ماه سپتامبر یک ماه پرقدرت بر اساس نامرولوژی 

سپتامبر یک ماه نیرومند در نامرولوژی در نظر گرفته می شود زیرا ارتعاش عدد ۹ را در خود دارد.

۹ نمایان گر گذر و پایان است. این آخرین مرحله قبل از شروع یک چرخه جدید است. همچنین عدد قدرتمندی از آفرینش است.

معروف است که نیکولا تسلا می‌گفت: “اگر شما شکوه و عظمت سه، شش و نه را بدانید، کلیدی در برابر جهان خواهید داشت.”

ما همچنین در ماه سپتامبر سنگینی و درس های عدد شخصی خود را احساس می کنیم. دلیل این امر این است که سپتامبر تنها ماه سال است که عدد سال شخصی‌مان با عدد ماه شخصی‌مان برابر خواهد بود.

اساساً، این بدان معناست که انرژی های ماه سپتامبر به شما کمک می کند تا با توجه به نامرولوژی شخصی خود، با درس ها، هدایا و چالش هایی که قرار است امسال طی کنید، روبرو شوید.

آن برای این است که شما بتوانید برای دروس جدیدی که سال جدید به ارمغان خواهد آورد، آماده شوید.

شما می توانید از طریق فرمول زیر عدد سال شخصی خود را محاسبه کنید:
روز تولد + ماه تولد + ۴= عدد سال شخصی
(توضیح: ۴ مجموع اعداد سال ۲۰۲۰ می باشد- تاریخ ها را به میلادی وارد کنید)
به عنوان مثال:
۴۵=۲۹+۱۲+۴
ارقام را با هم جمع کنید تا به یک عدد تک رقمی برسید ( ممکن است مجبور باشید این کار را بیش از یک مرتبه انجام دهید)
۹=۴+۵
۹ عدد سال شخصی برای ۲۰۲۰ است

در اینجا بینش های بیشتری درباره نامرولوژی شخصی شما برای ماه سپتامبر آورده شده است.

 

عدد سال شخصی ۱

قطعاً سالی از آغاز و تغییرات جدید برای شما بوده است و احتمالاً زندگی شما مسیری کاملاً جدید را طی کرده است. در حالی که ممکن است تردید و عدم اطمینان در طول زندگی شما وجود داشته باشد، این زمانی برای کاشت بذرها است. عدد ۱ عددی از آغازهای نو می باشد، و در حالی که این انرژی در زندگی شما تقویت شده است، می توانید شروع به فکر کردن در مورد شروع های تازه ای کنید که می خواهید به زندگی تان پیوند بزنید. در این ماه، سه یا چند مورد از چیزهایی که دوست دارید تجلی آن ها را ببینید را بنویسید. آن ها می توانند به صورت کلی یا خاص باشند، اما با تعیین اهداف می توانید خود را جهت دارتر و باهدف تر احساس کنید. همیشه زمانی که فصل جدیدی را شروع می کنید، چالش برانگیز است، اما قدم های خود را به سمت جلو بردارید، حتی اگر کوچک باشند. شما می توانید!

 

عدد سال شخصی ۲

این سالی از دوگانگی برای شما بوده است. شاید شما در مورد آن چه می خواهید احساس سردرگمی کرده باشید، یا شاید در زندگی یا کسب و کار به دنبال یک شریک بوده اید. برخورد و ملاقات با دیگران ممکن است امسال بسیار چالش برانگیز باشد، اما ببینید آیا می توانید راهی برای سازگاری پیدا کنید و در نحوه انتخاب ارتباط با دیگران خلاق باشید. همچنین احساس متصل بودن به جهان بزرگ تر و دنیای اطراف تان حرکتی قدرتمند برای شما در این ماه است. آیا می توانید به اندازه کافی آگاهی و سکون خلق کنید تا با همه چیز یکی شوید؟ اساس و ریشه انرژی تان در طبیعت ممکن است به این امر کمک کند. اگر امسال به ویژه در مورد عشق یا روابط، از جهات مختلفی احساس شکستگی می کنید، این زمانی مناسب برای کند کردن امور و رفتن به درون است تا آن چه را که واقعاً می خواهید تدبیر کنید.

 

عدد سال شخصی ۳

شما به این فراخوانده شده اید که واقعاً بیاموزید که چگونه خود را بیان کنید و افکار و ایده های خود را به روشی واضح در معاشرات تان ابراز کنید. اگر چیزی در دلتان سنگینی می کند یا احساسات تان را محصور کرده است، این زمان مناسبی برای انتشار آن ها خواهد بود. انرژی های ماه سپتامبر واقعاً از شما حمایت می کنند تا مسائل و چیزها را رها کنید و هرگونه احساسات قدیمی که دیگر در خدمت شما نیست را بزدایید. این همچنین یک ماه بسیار خلاقانه است و می توانید از این انرژی برای تفکر در خارج از چارچوب استفاده کنید و به زندگی تان از دیدگاهی دیگر بنگرید. به هر زمینه چالش برانگیز زندگی تان نگاه کنید و ببینید چگونه می توانید از این انرژی خلاقانه برای دیدن چیزها در شیوه ای جدید بهره ببرید.

 

عدد سال شخصی ۴

این سالی است که می تواند پایان های سست را گره بزند، به خصوص زمانی که مسائل داخل خانه و خانواده مطرح می شود. اگر احساس می کنید از شما سوء استفاده می شود، ماه سپتامبر ممکن است ماه مناسبی برای بهبود زخم های خانوادگی قدیمی یا ایجاد مرزهای سالم باشد. این زمانی است تا هرگونه احساسات ماندگار را اداره کنید، به خصوص اگر آن ها به خانواده، وضعیت زندگی یا کودکی شما مرتبط باشند. یادگیری عشق و ارتباط با کودک درون تان نیز یک حرکت قدرتمند در این ماه است. این همچنین زمان مناسبی برای سازماندهی محیط خانه و ایجاد فضایی است که احساس می کنید با انرژی که می خواهید در زندگی تان خلق کنید هم تراز است. حتی زدودن درهم و برهمی های قدیمی می تواند شگفتی هایی برای انرژی خانه شما فراهم آورد.

 

عدد سال شخصی ۵

بسیاری از نگرش ها یا عقاید شما ممکن است امسال تغییر کرده باشد و شاید شما هنوز در حال انجام کار بعدی باشید. سپتامبر یک ماه بسیار خلاقانه برای شما و زمان مناسب برای فکر کردن در خارج از چارچوب و انجام کارها به روشی متفاوت تر است. در حقیقت، گاهی اوقات تکان دادن روال و کارهای روتین خود یا یافتن راهی جدید برای انجام کارها می تواند به شما الهام بخشد تا چیزهای جدیدی را یاد بگیرید و همه چیز را در نوری جدید ببینید. درک شما در این ماه افزایش می یابد، بنابراین ذهنی باز داشته باشید و ببینید چه چیزی در جریان است. مدیتیشن و حتی فعالیت های خلاقانه در این ماه مفید خواهد بود و به شما کمک می کند تا انرژی اضافی یا راکد را هدایت کنید. سپتامبر همچنین ممکن است عشق جدید را درون زندگی تان به ارمغان آورد، بنابراین اگر می خواهید با کسی آشنا شوید، خود را در عشق قرار دهید.

 

عدد سال شخصی ۶

این یک سال آسایش و تجدید حیات برای شما بوده است. اگر مسائلی مربوط به تندرستی شما بوجود آمده است، شاید این نشانه ای باشد که شما باید قبل از حرکت به جلو، اهداف خود را کند کرده و مورد ارزیابی مجدد قرار دهید. حتی اگر تغییر زیادی در ظواهر و شرایط ایجاد شود، این زمان واقعا مناسبی است تا آن چه را که در حال حاضر در زندگی تان دارید را منعکس کنید و از آن ها لذت ببرید. به خودتان اجازه دهید که دورتر بنشینید و فقط از جریان و جهت زندگی خود لذت ببرید. اگر امسال چالش هایی برای شما پیش آمده است، به ستوه نیایید که همه چیز باید درست رقم بخورد. در عوض سعی کنید آرام بگیرید و تسلیم شوید، زیرا همه چیز به موقع کارگر و موثر خواهد افتاد . سپتامبر همچنین ماه مناسبی برای انجام کارهایی در جهت ذهن، بدن و روح شما مانند روش های بهبود انرژی، مراقبه یا یوگا و غیره است.

 

عدد سال شخصی ۷

این سالی پر انرژی برای شما بوده است و احتمالاً بسیار شلوغ و پرمشغله بوده اید! اگر به دنبال پیشرفت در حرفه خود یا یک پروژه شخصی هستید، سپتامبر یک ماه عالی خواهد بود تا برنامه های خود را عملی کنید. فقط مطمئن شوید که وقت تان را در جهت رفتن به درون و مراقبت از نیازهای درونی خود صرف می کنید. شما همچنین ممکن است امسال بیداری معنوی را تجربه کرده باشید و انرژی ماه سپتامبر ممکن است این موضوع را برای شما برجسته کند. ممکن است احساس حساسیت و تحریک پذیری بیشتری داشته باشید یا حتی ممکن است متوجه شوید که رویاهای زنده و واضح یا بینش های شهودی دارید. تحت این انرژی، از ذهنتان خارج شوید و به درون قلب خود بروید- شما هرگز نمی دانید این کار چه حکمت جدیدی ممکن است به شما ارائه دهد.

 

عدد سال شخصی ۸

این سالی بسیار تحول آمیز برای شما بوده است و احتمالاً درک جدیدی از اینکه چقدر قدرتمند و توانا هستید کسب کرده اید. ممکن است استعدادهای جدیدی را کشف کرده باشید یا حتی بینش بیشتری در مسیری که می خواهید طی کنید، کسب کرده باشید. سپتامبر یک ماه فوق العاده برای یادگیری چیزهای جدید و حفظ قدرت شخصی تان است. اگر چیزی شما را آزار داده است، این زمان مناسبی است تا برای خودتان برخیزید و نظرات تان را به گوش برسانید. با قدرت زیاد مسئولیت زیاد به وجود می آید، بنابراین حتی ممکن است دریابید که باید شروع به ایجاد مرزها یا گرفتن مالکیت زندگی خود به روشی کاملاً جدید کنید. سپتامبر همچنین زمان خوبی برای به نظم در آوردن امور مالی تان است.

 

عدد سال شخصی ۹

این یک سال ترن هوایی برای شما بوده است، از یک سو شما فراخوانده شدید تا از جدیدها استقبال کنید، اما از طرف دیگر از شما خواسته شده است که قدیمی ها را پاک کنید! این دوگانگی به احتمال زیاد در بعضی مواقع گیج کننده بوده است و شاید شما حتی مطمئن نیستید که چه می آید یا چه می رود! وقتی شبیه این احساس می شود که زندگی، شما را به همه جهات می کشاند، بهترین کار این است که آرامش و سکون خود را پیدا کنید و اطمینان حاصل کنید که در جهت درست هدایت خواهید شد. در این ماه، سعی کنید از کنترل یا هرگونه فشار و نگرانی در مورد آینده خودداری کنید و تسلیم لحظه کنونی شوید. تمرکز خود را در اینجا و اکنون حفظ کنید و فقط روی برداشتن گام های کوچک به جلو متمرکز شوید. اوضاع به موقع واضح تر و روشن تر خواهد شد، در عین حال فقط محکم بنشینید و از سواری لذت ببرید.

نامرولوژی سپتامبر