آسترولوژی شهودی:

فورکست مربوط به آگوست ۲۰۲۰

۲۰۲۰ با پیوند فوق‌العاده نادر و قدرتمند سترن پلوتو آغاز شد، به دنبال آن سلسله‌ برگشتی‌ها و گرفتگی‌های قدرتمند. اما اکنون با آمدن آگوست ما فرصتی برای نفس کشیدن به دست می‌آوریم.

آگوست همچنین پورتال جادویی لیونزگیت را به ارمغان می‌آورد، که یک مجال خوشایند برای انرژی‌های بسیار تحول آمیز سال که تا کنون آورده شده است خواهد بود.

تحت پورتال لیونزگیت ما فرصت‌هایی برای تقویت انرژی‌مان، شارژ مجدد سرزندگی‌مان و کار روی افزایش ارتعاشمان به بالاترین فرکانس‌ها داریم.

آگوست یک ماه نرم و هموار است اما اگر دقت کنیم، ممکن است متوجه شویم آنچه که باید در چهار ماه پایانی سال آشکار شود را تنظیم می‌کند.

۲ آگوست- خورشید اسکوئر اورانوس

هرچه در زندگی‌تان ضعیف یا متزلزل بوده است، احتمالاً خراب می‌شود. این انرژی قرار نیست ما را غافلگیر کند، بلکه تصمیم دارد به سادگی آنچه را که همه ما می‌دانیم را تثبیت کند.

بعضی اوقات ما از ترس، یا به خاطر اینکه به ما احساس امنیت و مأنوسیت می‌دهند چیزهایی را نگه می‌داریم، حتی اگر این‌چنین است زمان آن رسیده است که آن‌ها را رها کنیم.

اگر چیزی در زندگی شما وجود داشته باشد که باید رها شود، این مربع خورشید اورانوس یک تقلای ملایم خواهد بود که به شما کمک می‌کند که آن از چنگال‌تان لیز بخورد و از زندگی‌تان به منظور آمدن چیزهای بهتر در آینده، خارج شود.

۳ آگوست- ماه کامل آکواریوس

انرژی‌های روز گذشته‌ی مربع خورشید اورانوس در این ماه کامل آکواریوس تشدید می‌یابد. شاید اکنون که زندگی‌مان تکان خورده است، ما متوجه مسائل و عقاید دیگری شویم که باید ریخته شوند.

این یک ماه کامل بسیار پاک کننده است که به متلاشی کردن تار عنکبوت‌های قدیمی کمک می‌کند. وقت رهایی است، و این ماه کامل واقعاً ما را به رهایی از دلبستگی‌ها راهنمایی می‌کند و چنگ می‌اندازد به آنچه که دیگر در خدمت ما نیستند.

فورکست ماه کامل را در اینجا بخوانید

۸ آگوست- لیونزگیت

پورتال لیونزگیت از اوایل ۳ آگوست شروع به تخمیر خواهد کرد و تا ۹-۱۰ آگوست ادامه خواهد داشت. پورتال لیونزگیت به وسیله‌ی هم‌ترازی خورشیدی که درحال رسیدن به قله‌ی لئو است، ستاره‌ی‌ سیریوس و زمین، فعال می‌شود. این هم‌ترازی چیزی است که پورتال لیونزگیت را فعال می‌کند.

تحت این پورتال، انرژی‌های با فرکانس بالا به چاکرای قلب و چاکرای چشم سوم ما پرتو افشانی می‌کنند و رشد و پیشرفت معنوی ما را تسریع می‌بخشند.

دسترسی به ابعاد بالاتر و توانایی‌های روحانی ما با سهولت همراه خواهد بود و حتی ممکن است احساس کنیم که از لحاظ انرژیکی بهبود یافته و تراز شده‌ایم.

۱۳ آگوست- مارس اسکوئر پلوتو

این جایی است که ما می خواهیم به آن به عنوان روزی که برخی از مقدمات برای ماه‌های آینده طرح‌ریزی می‌شود، توجه کنیم.

مارس یک بازیکن بسیار فعال در ماه آینده و تا پایان سال است. همچنین نزدیک به حرکت برگشتی است، بنابراین ترازهایی که اکنون در حال انجام است چیزهایی هستند که قرار است ما دوباره مورد بررسی قرار دهیم.

مشاهده ی آنچه در این روز در سطح شخصی و جهانی رخ می‌دهد، ممکن است هنوز بی‌معنی باشد، اما در دوره‌ی برگشتی، احتمالاً دوباره مورد بازبینی قرار گرفته و به شیوه‌ای بزرگتر آشکار می‌شود.

۱۵ آگوست- برگشتی اورانوس

اورانوس بقیه سال ۲۰۲۰ را در رتروگرید می‌گذراند و در ژانویه ۲۰۲۱ مستقیم خواهد شد.

برگشتی اورانوس حرکتی ظریف است و احتمالاً آن را بیشتر روی یک سطح ناخودآگاه نسبت به آگاه احساس خواهیم کرد.

این نشان‌دهنده‌ی زمانی برای بازگشت و تأمل در مورد چگونگی رشد ما در طول سال و قدردانی از تغییراتی است که بر آن فائق آمدیم.

ما همچنین ممکن است اتفاقات اوایل ژانویه ۲۰۲۰ را مورد بازبینی قرار دهیم یا شاید با روشنی و حتی لذت به این دوره زمانی برگردیم.

۱۸ آگوست- ماه نو در لئو

ممکن است ذهنمان به آینده گشوده شود و در مورد چگونگی برنامه‌ریزی برای سال‌های آینده جویا شویم.

این یک ماه نو عالی برای ایجاد مقاصد جسورانه و دلیر است. همچنین یک انرژی حمایتی وجود دارد تا بتوانیم جهشی از ایمان داشته باشیم و ببینیم چگونه می‌توانیم از هر کجا که خودمان را پیدا کنیم، بیشترین استفاده را ببریم.

سیاره کوتوله، پلوتو و الهه ارس نیز به وسیله‌ی مربع هم‌تراز خواهند شد، که به ما کمک خواهند کرد تا در صورت بروز هرگونه سایه، قدرت خود را بیابیم.

۲۲ آگوست- خورشید در خوشه

ما وارد فصل الهه‌ی قدرت مطلقه می‌شویم. زمان آن است که به مادینه‌ی الهی‌مان بپیوندیم و به یاد آوریم که چقدر قدرتمند است!

زنانگی الهی هیچ ارتباطی با جنسیت ندارد، در هر یک از ما زندگی می‌کند و بخشی از نیروی زندگی این سیاره است.

زن الهی طبیعتی نرم و روان دارد، اما همچنین این بدان معنا نیست که قوی و شدید نیست.

خوشه نماینده‌ی دوشیزه است. دوشیزه نسبت به انجام آنچه که خواهشمند است و آن چیزی یا کسی که می‌خواهد آزاد است. آن‌ها برای کامل بودن به شریک زندگی احتیاج ندارند، زیرا آن‌ها خودشان کامل هستند.

دوشیزه به ما یادآوری می‌کند که وقتی به قطب نمای درونمان گوش می‌دهیم، همیشه قدرت خواهیم داشت و آن را زیرکانه در هر چالشی که پیش می‌آید، به وجود می‌آوریم.

دوشیزه تند خو است، اما قلبش باز و وسیع است و همیشه با قدرت عشق هدایت می‌شود.

۲۴ آگوست- مارس اسکوئر سترن

این روز دیگری برای مشاهده‌ی سرنخ‌ها است، زیرا هر اتفاقی که در این روز رخ می‌دهد احتمالا ً چیزی است که ما باید دوباره بازنگری کنیم.

مارس سیاره اقدام و انرژی است و هنگامی که در ۹ سپتامبر برگشتی می‌شود، قصد دارد انرژی گرم و آتشینی ایجاد کند که ممکن است شاهد افزایش تنش‌ها باشیم.

اکنون، در حالی که این هم‌ترازی با سترن انجام می‌شود، ممکن است سرنخ‌هایی در رابطه با اینکه تنش از کجا به وجود می آید به دست آوریم. بذرهایی که کاشته خواهد شد، منجر به درس‌ها و رشد چیزهایی خواهد شد که برگشتی مارس به ارمغان خواهد آورد.

۲۷ آگوست- ونوس تراین نپتون

این یک انرژی لطیف و جادویی است. تراین نشان‌دهنده هماهنگی بین دو سیاره است، بنابراین ما الهه عشق را در هارمونی با سیاره رویاها و خلاقیت داریم.

انرژی این دو با یکدیگر، ارتعاشات شیرین، رمانتیک و خلاق را به کیهان می‌فرستد. این به زیبایی ما را به سمت ماه کامل ماهی که در اول سپتامبر رخ می‌دهد سوق خواهد داد.

فورکست آگوست ۲۰۲۰
امتیاز خود را ثبت کنید