۶ مرداد / ۲۸ ژولای در ماهی به سر خواهد برد، بنابراین این انرژی مدت طولانی دوام نخواهد داشت، اما ژوپیتر در پایان سال دوباره به ماهی باز خواهد گشت و در قسمت اعظم سال ۲۰۲۲ در آنجا باقی خواهد ماند.

۲۷-۳۱ اردیبهشت / ۱۷-۲۲ می _ پورتال پلیاد

پلیاد یک صورت فلکی اسرارآمیز متشکل از هفت ستاره است که توسط بسیاری از فرهنگ های باستانی در سراسر جهان مورد احترام قرار گرفته است. در این زمان از سال، خورشید با این سیستم ستاره ای هم تراز می شود و به ما این امکان را می دهد که پیام های ستاره ای پلدین ها را با سهولت بیشتری دریافت و بارگیری کنیم. اعتقاد بر این است که پلیاد، خانه یک نژاد بیگانه پیشرفته است و بسیاری از افراد روی زمین احساس می کنند که به پلیاد مرتبط هستند. اطلاعات بیشتر به زودی.

۳۰ اردیبهشت / ۲۰ می _ فصل دوقلو

فصل تارس به پایان می آید و خورشید درون نشان هوای دوقلو حرکت می کند.

 

فصل تارس ۲۰۲۱