آسترولوژی شهودی: فصل لئو ۲۰۲۱

در طول فصل خرچنگ، احتمالاً توانستیم به خود‌مراقبتی، امور خانه و خانواده توجه کنیم. اکنون که به فصل لئو منتقل می‌شویم، این انرژی تعویض می‌شود و به ما امکان ورود به فضایی خلاقانه‌تر، جسورانه‌تر و پرانرژی را می‌دهد.

 

مراقبت و تغذیه‌دادن به خود که در طول فصل خرچنگ آموختیم، سوخت فصل جسورانه لئو است. لئو تحت کنترل خورشید است و زمانی است که باید خود را تخلیه کنیم، تصمیمات شجاعانه بگیریم و در کامل‌ترین سیمای‌مان غرقه شویم.

با هدایت خورشید، ممکن است ما خودمان را خواهان کاوش و آزمایش بیابیم، و اجازه دهیم اعتماد به نفس‌مان بدرخشد.

فصل لئوی ۲۰۲۱، انرژی‌های زیبایی را ارائه می‌دهد و زمانی است که ممکن است خود را در جستجوی ماجراجویی، ارتباط با شورمان و الهام گرفتن از خلاقیت ببینیم.

در جایی که احساس انزوا یا محدودیت کرده بودیم، فصل لئو به ما گسترش را ارائه می‌دهد، و ما را تشویق می‌کند تا مشعل درون‌مان را شعله‌ور کنیم، با خواسته‌هایمان موافقت کنیم و بدرخشیم.

 یکی از اصلی‌ترین جنبه‌های فصل لئو، پورتال لیونزگیت ۸۸ در ۸ آگوست است.

این پورتال یک زمان جادویی انرژی و ارتعاش برتر است که به ستاره سیریوس، خورشید معنوی‌مان مرتبط است. داشتن یک ماه نو در این روز فرخنده، مسلماً تأثیرات آن را تقویت می‌کند و انبوهی از انرژی را به همراه دارد. فصل لئوی ۲۰۲۱، همچنین دو ماه کامل آکواریوس را به ارمغان می‌آورد. این دو ماه کامل در هماهنگی با یکدیگر کار خواهند کرد و تغییراتی را ایجاد می‌کنند که به سوخت و رشد معنوی کمک خواهد کرد.

اجازه دهید نگاهی دقیق‌تر به تواریخ اصلی نجومی که فصل لئو دارد و آنچه را که می‌توانیم انتظار داشته باشیم بیندازیم. لئو یک علامت آتش است و زمان بسیار خوبی برای بیرون آمدن از لاک خودمان، پیشرفت در پروژه‌های خلاقانه، تقویت و حرارت گرفتن احساسات‌مان و کار با انرژی‌های خلاق و حیات‌بخش خورشید است.

آسترولوژی فصل لئو ۲۰۲۱

۱ مرداد/ ۲۳ ژولای_ ماه کامل آکواریوس

این اولین ماه از دو ماه کامل آکواریوس است. این ماه کامل در ۱ درجه آکواریوس، درست در نقطه شروع این علامت زودیاک اتفاق می‌افتد. آنچه در این ماه کامل مورد توجه ما قرار می‌گیرد احتمالاً تنها بخشی از داستان است زیرا ممکن است برای اطمینان از داشتن تصویر تمام، منتظر ماه کامل دوم آکواریوس باشیم. چاریکلو، سیارک پزشکی روح در این ماه کامل بسیار فعال است، که نشان می‌دهد در این زمان ممکن است به یک سفر شفابخش رهنمون شویم.

۶ مرداد/ ۲۸_۲۹ ژولای- ورود ژوپیتر برگشتی به آکواریوس

ژوپیتر در ۲۳ اردیبهشت/ ۱۳ می وارد ماهی شد و سپس در ۳۰ خرداد/ ۲۰ ژوئن برگشتی شد. هنگامی که یک سیاره وارد برگشتی می‌شود، در یک حرکت عقب‌رفت سفر می‌کند و رد قدم هایش در زودیاک را از سر می‌گیرد. اکنون ژوپیتر ماهی را ترک کرده و به آکواریوس بازمی گردد. ژوپیتر که از اکنون در آکواریوس برگشتی خواهد بود، عطر و طعم انرژی را تا حدی تغییر می دهد. ممکن است بیشتر بر جامعه‌مان، افرادی که در پیرامون‌مان انتخاب می‌کنیم، امور مرتبط با فناوری یا جستجوی شمایل جدیدی از آزادی و بیان تمرکز کنیم. ژوپیتر برای اولین بار در اواخر سال گذشته وارد آکواریوس شد، بنابراین ممکن است ما دوباره در حال مرور موضوعاتی باشیم که از دسامبر ۲۰۲۰ تا می ۲۰۲۱ وجود داشت. بیشتر می توانید در اینجا بخوانید.

۴ مرداد/ ۲۶ ژولای- بالا آمدن سیریوس/ گشایش پورتال لیونزگیت

سیریوس یکی از بزرگترین ستارگان کهکشان‌مان است و مورد احترام و توجه فرهنگ‌های باستانی از سراسر جهان قرار گرفته است. سیریوس خورشید معنوی‌مان محسوب می‌شود و ستاره ای با انرژی فرکانس برتر است که توانایی پیشرفت و گسترش هوشیاری‌مان را دارد. طی چند ماه گذشته، سیریوس در آسمان قابل مشاهده نبود، اما اکنون به آرامی باز می گردد و خود را به بالاترین نقطه آسمان شب‌مان می‌رساند. همانطور که سیریوس یکبار دیگر شروع به بالا آمدن می‌کند، افتتاح پورتال لیونزگیت را نشان می‌دهد.

۱۷ مرداد/ ۸ آگوست- پورتال لیونزگیت ۸۸ + ماه نوی لئو

این روز، جادویی ترین روز فصل است و فعال سازی کامل پورتال لیونزگیت، همراه با ماه نوی لئو را به ارمغان می‌آورد. به ما انرژی نیرومند شیر ارائه می‌شود، که قادریم با استفاده از آن اهداف شجاعانه و جسورانه‌ای را برای خودمان و جمع تعیین کنیم.

پورتال لیونزگیت ۸۸ با بالا آمدن سیریوس، خورشید در لئو و نامرولوژی ۸۸ مرتبط است. این نشان دهنده زمانی است که میتوانیم با انرژی خورشید و سیریوس کار کنیم و DNA معنوی‌مان را فعال و ارتقا دهیم. می توانید در اینجا درباره پورتال لیونزگیت اطلاعات بیشتری کسب کنید.

همچنین در ۸ آگوست ۲۰۲۱ ماه نوی لئو را داریم. این ماه نو می‌تواند بینش‌های جدید قدرتمند و لحظات یورکایی را به سطح بیاورد. اورانوس، سیاره بیداری و انقلاب نیز در این زمان فعال است و باعث ایجاد تغییر در هوشیاری یا شاید برخی تغییرات سریع در جهان مان شود. این یک روز بسیار تاثیرگذار برای کارهای مربوط به تجلی و مانیفست خواهد بود.

۲۸ مرداد/ ۱۹ آگوست- برگشتی اورانوس

اورانوس به برگشتی وارد می‌شود و به سترن، کایران، نپتون و پلوتو می‌پیوندد. اورانوس سیاره بیداری است و همانطور که در برگشتی سفر می‌نماید، ممکن است در مورد اتفاقاتی که در گذشته رخ داده است، بینش معنوی عمیق‌تری دریافت کنیم. از آنجا که اورانوس در حال حاضر در نشان تارس برگشتی است، در سطح جهانی ممکن است متوجه مسائل مربوط به کشاورزی/ تأمین غذا، تلاش های بشردوستانه و صنایع مرتبط با فناوری شویم. اورانوس در ۱۸ ژانویه ۲۰۲۲ مستقیم خواهد شد.

۳۱ مرداد/ ۲۲ آگوست- ماه کامل آکواریوس

این دومین ماه کامل آکواریوس سال است و در ۲۹ درجه این نشان زودیاک به وقوع می‌پیوندد. این ماه کامل انرژی زیبایی را با خود حمل می کند و توانایی گسترش هر چیزی که در ۲۳ ژولای در اولین ماه کامل آکواریوس به ما جلب شد را دارد. انرژی این ماه کامل و هرآنچه ظاهر می‌شود نرم و شیرین است. ژوپیتر، سیاره فراوانی و انبساط نیز در این زمان بسیار فعال است، که نشان دهنده زمان قدرتمندی برای رونق در تمام زمینه‌ها است!

۲۲/۲۳ آگوست- فصل خوشه

بسته به منطقه زمانی شما ، ۲۲ یا ۲۳ آگوست پایان فصل آتش لئو و شروع فصل زمینی خوشه را به ارمغان می‌آورد.

 

 

 

فصل لئو ۲۰۲۱