آسترولوژی شهودی: ماه نو عقرب نوامبر ۲۰۲۱

عقرب یکی از معدود نشانه‌هایی است که با سه کهن الگو نشان داده می‌شود: عقرب، عقاب و ققنوس.

هر یک از این حیوانات نشان دهنده مرحله متفاوتی در تکامل آگاهی است که ما هنگام کار با انرژی عقرب از طریق آن اقدام می‌نماییم.

واقعا باید فکر کرد که برای تبدیل شدن عقرب کوچکی که فقط زندگی روی زمین را می شناسد به عقاب با شکوه، چه نوع تغییری لازم است؟ برای رسیدن به این مرحله چه اتفاقی باید برای عقرب بیفتد؟

شکی نیست که برای دستخوش به چنین دگرگونی شدیدی، معمولاً موقعیت‌های شدید زندگی در هسته اصلی قرار دارند. عقرب باید راه زندگی خود را به طور کامل از دست بدهد تا اجازه دهد دگردیسی اتفاق بیفتد.

تحت این ماه نو عقرب در ۴-۵ نوامبر ۲۰۲۱، لحظه ای را به آن دگرگونی‌های عقرب به عقاب که در زندگی خود متحمل شده اید فکر کنید.

به احتمال زیاد همه ما حداقل یک اتفاق کاملاً متحول کننده در زندگی را تجربه کرده‌ایم که باعث شده نقطه امن دنیای کوچک‌مان را ترک کرده و به نقطه نظر یک عقاب تغییر مکان داده باشیم.

این نقاط دگردیسی در زندگی‌مان هستند که به ما کمک می‌کنند تا به فردی تبدیل شویم که قرار بوده باشیم. همین لحظات دگرگونی است که مسیر زندگی‌مان را می‌سازند.

ماه نو عقرب نشان دهنده دگرگونی است و حتی می‌تواند در هر مرحله‌ای از زندگی خود که هستید به عنوان یک کاتالیزور عمل کند.

ممکن است متوجه شوید که اندکی پس از این ماه نو، سفر دگردیسی که در حال انجام آن هستید، روی یک چرخ دنده جدید وارد می‌شود و مرحله بعدی سیر شما را آشکار می‌سازد.

اگر در یک مکان گیر افتاده و راکد هستید، می‌توانید از انرژی‌های این ماه نو برای ایجاد تغییر در زندگی‌تان کمک بگیرید.

این ماه نو برای الهام بخشی به تغییر طراحی شده است، بنابراین به آنچه باید در دنیای‌تان تغییر کند فکر کنید و سپس به دنبال تعیین اهداف خود باشید. با درک و تعقیب میل و خواسته درونی‌تان با انرژی های این ماه جدید کار کنید که قادر است به ایجاد تغییر و دگردیسی کمک کند.

عقرب توسط آب اداره می‌شود و به طور معمول، ماه در نشان‌های آب بسیار احساس راحتی می‌کند و در خانه است، با این حال، انرژی عقرب می‌تواند حالت دمدمی مزاج بودن و مودی بودن ایجاد نماید و ممکن است سطح انرژی و احساسات‌مان را به سختی تثبیت نماییم.

این ماه نو در مورد عقب‌نشینی به درون است، و انرژی عقرب نیز بسیار تعمقی است. ممکن است متوجه شویم که در زوایای تاریک قلب و ذهن‌مان در حال کندوکاو هستیم. ممکن است متوجه شویم که برخی از احساسات متراکمی که آن‌ها را حفظ کرده بودیم را احضار می‌کنیم.

همچنین به نظر می‌رسد موضوعی در مورد رهایی از شرم در این ماه نو عقرب نوامبر ۲۰۲۱ وجود دارد.

شرم باعث می‌شود که احساس کنیم ما بد هستیم، مشکلی در ما وجود دارد. شرم به ما این امکان را می‌دهد که خطاها و گام‌های اشتباه‌مان را در دنیا به عنوان نشانه‌ای در نظر بگیریم که چیزی ذاتاً در کسی که ما هستیم اشتباه است.

در حالی که انرژی‌های ماه نو عقرب می‌تواند ما را به تفکر تاریک‌تر بکشاند، همچنین می‌تواند الهام‌بخش یک پیشرفت باشد. این پیشرفت، شکاف نوری است که به ما این امکان را می‌دهد تا پرسش و تحقیق بنماییم، مهربانی را تمرین کنیم و با همه چیزهای ناراحت‌کننده بنشینیم و کنار بیاییم.

به یاد داشته باشید، ما برای داشتن یک زندگی زیبا نیاز نداریم تا همه چیز عالی باشد. نیازی به درمان کامل یا هم‌طنین شدن با بالاترین ارتعاش‌مان در هر دقیقه از روز نداریم.

فقط باید اجازه دهیم تا فقط نسبت به آنچه که هستیم صادق باشیم و در این فرآیند با خود مهربان باشیم. تنها چیزی که در روزهای سختی و در روزهای خوب باید ارائه دهیم تمرین شفقت و عشق ورزی به خود است.

لازم نیست همه چیز را “درست” کنیم. ما می‌توانیم احساس نقص کنیم، اما حقیقت برتر این است که ما تمام و کمال برای همیشه هستیم.

اگرچه ماه‌های نو معمولاً زمانی است که پیچش‌هایی در مسائل زندگی‌مان ایجاد می‌کند، اما هنوز هم می‌توانیم با این انرژی کار کنیم تا به رهایی و خلاصی از شرمی که احساس می‌کنیم برسیم. این رهایی می‌تواند از طریق درک، صرفاً با هر چیزی که پیش می آید، و از طریق تمرین شفقت به خود حاصل شود.

به طور کلی، انرژی ماه نو عقرب می‌تواند به عنوان یک کاتالیزور به ما کمک کند تا بین تغییراتی که در حال حاضر در حال انجام آن هستیم پل بزنیم.

اگر احساس رکود و سردرگمی می‌کنید، یا در یک مرحله «بینابینی» در زندگی خود هستید، ماه نو نوامبر کمی حرکت رو به جلو ارائه می‌دهد. نیت خود را تنظیم کنید و منتظر بمانید تا ببینید در هفته‌های پیش رو چه چیزی بیرون می‌آید.

این ماه نو همچنین ممکن است احساسات عمیق‌ترمان را تحریک کند و شرم‌های پنهانی که ممکن است آن را نگه داشته‌ایم را بالا بیاورد. بخاطرهر چه که پیش آمد خود را دوست داشته باشید و سعی کنید شکاف بین نواقص و کوتاهی‌ها و ماهیت واقعی کسی که واقعا هستید را بشناسید.

و اگر در تلاش برای کشف ماهیت خود واقعی‌تان هستید، سرنخی به شما می‌دهم- شما بسیار باشکوه‌تر، درخشان‌تر و دوست‌داشتنی‌تر از آن هستید که تا به حال توانسته‌اید باور کنید.

 

ماه نو عقرب نوامبر ۲۰۲۱