آسترولوژی شهودی: ماه نوی خرچنگ ژولای ۲۰۲۱

با ماه نوی ۱۹ تیر در نشان خرچنگ ما فاصله خوبی از گرفتگی که داشتیم می‌گیریم و این ماه نوی ژولای نشان‌دهنده‌ی اولین مرحله در مسیر جدیدی است که گرفتگی برای‌مان گشود.

گرفتگی‌ها پورتال‌هایی قدرتمند هستند که می‌توانند درهایی را ببندند و درهایی را بگشایند، زندگی‌مان را متزلزل کنند و ما را به آگاهی بالاتر سوق دهند.

لحظه‌ای چشمان خود را ببندید و تصور کنید که نوع انرژی‌ای که می‌خواهید در این مسیر جدید داشته باشید وارد بدن‌تان می‌شود؛ از بدنتان عبور می‌کند و در اعماق زمین فرو می‌رود.

انرژی خرچنگ این ماه نو همچنین می‌تواند به عنوان یک راهنما باشد و به ما کمک کند تا مراحل اولیه این مسیر جدید را طی کنیم.

کنسر به وسیله‌ی خرچنگ اداره می‌شود. خرچنگ پرورش‌دهنده‌ی دلسوز است. بدون هیچ ترسی وفادارانه محافظت می‌کند. پوست خارجی سخت او نشان‌دهنده‌ی این توانایی خرچنگ است که نه تنها از خود بلکه از کسانی که دوست‌شان دارند محافظت می‌کنند. داخل نرم‌شان نشان می‌دهد که چه قلب حساس و عاشقی دارند که اغلب از آن شور و انگیزه دریافت می کنند.

حال سؤالی که باید از خودتان بپرسید این است که چگونه می‌توانید بین نرمی قلب و مرزهای سخت تعادلی ایجاد کنید که مورد نیاز برای امنیت و محافظت است؟

همچنین خرچنگ خانه‌اش را در پشت خود حمل می‌کند که این نشان‌دهنده‌ی تمایل او برای احساس همیشگی امنیت است. تحت این ماه نو ما نیز می‌توانیم در مورد راه‌هایی جهت احساس امنیت بیشتر بیاندیشیم و ببینیم چگونه می‌توانیم هر جایی که فرود آمده‌ایم خود را “در خانه” (منطقه‌ی امن‌مان) احساس کنیم.

احساس در خانه بودن نوعی پذیرش است. به این معنی که حتی اگر ممکن است احساس چالش، ترس یا تضاد با آن‌چه پیش روی‌مان است داشته باشیم، جایی که نیاز است باشیم را در آغوش بگیریم.

تحت انرژی این ماه نو به این فکر کنید که چگونه می‌توانید این ایده‌ی احساس در خانه بودن را درون خود بپذیرید و هر دو دنیای درونی و بیرونی‌تان را مملو از عشق سازید؟

تمرین خودمراقبتی اصیل و بدون تردید به وسیله‌ی مهربانی با خود، دفاع از خود، تعیین مرزها و زندگی با رحم و شفقت همگی ابزارهایی هستند که تحت این ماه نو ژولای به شایستگی در خدمت‌مان هستند.

در کنار انرژی‌های زیبا و بااحساس خرچنگ، انرژی‌های دیگری نیز وجود دارد که در این ماه نو مورد توجه است. ما هنوز در حال کار با انرژی تی‌اسکوئر مارس، سترن و اورانوس هستیم. ممکن است برخی تنش‌های آن اوج بگیرد.

تی‌اسکوئرها به فعالیت‌ها الهام می‌بخشند اما این عمل گاهی به دیواره فشار می‌آورد و ناامیدی ایجاد می‌کند. می‌تواند ما را با شکست مواجه کند و یا محرک‌مان برای نقطه‌ای پایانی باشد، اما در نهایت ما را مجبور به تغییر رویه و روش‌مان می‌کند که حتی قادر است به موفقیت‌های بزرگی منجر شود.

اگر این انرژی را تحت ماه نو احساس کردید به این فکر کنید که چگونه می‌توانید با جنگجوی نترس درون‌تان ارتباط برقرار کنید. همچنین می‌توانید با پرسیدن این سؤال از خود راهنمایی بگیرید: _چگونه من می‌توانم به جای ترس، با عشق رهنمون شوم؟

انرژی دیگری که در این ماه نو فعال می‌باشد کایران است. کایران سیارکی است که به عنوان شفادهنده‌ی زخمی شناخته می‌شود و یک پل ارتباطی بین یک حالت هوشیاری و حالتی دیگر است.

کایران قدرت بهبودی و شفا به این ماه کامل می‌بخشد و یک انرژی حمایتی است تا در جهت تسکین درد زخمهای قدیمی‌مان استفاده کنیم. ممکن است ناگهان متوجه شویم که قادریم به زخمهای‌مان نه به عنوان غم و اندوه، بلکه به عنوان چیزی که به ما قدرت و خرد عطا کرده‌اند بنگریم.

اگر به هر دلیلی به دنبال انرژی شفابخش در زندگی‌تان هستید، از انرژی‌های این ماه نو استقبال کنید. تصور کنید که این انرژی‌های درمانی از طریق تاج سرتان درون شما جریان می‌یابند و از انتهای پاهای‌تان خارج می‌شوند. لطافت و ملایمتی که اتفاق می‌افتد را در بر بگیرید.

به طور کلی این ماه نوی خرچنگ تغییر قابل توجهی در شدت چرخه‌های قمری پیشین است که با آن کار کردیم.

گرچه ممکن است مقداری تنش ایجاد کند و زخم‌های کهنه را باز کند اما همچنین روزنه‌ای برای شفا و بهبودی می‌گشاید و به ما الهام می‌بخشد که ترس خود را زمین بگذاریم و با عشق به پیش رویم.

هر جور که این انرژی ماه نو را احساس کردید، به یاد داشته باشید که عشق به خود، تغذیه‌ی خود، احساس درونی در خانه بودن در این مسیر جدیدی که اکنون نمایان شده است، همگی راه‌های حمایتی هستند که از طریق این چرخه‌ی قمری جریان می‌یابند.

ماه نوی خرچنگ ۲۰۲۱