آسترولوژی شهودی: ماه نوی سپتامبر ۲۰۲۰

 

ماه نو خوشه در ۱۷ سپتامبر، اولین از سه سوپرماه نو طی ماه های آینده است. این سوپرماه های سه گانه سپس در ماه دسامبر ما را به یک ماه نوی خورشید گرفتگی کامل سوق می دهد، که پورتالی را به یک آغاز جدید درخشان باز و فعال خواهد کرد.

ماه های نو آغاز یک چرخه قمری است، بنابراین این مجموعه از سوپرماه های نو که به یک خورشید گرفتگی ختم می شوند نشان می دهد که ما در حال تغییر به یک الگوی جدید هستیم که در روز گرفتگی آشکار خواهد شد.

به نظر می رسد همه دگرگونی ها و در هم شکستن های قدیمی که امسال انجام دادیم، در نهایت راه را برای ظهور چیزی جدید هموار می کنند.

در این ماه نوی سپتامبر، ما همچنین مون وابل یا لرزش ماه را تجربه می کنیم. این حالت زمانی است که ماه با نودهای قمری زاویه ۹۰ درجه می سازد. در اصل، این زمان افزایش انرژی است و همان طور که از نام آن پیداست، ممکن است احساس کنیم از تعادل خارج شده ایم یا کمی احساس سستی و تزلزل کنیم.

لرزش های ماه نشان دهنده رشد درونی و بیداری معنوی قدرتمند است، اما برای رسیدن به این هدف می تواند کمی ما را مردد و متزلزل کند.

سال ۲۰۲۰ تا کنون بی ثباتی زیادی را به همراه داشته است، بنابراین شاید ما در این نقطه به آن عادت داشته باشیم! اما این موضوع ممکن است با ماه نوی سپتامبر افزایش یابد.

همچنین با مارس در برگشتی، ممکن است شاهد باشیم که افراد با سخنان و اقدامات خصمانه، بیشتر این احساس بی ثباتی و ناامنی را بروز می دهند.

در حالی که ممکن است شاهد این تجلی در زندگی و صحنه جهانی باشیم، بدانید که ما در این جا نیازی به حفظ ارتعاش مان نداریم. درعوض، می توانیم آگاهی خود را از تنش و خصومتی که در اطراف مان رخ می دهد به حفظ نور تغییر دهیم.

هنگامی که وحشت و ترس در اطراف مان وجود دارد، به راحتی ممکن است به درون آن مکیده شویم، اما به یاد داشته باشید که ما فقط انسان نیستیم، بلکه موجوداتی الهی هستیم که به جریانی نامحدود از عشق، نور و حفاظت متصلیم.

این شخصیت الهی مصون است. هیچ آسیبی به آن نمی رسد، هیچ چیز نمی تواند آن را تجزیه کند. ابدی و همیشگی است و تنها آهنگی که با آن رقص در می آید عشق است.

این بخش از خود ما، که خود برتر یا ورای روح مان است- مهم نیست که چه اتفاقی برای ما در زندگی می افتد یا چه لحظه های تاریکی که از آن عبور می کنیم- دست نخورده باقی می ماند و همواره با عشق و صلح در ارتباط است.

 با به یاد آوری این ذات الهی که در درون همه ما زندگی می کند، می توانیم ارتعاش خود را بالا ببریم و با بالا بردن ارتعاش مان می توانیم این سیاره را به حالت های بالاتر آگاهی ارتقا دهیم. انرژی بسیار خلاقانه پیرامون این سوپر ماه نو، تلاش هایمان را تقویت و به ما در این فرآیند کمک خواهد کرد.

از طریق ارتعاشات شخصی مان می توانیم از این انرژی قمری یا در جهت افزایش خشم و آشفتگی و یا افزایش نور و عشق بهره ببریم. ما از طریق ارتعاش شخصی خود قدرت می گیریم.

بنابراین، به یاد داشته باشید که در طول سفر در ماه های آینده تمام تلاش خود را بکنید تا از عصبانیت، اختلاف و تفرقه و نفرت و دشمنی دوری کنید و در عوض عشق، وحدت و یکپارچگی و یگانگی را حفظ کنید.

توجه خود را به آن چه می خواهید در زندگی خود جذب و ایجاد کنید متمرکز دهید و سعی کنید با ترس و سر و صدای دنیای خارج منحرف نشوید.

به قلب خود نزدیک شوید شما خود عشق هستید، از عشق آمده اید و به عشق باز خواهید گشت. این را درک کنید که اوضاع در حال بهتر شدن هستند:

خوشه نشان شفا دهنده است. انرژی آن ما را به استقبال از قدرت شفابخشی از طبیعت درون زندگی مان، از طریق غذایی که می خوریم یا از طریق گذراندن وقت در جنگل ها و اقیانوس ها، دعوت می کند.

تحت این ماه نو، می توانید از داروها و غذاهای گیاهی برای بازیابی و شارژ مجدد میدان انرژی تان استفاده کنید و از این قدرت شفابخشی طبیعت بهره ببرید.

خوشه بر دستگاه گوارش نیز حاکم است، بنابراین سعی کنید شکم خود را با ماساژ، حرکات کششی و یوگا و تغذیه از میوه ها سالم نگه دارید. وقتی گوارش و روده ما تمیز و سالم باشد، موانع انرژی رفع می شوند بنابراین احساس سرزندگی می کنیم و ذهن مان روشن می شود و قوت می گیرد.

دستگاه گوارش مان به ما کمک می کند که نه تنها غذایی که می خوریم بلکه انرژی ها و رویدادهایی را که تجربه می کنیم را جذب و پردازش کنیم.

چه وقایع یا موقعیت هایی در زندگی شماآشکار شده است که نیاز به پردازش و هضم آن دارید؟

دقیقاً مانند گوارش مان که می تواند از رژیم غذایی ضعیف ناتوان شود، ما نیز باید یاد بگیریم که احساسات خود را پردازش و هضم کنیم تا آن ها گندیده و باعث انسداد انرژی نشوند.

ما همچنین باید اطمینان حاصل کنیم که وقت خود را برای پردازش و هضم احساسات و حوادثی که خود را در آن می بینیم، می گذاریم، نه اینکه عجله کنیم تا آن ها را از بین ببریم.

با سلامتی دستگاه گوارش خود ارتباط بگیرید و ببینید که چگونه ممکن است به احساسات شما یا آن چه در حال حاضر طی می کنید مرتبط باشد.

چه چیزی را نگه داشته اید؟ چه مشکلی در پردازش، هضم و زدودن در یک سطح عاطفی دارید؟

از این انرژی ماه نوی خوشه برای پشتیبانی از ذهن و بدن خود استفاده کنید. از تفکر سست و تکراری خارج شوید و به مکان سکون، اعتماد و آگاهی برسید.

شما خیلی قوی تر از آنی هستید که درک می کنید. شما بیشتر از آن چه فکر می کنید راه پیشرفت را می دانید. شما می دانید که چه باید بکنید. به خودتان اعتماد کنید.

خوشه توسط باکره- یک شخص به شدت مستقل، کسی که می داند چه می خواهد و نیازی به جوابگویی به کسی ندارد- نمایندگی می شود. هنگامی که باکره با استقلال و قدرت درونی خود ارتباط می گیرد، به کامل ترین پتانسیل خود متصل می شود.

برای شمایی که از قبل برای این لحظه سخت کار کرده اید تمام منابع مورد نیاز شما در دسترس هستند.

زیر انرژی های سوپرماه نوی سپتامبر، تحت تأثیر لرزش ماه و برگشتی مارس، آگاه باشید که شما محافظت شده هستید.

بدانید که شما قادرید آنچه را که باید بر روی آن تمرکز کنید را انتخاب کنید. بدانید که شما قدرت نگه داشتن و حفظ نور را دارید، نه فقط برای خودتان بلکه برای کل سیاره.

 
برگشتی مارس در قوچ برای نشان تان

ماه نوی سپتامبر ۲۰۲۰