فوریه ۲۰۲۲ با موجی از انرژی تازه از ماه نو اکواریس، شروع می شود. چند روز پس از این ماه نو، مرکوری نیز روی ایستگاه مستقیم قرار می گیرد تا ما دیگر سیاره‌ای را در برگشتی نداشته باشیم. این مقداری انرژی قوی و رو به جلو است که در آسمان کیهانی‌مان در گردش است ​​و فوریه را به ماهی برای ایجاد امواج و خیزها و انتخاب های جسورانه تبدیل می کند!

اگر پروژه‌ای وجود دارد که می‌خواهید متجلی کنید، چالشی که می‌خواهید بر آن غلبه کنید، یا ماجراجویی که می‌خواهید انجام دهید، فوریه ماهی است که آن اهداف را تعیین کنید و اعتماد کنید که انرژی کیهانی پشت شماست.

در واقع، از اواسط فوریه تا اوایل آوریل، ما برخی از حمایت‌کننده‌ترین انرژی‌های کیهانی را برای حرکت به جلو، اقدام و انجام کارها داریم. این دریچه و پنجره، کمیاب خواهد بود که برای مدتی دیگر نخواهیم دید، پس از آن بهره ببرید!

فوریه هم ترازی ونوس و مارس را برای ما به ارمغان می آورد. به ندرت پیش می‌آید که این دو سیاره به هم برسند، اما وقتی این دو سیاره به هم می‌رسند، می‌توانیم سهولت بیشتری برای بازگرداندن تعادل بین انرژی مردانه یا یانگ و انرژی زنانه یا یین خود پیدا کنیم. اگر بیشتر به یک طرف متمایل شده اید، این ادغام ونوس و مارس می تواند به جریان انرژی کمک کند.

به این فکر کنید که کجا می خواهید تعادل و هماهنگی را در زندگی خود ایجاد کنید و سپس از انرژی های ماه فوریه برای تحقق آن استفاده کنید! اهداف خود را تعیین کنید، خواسته های خود را پرورش دهید، اهداف جدید ایجاد کنید و فعال باشید.

سیارک‌های الهه نیز در این ماه جابجا می شوند و سه تای آن‌ها تغییر نشان زودیاک می دهند. سیارک ها انرژی ظریفی هستند، اما با انجام جابجایی تعدادی از آنها در این ماه، ممکن است تغییر نگرش ظریفی را در زندگی خود احساس کنیم، به خصوص در مورد مسائل مربوط به عشق، روابط، سلامتی و استقلال مان.

با توجه به اینکه خورشید نیز در این ماه به پایسیس تغییر می کند، به نظر می رسد از ما حمایت می شود تا زمانی را صرف ارتباط با فرکانس های ظریف تر و بالاتر اطراف خود کنیم و به راه هایی برای گسترش ارتباط معنوی خود فکر کنیم.

فوریه همچنین اوج بازگشت پلوتو را برای ایالات متحده به ارمغان می آورد. می‌توانید در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد این موضوع بخوانید، اما به احتمال زیاد همه نگاه‌ها به ایالات متحده خواهد بود، زیرا این کشور از طریق این ترانزیت آسترولوژیکال محور سفر می‌کند.

 

تاریخ های کلیدی بیشتر برای فوریه در اینجا –

آسترولوژی برای فوریه ۲۰۲۲

۳۱ ژانویه / ۱ فوریه – ماه نو اکواریس + سال نو قمری

فوریه با ماه نو اکواریس آغاز می شود. این ماه نو همچنین آغاز سال نو قمری را نشان می دهد. در آسترولوژی چینی، سال نو قمری تحولی در زودیاک چینی به ارمغان می آورد و وارد سال ببر آبی می شویم. تحت این ماه نو قدرتمند، ما الهام گرفته ایم که انرژی تازه ای را به زندگی خود بیاوریم. برای انجام این کار، ممکن است مجبور باشیم برای پاک کردن درهم و برهمی گذشته اقدامی انجام دهیم. چگونه می توانید فضایی برای انرژی های تازه و الهام بخش برای یافتن خودتان ایجاد کنید؟ می توانید فورکست کامل ماه نو خود را از اینجا دریافت کنید.

 

۱ فوریه – سیارک الهه جونو وارد اکواریس می شود

سیارک ها انرژی ظریفی هستند، بنابراین این چیزی است که ما ممکن است احساس نکنیم مگر اینکه انرژی شخصی خودمان نیاز داشته باشد. جونو سیارک ازدواج و شراکت است و با حرکت به سمت اکواریس توجه ما ممکن است به روابطمان، به ویژه روابط عاشقانه ما معطوف شود. حرکت جونو به اکواریس ممکن است به ما کمک کند تا احساس استقلال بیشتری در روابط خود پیدا کنیم یا حتی جنبه عاشقانه و ماجراجویانه رابطه را دوباره روشن کنیم. از آنجایی که جونو بر ازدواج حکومت می کند، این تغییر ممکن است طرز فکر ما را در مورد ازدواج یا تعهدات بلندمدت نیز تغییر دهد.

 

۳ فوریه- مرکوری مستقیم

مرکوری پس از برگشتی از ۱۴ ژانویه مستقیم می‌شود. روزی که مرکوری روی ایستگاه مستقیم قرار می گیرد، یک روز نیرومند در چرخه آن است، بنابراین از این انرژی استفاده کنید تا به این فکر کنید که در مورد ارتباطات، ابراز وجود و قراردادها و تعهداتی که انجام داده اید چه درس‌هایی برای شما به وجود آمده است. مرکوری مدتی طول می کشد تا به قدرت قبلی خود بازگردد، اما از این نقطه به بعد تا اواسط آوریل سیاره ای را در حالت برگشتی خواهیم داشت! در اینجا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد چرخه برگشتی مرکوری بخوانید.

 

۴ فوریه – خورشید در پیوند سترن

ملاقات سالانه خورشید و سترن، روزی است برای افزایش عمل و پاپیش گذاشتن و پرسش از خود که – در زندگی خود باید مسئولیت چه چیزی را بپذیرم؟ ممکن است در پاسخ به این سوال نیاز به تمرین عشق سخت داشته باشیم، اما ارتعاشات کیهانی سترن در کنار ما خواهد بود. ما همچنین می‌توانیم در این ارتعاشات نفس بکشیم تا خود را با استقامت و انرژی زمینی و متمرکز تغذیه کنیم، که هر دوی اینها می‌توانند به ما در عبور از موقعیت‌های چالش‌برانگیز کمک کنند.

 

۹ فوریه – ورود سیارک الهه سرس به جمنای

جابجایی سیارک الهه دیگری در این ماه با انتقال سرس به جمنای انجام می شود. سرس نشان دهنده ی تغذیه و میزان آرزوی ما برای تغذیه و مراقبت است. همچنین می تواند نشان دهنده ارتباط ما با مادر زمین، زخم و خستگی مادر یا آنچه که خودمان برای «مادر شدن» نیاز داریم باشد. با رفتن سرس به جمنای، ارتباط، خواندن و به اشتراک گذاشتن داستان مان احتمالاً آرامش بخش خواهد بود. همچنین ممکن است نیاز باشد تا در مورد نوع محتوایی که می گیریم و اینکه از کجا اطلاعات خود را انتخاب می کنیم، مراقب باشیم. سرس در جمنای یک انرژی ظریف است، اما زمان خوبی برای فکر کردن در مورد سم زدایی رسانه ای است.

شما مادر زمین را در درون خود حمل می کنید. او بیرون از شما نیست مادر زمین فقط محیط اطراف شما نیست. بینش و الهام بین هستی، امکان برقراری ارتباط واقعی با زمین که بالاترین شکل دعاست، در آن وجود دارد.

 

۱۴ فوریه – سیارک الهه پالاس وارد اریس می شود

پالاس نشان دهنده استقلال، خرد و شجاعت است. همانطور که او به اریس آتشین می رود، ممکن است اعتماد به نفس و عزت نفس ما افزایش یابد. انرژی پالاس می تواند به ما کمک کند تا تصمیمات روشن و مطمئن بگیریم و به یاد داشته باشیم که ما اغلب بسیار باهوش تر و عاقل تر از آن چیزی هستیم که فکر می کنیم! باز هم، انرژی سیارک ظریف است، اما اگر احساس می‌کنید می‌توانید از تقویت و شاید حتی یادآوری قدرت و استقلال خود استفاده کنید، به این انرژی متمایل شوید. بعداً در مارچ، پالاس با سیارکی دیگر، کایران، همسو خواهد شد و این یک ترکیب جادویی خواهد بود! به زودی موارد بیشتری در این مورد ارائه می شود، اما اگر می خواهید با انرژی پالاس کار کنید، بدانید که فرصت های بیشتری در راه است.

 

۱۶ فوریه – ماه کامل لیو + پیوند مارس ونوس

این ماه کامل یک فانوس درخشان در آسمان شب ما است، به ما یادآوری می کند که شادی را پیدا کنیم، بازی را به زندگی خود بازگردانیم و از سواری لذت ببریم. اغلب اوقات می‌توانیم بیش از حد روی هدف نهایی متمرکز شویم و اینجا و اکنون را از دست بدهیم. این ماه کامل به آرامی ما را به لحظه حال برمی گرداند و ما را راهنمایی می کند تا به این فکر کنیم که چگونه می توانیم در هر روز کمی سبکی و شادی بیشتری پیدا کنیم. به جای اینکه منتظر بمانیم تا «XYZ» اتفاق بیفتد، می‌توانیم مسئولیت زندگی خود را بر عهده بگیریم و هر کاری که می‌توانیم انجام دهیم تا ببینیم چگونه می خواهیم اکنون را احساس کنیم. این ماه کامل همچنین دارای انرژی قوی است که ما را راهنمایی می کند تا به این فکر کنیم که چگونه می توانیم در زندگی خود سطح بالاتر و هدفی بالاتر داشته باشیم.

 

گرد هم آمدن ونوس و مارس در این ماه کامل نیز یک فال مثبت است که می تواند به ما در یافتن تعادل کمک کند. اگر به یک طرف متمایل شده ایم، این اتحادیه می تواند به ما کمک کند تا مرکز خود را پیدا کنیم و خود را به حالت همسویی برگردانیم. وقتی بیش از حد مردانه یا مارس‌محور هستیم، می‌توانیم بیش از حد تحریک‌پذیر و واکنش‌گرا و بیش از حد عجول باشیم، قبل از فکر کردن عمل کنیم و قبل از جهش نگاه کنیم. اگر بیش از حد زنانه یا ونوس‌محور باشیم، می‌توانیم خود را در حالت ترحم و تاسف یا ذهنیت قربانی ببینیم، ممکن است احساس کنیم که تحت تأثیر احساسات خود هستیم یا ممکن است انجام اقدام مستقیم و قاطع برایمان سخت باشد. با آگاهی از جایی که ممکن است عدم تعادل را تجربه کنیم، می‌توانیم خود را با سهولت بیشتری در این اتصال مارس و ونوس به هماهنگی برگردانیم.

 

۱۸/۱۹ فوریه – فصل پایسیس

بسته به منطقه زمانی شما، خورشید در ۱۸/۱۹ فوریه به سمت پایسیس حرکت می کند. پایسیس آخرین نشان زودیاک است، بنابراین ما آماده می شویم تا سفر خود را حول چرخ زودیاک به پایان برسانیم. پایسیس نشانه ای از معنویت است، این که درک کنیم که هیچ آغاز و پایانی وجود ندارد، و وقتی خورشید در پایسیس است ما را راهنمایی می کند تا به آگاهی بالاتر برویم.

 

فوریه برایتان پربرکت باد!

فورکست آسترولوژی فوریه ۲۰۲۲
امتیاز خود را ثبت کنید