آسترولوژی شهودی: ماه نوی

قوچ آوریل ۲۰۲۱

ماه نوی قوچ بسته به منطقه زمانی شما در ۱۱ یا ۱۲ آوریل رخ می دهد و انرژی قدرتمندی را برای تجلی، تنظیم و گرفتن تصمیم و آغاز های جدید به همراه دارد.

نشان قوچ اولین نشان زودیاک است و یک ماه نو نشانگر شروع یک چرخه جدید قمری است. این انرژی ترکیبی امواج قدرتمند تازه ای را به زندگی ما می فرستد و ما را به ایجاد تغییرات و کاشتن بذرها و همچنین پذیرش یک فصل جدید دعوت می کند.

ماه در اوج نو شدن کاملاً نامرئی است و آسمان شب همانند یک تخته سنگ نانوشته پر از ستاره به نظر می رسد. این تخته سنگ خالی همان چیزی است که به هر یک از ما در این ماه نو آوریل اعطا می شود. خالی است چرا که ما می توانیم آن را با خواسته های خود پر کنیم. ما باید آنچه که می خواهیم ترسیم کنیم، نقاشی کنیم یا بنویسیم را انتخاب کنیم.

تحت این ماه نو، قدرت تجلی‌مان افزایش یافته و توانایی ما برای جذب آنچه می خواهیم سه برابر شده است.

انتخاب ها، کلمات و احساساتی که ما به جهان می گذاریم همیشه واقعیت ما را رنگ می کنند، اما در زمان این ماه نو نفوذ آنها تقویت و تسریع می شود.

به افکار، کلمات و انتخاب های خود در این زمان توجه داشته باشید. مطمئن باشید که آنها با آنچه می خواهید جذب کنید مطابقت دارند. مطمئن باشید که روی آنچه می خواهید تمرکز کنید نه روی آنچه که نمی خواهید.

زبان خود را بپایید، اینکه چگونه می خواهید با خود و دیگران صحبت کنید. سخنان شما انرژی و بسیار قدرتمند است، بنابراین مطمئن باشید که با لطوفت سخن می‌رانید.

اگر خودتان را در افکار محدود کننده مانند “من نمی توانم این کار را انجام دهم” یا “هیچ کاری برای من انجام نمی شود” یافتید آن فکر را متوقف کنید و آن را به چیزی مثبت تغییر دهید. مانند “این ممکن است چالش برانگیز باشد، اما من می توانم آن را امتحان کنم.” یا ” همه چیز همیشه به نفع من کار می‌کند، حتی اگر در آن لحظه این‌چنین به نظر نرسد.”

در آغاز از بین بردن این افکار مضر، می تواند سخت به نظر برسد، اما با گذشت زمان خواهید دید که این کار، آسان تر و روان تر انجام می شود.

اجازه دهید افکارتان سرشار از فرصت و امید باشد. تفکر خود را از محدودیت به وفور تغییر دهید.

از انرژی های ماه نو استفاده کنید تا با خودتان با لطوفت و مهربانی صحبت کنید و به خود یادآوری کنید که همیشه فرصت هایی برای شروع دوباره، انتخاب های مختلف و امتحان چیزهای جدید وجود دارد.

در زمان این ماه نو، ونوس، اریس، سرس، مرکوری، کایران، خورشید و ماه را همه در نشان قوچ داریم که یک دوز قدرتمند از این انرژی آتشین را ایجاد می‌کند.

انرژی آتش درباره شور و شوق و حرکت رو به جلو است؛ به جای ترس، به خواسته های‌مان اجازه می دهد راه‌مان را هدایت کند. انرژی آتشین همچنین می تواند تحریک کننده باشد، که در صورت استفاده صحیح می تواند به ما کمک کند تا جهش ها را به جلو سوق دهیم و از هرگونه سکون و رکودی که ممکن است احساس کنیم خارج شویم.

طی سال گذشته ما مجال زیادی برای سکون داشتیم، اما بادها اکنون در حال تغییر هستند. این ماه نو انرژی حرکت رو به جلو را به ارمغان می آورد، که به اندازه کافی قدرتمند هست تا بتواند ما را از هر موقعیتی که احساس گیر افتادن می‌کنیم، برهاند.

ممکن است مجبور شوید اقدامی را انجام دهید، ممکن است مجبور شوید یک غریزه یا انگیزه را دنبال کنید تا به حرکت در کارها کمک نماید، اما بدانید که حمایت کیهانی پشت شماست.

همچنین بخاطر اینکه هیچ سیاره بزرگی در زمان این ماه نو در برگشتی نیست از این انرژی حمایت می شود، و نشان می دهد که یونیورس واقعاً به ما چراغ سبز نشان می دهد که به جلو بتازیم و انتخاب های جسورانه ای انجام دهیم.

پلوتو همچنین در این ماه نو قوچ، به همراه ونوس، بسیار فعال است. ترکیب انرژی پلوتو و ونوس در این زمان ممکن است روابط ما را برانگیزاند و ما را زیر سؤال ببرد که ما تصمیم داریم در کجا قدرت‌مان را بمعرض نمایش بگذاریم.

آیا رابطه ای با شخص یا با یک رویداد یا وضعیت زندگی‌تان وجود دارد که باعث شده احساس عدم قدرت کنید؟

ممکن است ما در زمان ماه نو این موضوع مورد توجه‌مان قرار گیرد، یا ممکن است احساس کنیم که در برخی از روابط‌مان، کشمکش و مبارزات قدرت بازی می کنند.

اگر چنین چیزی نمود پیدا کرد، بدانید که همیشه راهی برای انتخاب بهتر وجود دارد. به جای اینکه در همان مسیر قدیمی گیر بیفتید و همان مکالمات را تکرار کنید، ببینید آیا می توانید آن را تغییر دهید و شیوه‌ای دیگر را امتحان کنید، چرا که شما نمی دانید ممکن است به کجا سوق تان دهد.

انرژی ونوس و پلوتو در این ماه نو نیز ممکن است به طور کلی احساسات‌مان را افزایش دهد. ممکن است حساسیت فوق العاده ای احساس کنیم یا اینکه نیاز به حمایت عاشقانه از اطرافیان و حتی از خود برترمان داشته باشیم.

ممکن است کودک درون‌مان حس  کند که به یک آغوش گرم یا یک خوراکی خوشمزه احتیاج دارد، یا شاید حتی یک روز خوشگذرانی و تماشای فیلمی آرامش بخش.

حتماً به هرگونه فراخوانی بدن، ذهن یا روح‌تان برای استراحت و شارژ مجدد، تسلیم شوید. تمام این انرژی رو به جلو می تواند برای تاختن وسوسه انگیز باشد، اما باید بدانید که چه موقع ترمز کنید. به خرد درونی‌تان اعتماد کنید چرا که راهنمای شما خواهد بود.

از این انرژی شگفت انگیز، فوق العاده خلاق و تازه که در آسمان کیهانی جریان دارد لذت ببرید. آغازی نو در اینجا وجود دارد، بنابراین این انرژی را بستانید و به هر شکلی که می‌خواهید برای‌تان خلق کند، آن را شکل دهید!

ماه نوی قوچ ۲۰۲۱