آسترولوژی شهودی: فصل دوقلو ۲۰۲۱

 

فصل دوقلو از ۲۰_۲۱ می آغاز می‌شود و سه برگشتی، یک سوپرماه گرفتگی خونی، یک خورشید گرفتگی، و دومین اسکوئر سترن اورانوس را به ارمغان می آورد.

تمام این انرژی‌های کیهانی، فصل دوقلو را زمانی برای تغییر، رشد، تجدید و بازنوکنی، و تأمل می‌سازد.

جمینی به وسیله‌ی دوقلوها نشان داده می‌شوند. یکی از دوقلوها فانی و دیگری فناناپذیر است، و این دیدگاه دوگانه است که همه ما می توانیم در طول فصل دوقلو از آن بهره ببریم.

ما می‌توانیم ذهن خود را بر اینجا و اکنون و زندگی روزمره متمرکز نگه داریم و در عین حال به ذهن‌مان اجازه گسترش درون قلمروهای بالاتر دهیم و از خرد و دانایی استفاده کنیم که از این دنیا نیست.

انرژی گرفتگی که در طول فصل به ما ارائه می‌شود به عنوان پلی عمل می‌کند که ما را از یک کیفیت آگاهی به کیفیتی دیگر هدایت می‌کند.

شکی نیست که فصل دوقلو می‌تواند فرصت‌هایی برای رشد معنوی و ارتقای سطح مأموریت روح‌مان به ارمغان آورد. با دنیای درون‌تان در ارتباط نزدیک باشید، چراکه مطمئناً به عنوان یک راهنما عمل می‌کند.

 

در اینجا تاریخ‌های مهم فصل دوقلو و آنچه انتظار می‌رود را ذکر می‌کنیم_

۳۱ اردیبهشت/۲۱ می_ ورود خورشید به دوقلو + پورتال پلیاد

خورشید در ۲۰/۲۱ می، وارد دوقلو می‌شود (بستگی به منطقه زمانی شما دارد)، که همزمان با اوج پورتال پلیاد است. اعتقاد بر این است که پلیاد خانه یک نژاد بیگانه پیشرفته است و در زمان این پورتال، ما می توانیم با سهولت بیشتری به خرد پلدین‌ها دسترسی پیدا کنیم.

 

۲ خرداد / ۲۳ می_ برگشتی سترن

سترن وارد برگشتی سالانه خود می‌شود و ما را تشویق می‌کند تا رویدادها را از شهریور ۹۹/ سپتامبر ۲۰۲۰ دوباره مرور کنیم و در تصمیماتی که گرفته‌ایم و آنچه باید مسئولیت آن را بپذیریم تأمل کنیم. برگشتی سترن اغلب زمان تمرین صبر و تحمل و برعهده گرفتن مسئولیت اعمال‌مان است. اگر مسائلی برای حل و فصل دارید، صبور باشید چراکه ممکن است دریابید که برگشتی سترن کمک می‌کند تا اطلاعات بیشتری به سطح بیاید.

 

۵ خرداد/ ۲۶ می_ سوپرماه کامل گرفتگی خونی در کماندار

این هم یک سوپرماه و هم یک گرفتگی قمری کامل است که آن را بسیار نادر و فوق العاده قدرتمند می‌سازد. سوپرماه‌ها نشان می‌دهند که ماه به زمین نزدیک‌تر از حد معمول است، به این معنی که اثرات انرژی آن قوی‌تر است. هرگاه که یک گرفتگی قمری کامل داریم، رنگ ماه، به قرمزی می‌گراید به همین دلیل از آن به عنوان ماه خونی یاد می‌شود. گرفتگی قمری کامل، زمان تغییر و تحولی عظیم است. ممکن است احساس کنیم که در حال گذراندن یک روند مرگ و تولد یا تغییرات ناگهانی هستیم که در حال وقوع است و باید با آنها سازگار شویم و رشد کنیم. با افتادن این گرفتگی در کماندار، ممکن است خرد و حکمت یا حتی اسرار جدیدی به سطح هویدا شود که ما را ملزم به تکامل یا تغییر رویکرد کند. اگرچه این انرژی گرفتگی می‌تواند پرشدت باشد و قطعاً احساسات عمیق و تاریک ما را برمی‌انگیزد، یک انرژی لطیف و حمایتی را نیز در خود دارد. بیشتر دراین‌باره به زودی.

 

۸ خرداد/۲۹ می_ برگشتی مرکوری

مرکوری، سیاره حاکم دوقلو، وارد دومین برگشتی سال خود می‌شود. این زمانی است که مکث کنیم و از پیچش انرژی گرفتگی، استقبال کنیم. از این زمان برای تامل استفاده کنید تا با آنچه در حال حاضر پیش روی شما است کار کنید و پروژه‌های فراموش‌شده را برگزینید.

 

۱۲ خرداد/ ۲ ژوئن- ونوس در خرچنگ

ونوس به نشان آب و شهودی خرچنگ حرکت می کند. با ونوس در خرچنگ، ما حساس تر و در پیوند با احساسات واقعی مان هستیم. احساسات ما می توانند قطب نمای راهمان باشند – با آنچه پیش می آید سازش کنید و تمام تلاش‌تان را بکنید تا احساسات‌تان را که در حمایت هستند دنبال کنید.

 

۲۰ خرداد/ ۱۰ ژوئن- ماه نوی گرفتگی خورشیدی در دوقلو

گرفتگی ها معمولا جفتی می آیند، بنابراین این دومین و آخرین گرفتگی فصل است. این گرفتگی یک درگاه به حالت جدید و مرتفعی از آگاهی می گشاید. ما ممکن است هنوز نتوانیم چیزها را معنا کنیم، اما می دانیم که فرصت های جدیدی در راه است. این زمانی است تا ما واقعا به استاد ذهن‌مان تبدیل شویم و تفکر گسترده و همراه با وفور را با تفکر محدود و یا مبتنی بر ترس جایگزین کنیم. قدرت ذهن در اینجا یک کلید است.

 

۲۱ خرداد/ ۱۱ ژوئن- مارس در لئو

مارس به لئوی آتشین نقل مکان می کند. مارس عاشق بودن در این نشان آتش است و به ما اشتیاق به عاشقانه ها، سرگرم کننده ها، و ماجراجویی را خواهد بخشید! با تمام این انرژی گرفتگی یک تحریک به شمار می آید، که ما می توانیم در جهت داشتن یک انگیزه خوب از این انرژی بهره ببریم.

 

۲۴ خرداد/ ۱۴ ژوئن- سترن اسکوئر اورانوس

اورانوس مربع سترن یک انرژی آسترولوژیکال عظیم است که ما در تمامی طول سال با آن کار می کنیم. اولین اسکوئر در ۱۷ فوریه/ ۲۹ بهمن رخ داد و اکنون دومی آن را داریم، با این تفاوت که این بار سترن در برگشتی است. این می تواند ظهور این انرژی را تغییر دهد، و ما را به تامل و شکیبایی و نه فعال بودن هدایت کند. اسکوئر نهایی سترن اورانوس در ۲۴ دسامبر/ ۳ دی شکل می گیرد. بیشتر در اینجا بخوانید.

 

۳۰ خرداد/ ۲۰ ژوئن- برگشتی ژوپیتر

درست قبل از اینکه خورشید آماده ترک دوقلو به سوی خرچنگ شود، بزرگترین سیاره منظومه شمسی مان وارد برگشتی می شود. این در مجموع به ما چهار سیاره مهم در برگشتی می دهد از جمله مرکوری، سترن، و پلوتو. ما در حال حاضر در آسمان کیهانی مان کاهش سرعت، مکث، و تامل را در یک سطح جهانی داریم. ژوپیتر در طول برگشتی خود، کاسپ بین آکواریوس و ماهی را زیر ذره بین خواهد برد، بنابراین ممکن است متوجه تم هایی پیرامون نوآوری و خلاقیت باشیم. بیشتر دراین باره به زودی، پس با ما همراه باشید.

 

۳۱ خرداد/ ۲۱ ژوئن- انقلاب زمستانی/ تابستانی

فصل دوقلو در حالی به پایان می آید که خورشید به نشان خرچنگ در حال نقل مکان است. این نیز انقلاب ژوئن را به همراه خواهد آورد که طولانی ترین روز سال را در نیمکره شمالی و کوتاه ترین روز سال را در نیمکره جنوبی به ارمغان می آورد. انقلاب، زمان مقدسی است که در آن حجاب بین ابعاد نازک و خطوط انرژی زمین فعال تر است.

فصل دوقلو ۲۰۲۱