آسترولوژی شهودی: ماه نوی خرچنگ

ژولای ۲۰۲۰

این دومین ماه نوی خرچنگ امسال ماست. اولین آن در ۲۱ ژوئن اتفاق افتاد که یک ماه نوی همراه با خورشیدگرفتگی بود و اکنون ما یک ماه نوی عادی و بدون گرفتگی را در ۲۰ ژولای داریم.

این دومین ماه نوی خرچنگ ممکن است ادامه‌ی انرژی‌هایی که پیرامون گرفتگی ۲۱ ژوئن حادث شد احساس شود. ممکن است احساس کنیم که تصویر بزرگتر را بیشتر درک می‌کنیم.

در حالی که این ماه نوی خرچنگ ۲۰ ژولای به مانند خورشیدگرفتگی خرچنگ قوی نیست، با این وجود موج پرصلابتی از انرژی به وجود می‌آورد که ممکن است محدود‌کننده و کمی خشن احساس شود، مثل اینکه ما را به طریقی عقب نگه می‌دارد.

البته، در یک سطح جهانی، ما آن را به درجات متفاوتی احساس می‌کنیم اما احتمالاً این امر در سطح شخصی نیز آشکار خواهد بود. ما ممکن است دریابیم که به وسیله‌ی اعتقادات، عادات یا روزمزگی‌مان محصور شده‌ایم و برای خودمان مانعی درست کرده‌ایم.

این ماه نوی ژولای زمان بسیار خوبی برای آگاهی از باورهای شخصی و اعتقاداتی است که شما را از بهترین نوع زندگی‌تان منع می‌دارد.

خیلی اوقات، ما کسانی هستیم که به روش خودمان زندگی می‌کنیم. خیلی اوقات، این یک عادت ناچیز، یک ترس و یا صدایی از تردید است که ما را پست و در یک ذهنیت و زندگی محدود نگه می‌دارد.

ماه نویی که در نشان آب و زنانه‌ی خرچنگ اتفاق می‌افتد از ما نمی‌خواهد که صفحات گسترده‌ای درست کنیم و اهداف را تعیین کنیم، بلکه می‌خواهد روی هم ترازی خودمان متمرکز شویم.

هنگامی که ما با حقیقت و خود برتر و بالاترین قدرت‌مان هم‌تراز می‌شویم، دیگر جایی برای نگرانی از آنچه در آینده رخ می‌دهد نمی‌ماند.

هنگامی که ما در این حالت هم‌ترازی مقدس هستیم، مطمئنیم که آنچه برای یافتن است ما را خواهد یافت و گام درست بعدی همیشه برای ما نمایان خواهد بود.

وقتی که ما به جای اینکه سعی در کنترل زندگی داشته باشیم، تسلیم آن می‌‌شویم، می‌توانیم با ستاره راهنمای خودمان هماهنگ و وصل شویم و حتی وقتی احساس انحراف کردیم، می‌توانیم این امید را در دل خود زنده نگه داریم که همه چیز بسیار خوب است و همگی همانطور که باید باشند هستند.

زندگی با سرسپردگی و تسلیم و اعتماد مستلزم این است که پوست نفس و ایگویمان را بیاندازیم، مستلزم این است که بسیاری از شایسته‌سازی‌های اجتماعی را رها سازیم و روشی متفاوت‌تر و بهتر را به رسمیت بشناسیم.

سترن در این ماه نو بسیار فعال است. سترن در حال حاضر برگشتی است و راه بازگشت به نشان کپریکورن را در پیش گرفته است.

در زمان این ماه نو، سترن مستقیماً روبروی ماه قرار خواهد گرفت و این جلوه‌گری احساس محدودیت، به همین دلیل است.

در حالی که سترن ما را پایین و عقب نگه می‌دارد، حضور او نیز می‌تواند به ما کمک کند تا به مسئولیت‌هایی که می‌توانیم برعهده بگیریم فکر کنیم و آنها را پایه‌گذاری کنیم.

این اعمال ساده درحالی که شما را به بالانس و بدنتان بازمی‌گرداند، این امکان را به شما می‌دهد تا با میدان الکترومغناطیسی زمین ارتباط برقرار کنید.

همه ما امسال تغییرات بزرگی را تجربه کرده‌ایم و تغییر همیشه می‌تواند چالش برانگیز و حتی ناراحت‌کننده باشد.

اما این زندگی ماست و ما باید راهی پیدا کنیم تا برای ما موثر واقع شود. ما باید آشفتگی، هرج‌و‌مرج و درد را لمس کنیم و راهی برای موثر واقع شدن آن پیدا کنیم.

ماه نو خرچنگ به ما یادآوری می‌کند که این پروسه مربوط به تلاش یا “کار سخت” نیست. در عوض، این در مورد هم‌ترازی است. در مورد اینکه دستان خود را بالا ببرید و تسلیم آگاهی الهی که در درونتان زندگی می‌کند شوید.

اگرچه این قدرت باورنکردنی در درونمان مأوا دارد، اما لازم نیست که به تنهایی به آن بپردازیم. انرژی خرچنگ زمان بسیار خوبی برای ارتباط با عزیزانتان و کسانی که دوستشان دارید و ایجاد یک حس خانوادگی در اطرافتان است.

ایجاد یک حس خانوادگی فقط مربوط به خویشاوندان خونی شما نیست. شما می‌توانید آن را با دوستان، هم‌اتاقی‌ها، حیوانات خانگی و حتی گیاهان خانه‌تان ایجاد کنید.

تحت تاریکی ماه نوی  خرچنگ، این یک فرصت عالی است تا خواسته و نیت خود را برای خانه و زندگی خانوادگی‌تان  و آنچه شما در این نواحی آرزو دارید معین کنید.

همچنین زمان خوبی برای فکر کردن در مورد ایجاد یک محیط صلح‌آمیزتر و آرام‌تر است.

همه ما در این روزها زمان بیشتری را در خانه صرف می‌کنیم، بنابراین مقداری توجه را به پر کردن فضایتان با انرژی مثبت و چیزهایی که احساس خوبی به شما می‌بخشند، اختصاص دهید.

به طور کلی, ماه نو خرچنگ به ما کمک می‌کند تا چرخه‌ای جدید را شروع کنیم. اگرچه ممکن است در ابتدا کمی احساس بی‌قراری یا نیاز به پایه داشته باشیم اما در نهایت ما صلح و صفای محیطمان و خانه‌ی درون خودمان را بیشتر احساس خواهیم کرد.

ماه نوی خرچنگ ژولای ۲۰۲۰
امتیاز خود را ثبت کنید