آسترولوژی شهودی:

فصل لئو ۲۰۲۰

فصل لئو (۲۲ ژولای- ۲۲ آگوست) همیشه ایامی جادویی از سال است؛ چرا که خورشید به مقر فرمان‌دهی خودش وارد می‌شود و ما می‌توانیم با سهولت بیشتری کیفیت زندگی و معاش را احساس کنیم.

خورشید، نورانی شده و برما می‌تابد، قلب و روح ما را گرم می‌سازد و بدن ما را از سر تا انگشتان پا احیا می‌کند و سپس،محو می‌شود و به ما یادآور می‌شود که استراحت کنیم و به پردازش و هضم آنچه اشعه‌های خورشید در طول روز برای ما روشن کرده بپردازیم.

سپس خورشید بار دیگر طلوع می‌کند، همیشه به موقع، هرگز دیر نمی‌کند، آماده برای درخشش است.

خورشید تبعیض قائل نمی‌شود، انرژی و قدرتش را به همگان عاریه می‌دهد. به ما یادآور می‌شود که همه ما تحت همان خورشید زنده‌ایم و نفس می‌کشیم.

همچنان‌که به اوج فصل لئو می‌رسیم، پورتال دروازه‌ اسد(Lionsgate 88) را تجربه می‌کنیم که بین زمین، خورشید و ستاره سیریوس هم‌تراز می‌شود.

این هم‌ترازی، دروازه‌ای از انرژی را فعال می‌کند که می‌تواند به پیشرفت ما کمک کند و ما را به سمت قلمروهای بالاتر آگاهی سوق دهد. این یک زمان مقدس از سال است که حجاب بین ابعاد نازک می‌شود و ما قادریم آزادانه سیر و حرکت کنیم، حتی اگر فقط در یک سطح روحی باشد.

اگرچه ممکن است بدن فیزیکی ما به زمین یا حتی خانه‌هایمان در این عهد مقید و بسته شده باشد، در سطح روحی، دروازه اسد جایی است که ما واقعاً می‌توانیم آزادی خود را بیابیم و جادوی دنیای اطرافمان را بشناسیم.

همچنان‌که به آن نزدیکتر شویم بیشتر از دروازه اسد برایتان سخن خواهم گفت، و اما رویدادهای اصلی فصل لئو:

۲۳ ژولای-  نئووایس در نزدیک‌ترین فاصله به زمین

با شروع فصل لئو، ستاره دنباله دار نئووایس به نزدیکترین فاصله از زمین می‌رسد. اعتقاد بر این است که دنباله دارها پیام‌هایی از آسمان‌ها حمل می‌کنند که تغییرات عظیم را  برای آشکارشدن آماده می‌کنند.

در سال ۲۰۲۰ تغییرات بسیاری مشاهده شد، بنابراین جالب خواهد بود که ببینیم دقیقاً چه چیزی باعث برگشت این دنباله‌دار به سمت زمین شده است.

Neowise  هر ۶،۸۰۰ سال رویت می‌شود، بنابراین این قطعاً یک منظره‌ی نادر و خاص و احتمالاً یک پیام نادر و خاص است!

در یک سطح شهودی، احساس می کنم نئووایس برای کمک به زدودن انرژی‌های سمی و افتضاح‌آور زمین به اینجا آمده تا دستور به پاکسازی و نو کردن میدان انرژی سیاره دهد.

۲۵ ژولای- ورود مارس به دوره‌ی سایه

روز مهمی برای آغاز لحظه‌شماری خواهد بود. مارس برای اینکه خودش را برای برگشتی که در سپتامبر دارد آماده کند، از این نقطه به بعد شروع به کم کردن سرعت می‌کند.

هرچه در این زمان آشکار شود سرنخی است برای مضامینی که در برگشتی به ارمغان خواهد آمد. همچنین ممکن است ما فشار انرژی که در حال فوران از لایه‌های زیرین است را احساس کنیم.

ممکن است ما در دوره‌ی مارس برگشتی کمی احساس تنبلی کنیم و انگار که انگیزه‌یمان را از دست داده باشیم، بنابراین اگر پروژه‌های مهمی دارید که می خواهید انجام دهید، بهترین زمان برای پیشرفت است.

۲ آگوست- خورشید اسکوئر اورانوس

اگرچه اوج آن در ۲ آگوست است، اما به احتمال زیاد آمیخته‌ای از آن را از چند روز قبل احساس خواهیم کرد.

در این زمان ممکن است احساس کنیم کمی متزلزل شده‌ایم، یا اینکه روی زمین سنگلاخ راه می‌رویم. سال ۲۰۲۰ برای خیلی‌ها اینگونه احساس شد، اما این زمانی است که می تواند تشدید یابد.

این تأثیر اگرچه که ممکن است زندگی ما را کمی بلرزاند، همچنین می‌تواند به ما در بیدار شدن و رسیدن به سطوح جدید هوشیاری و آگاهی کمک کند.

اورانوس همیشه به ما در حال یادآوری این است که برای بیدار شدن باید تکان بخوریم.

۳ آگوست- ماه کامل آکواریوس

اورانوس نیز در این ماه کامل فعال خواهد بود، بنابراین ممکن است ما همچنان به نوعی شاهد این لرزش‌ها در زندگی‌مان باشیم.

اگر هر چیزی شما را غافل‌گیر کرد، یا اگر احساس کردید زندگی‌تان پیچ خورده است، سعی کنید صبور باشید و طوری رفتار کنید که این سرنخی از راهنمایی یونیورس به شماست.

این یک ماه کامل پرتکاپو است و ممکن است در این زمان احساسات شدید داشته باشیم. تحت این انرژی بهتر است با جریان بروید و سعی کنید به جای اینکه کنترل کنید، تسلیم شوید.

۴ آگوست- مارس اسکوئر ژوپیتر

همچنان که ما به چند ماه پایانی سال می‌رسیم مارس تبدیل به یک بازیکن ستاره خواهد شد. مارس با این تعامل، فونداسیون آنچه که در برگشتی سپتامبر به بار می‌آورد را می‌ریزد.

این تعامل با ژوپیتر ممکن است باعث بی‌قراری و حتی زودرنجی شود. اگر چیزی مزاحم ما نشود متعادل‌تر خواهیم بود.

۷ آگوست- ورود ونوس به خرچنگ

ما از ماه آوریل در مضامین دوقلو با ونوس کار کردیم. این اقامت غیرمعمول طولانی مدت ونوس ناشی از برگشتی آن از می تا ژوئن بود.

در طی این چرخه برگشتی، ونوس همچنین چرخه طولانی‌تر ۸ ساله‌ای که به نام گل رز ونوس معروف است را کامل کرد.

اکنون ونوس دوقلو را ترک می‌گوید و این انرژی‌ها را پشت سر می‌گذارد و برای سرگذشتی جدید آماده می‌شود.

انرژی ونوس باید در این روز  قوی احساس شود و با شروع حرکتش در خرچنگ یک انرژی دوست‌داشتنی خودعشق‌ورزی جاری خواهد شد.

۸ آگوست- دروازه‌ اسد

لیونز‌گیت یا دروازه اسد  قطعاً یک زمان فوق العاده خواهد بود. اوج این پورتال از ۵-۸ آگوست خواهد بود، با این وجود احتمالاً چند روز قبل و چند روز پس از این تاریخ آن را احساس خواهیم کرد.

این پورتال زمان فعال سازی قلب، بیداری چشم سوم و بارگیری‌های کیهانی را دلالت می‌کند.

مطالب بیشتر درباره‌ی این زمان جادویی از سال به زودی…

۱۳ آگوست- مارس اسکوئر پلوتو

همانطور که گفته شد، مارس قرار است فونداسیونش را برای چند ماه پایانی سال بریزد. برای سرنخ به موضوعاتی که در این زمان در زندگی شما ایجاد می‌شود توجه کنید.

هر دوی مارس و پلوتو انرژی‌های باشدتی هستند. ما ممکن است به مضامینی پیرامون مقاومت، قدرت، کنترل و پرخاشگری توجه داشته باشیم. همچنین ممکن است سنگینی انسدادهای پیش روی‌مان را نیز احساس کنیم.

۱۵ اگوست- برگشتی اورانوس

سیاره‌ای دیگر به برگشتی روی می‌آورد، این بار اورانوس در نشان تارس است. اورانوس در حالی که باقیمانده‌ی سال را در حرکت برگشتی سپری خواهد کرد، به دنیای زیرین سفر می‌کند و به ما کمک می‌کند تا به چیزهایی بپردازیم که ممکن است برای اولین بار در اطرافمان از دست داده باشیم.

اورانوس تغییر را به ارمغان می‌آورد، بنابراین وقتی وارد برگشتی می‌شود، شانسی برای ما است که به بررسی و مرور تغییراتی که در زندگی‌مان داشتیم بپردازیم. همچنین می‌تواند به ما کمک کند تا با آن‌ها صلح برقرار کنیم.

۱۸ آگوست- ماه نوی لئو

انرژی پشت این ماه نو بسیار خلاقانه و سبک احساس می‌شود. یک ماه نو واقعاً زیبا که شوق استقبال را به ارمغان می‌آورد. ممکن است احساس کنیم که برای به اشتراک گذاشتن یک حقیقت یا سخنی فراخوانده می‌شویم و از این طریق ممکن است قدرت شخصیِ جدیدی را کشف کنیم.

فصل لئو مبارک!

فصل لئو ۲۰۲۰
امتیاز خود را ثبت کنید