خورشید تحت زودیاک لئو در قدرت کامل خود قرار دارد و در این ماه نو یادآور این موضوع است که مهم نیست چه اتفاقی در زندگی می افتد، هر چقدر هم که چیزها تاریک به نظر برسند، خورشید قابل اعتماد همیشه دوباره طلوع خواهد کرد.

ماه نو لئو در ۱۸-۱۹ آگوست اتفاق می افتد و انرژی خورشیدی قدرتمندی را به ارمغان می آورد. در حالی که این یک ماه نو است و آسمان شب تاریک خواهد بود، ما قادر خواهیم بود تا به خورشید درونی خود بپیوندیم و قسمت هایی از خودمان که در سایه ها پنهان شده اند را روشن کنیم.

اگرچه ۲۰۲۰ وقفه های بسیاری ارائه داد، اما همچنین فرصتی را برای رشد و تغییر فراوان فراهم کرده است.

چگونه می توانید از زمانی که به شما داده شده بهترین استفاده را ببرید؟ چگونه می توانید آنچه که امسال باقی مانده است را به بهترین نحو به پایان برسانید؟

برای برخی، این ممکن است تکمیل کردن پروژه ها و برنامه ها باشد، برای برخی دیگر، ممکن است در مورد یادگیری نحوه استراحت کردن و اختصاص زمان به سلامتی و تندرستی باشد.

اگر فقط از خودتان یا رویاهایتان دست نکشید هیچ راه اشتباهی برای استفاده از وقتتان وجود نخواهد داشت. سعی کنید بهترین کاری که می توانید را انجام دهید و ببینید از هر جایی که امروز ایستاده اید چه معجزه و فرصت هایی می توانید خلق کنید.

ماه نو در نشان لئو یک دست کمک به ما قرض می دهد و پرتوهای مثبت انرژی بالنده را برایمان ارسال می کند تا به ما یادآوری کند که از وقت خود و آنچه از سال باقی مانده است استفاده کنیم.

در حالی که ما این انرژی انگیزشی و الهام بخشی که به ما ارائه شده را داریم، لایه دیگری نیز با این ماه نو وجود دارد.

در زمان این ماه نو، سیاره مارس را بسیار اکتیو داریم. مارس نه تنها در پیوند با اریس، الهه اختلاف و نزاع است، بلکه در یک اسکوئر با سترن و پلوتو نیز قرار دارد و خورشید و ماه را تراین می کند.

اساساً، این بدان معنی است که مارس خیلی خیلی پر مشغله است! مارس مطمئناً یک بازیکن ستاره خواهد بود برای نظارت بر این که ما چگونه این سال فوق العاده تحول پذیر را به پایان می بریم.

مارس در زمان این ماه نو بسیار فعال است و می تواند انگیزه و تحریک بیشتری را به ما ارائه دهد. ما ممکن است این فوران انرژی الهام بخش و آتشین را در هسته خود احساس کنیم و انگیزه ای برای انجام امور خواهد بود.

از طرف دیگر، اگر بیش از حد از آن استفاده کرده ایم یا فقط به انرژی آتشین شدیدش حساس بودیم و واکنش نشان می دادیم، ممکن است دریابیم که این انرژی فعال مارس باعث می شود احساس در هم کوبیده شدن و سوختن کنیم.

گوش دادن به بدن تان و ارتباط با خرد خودتان بسیار مهم خواهد بود، اما مارس می خواهد سطح انرژی مان را تحریک کند. یا ما را می زداید و پاک می کند و یا ما را تقویت می کند تا بتوانیم تعادل را برقرار کنیم.

آنچه در زندگی شما تجلی می یابد همان چیزی است که شما نیاز دارید، بنابراین به ریتم و چرخه های بدن تان اعتماد کنید. با خودتان صبور باشید و به روش هایی که می توانید سطح انرژی خود را متعادل و آرام کنید فکر کنید.

از آنجا که مارس سیاره عمل است، انجام کارهایی مانند ورزش، سالم خوردن و تمرین تنفس نیز می تواند مفید باشد.

پتانسیل این ماه نو به طلوع کردن چیزها از تاریکی قدرت می بخشد، بنابراین ممکن است شروع به توجه یا احساس این قدرت کنیم، خصوصاً در سطح جهانی.

به دنبال این ماه نو، ممکن است متوجه شویم که اطلاعات پنهان یا حقایق دردناکی که در آگاهی ما شناور هستند به سطح می آیند.

این ماه نو آگوست برخاستن از تاریکی را فعال می کند تا بتوانیم به خوبی پاکسازی و رها شویم. گاهی اوقات، سایه ها باید قبل از بازگشت به نور در معرض دید قرار گیرند و افشا شوند.

ما همچنین ممکن است متوجه افزایش تنش ها در دنیای اطرافمان یا چیزهایی که دوست داریم شویم. حتی اگر ممکن است اوضاع خشم آمیز شود، مهم است که خودمان را روی محورمان متمرکز نگه داریم و با دلسوزی و عشق رفتار کنیم.

ما نمی دانیم که راه رفتن با کفش های شخص دیگری چگونه است، بنابراین با ذهنی گشوده بمانید و سعی کنید به خاطر بسپارید که هر کسی درست از سطح هوشیاری خود بهترین تلاشش را می کند.

به طور کلی، ماه نو لئو ما را سرشار از نور می کند تا بتوانیم تنش هایی را که ممکن است در اطراف مان جریان داشته باشد را تحمل و کنترل کنیم.

به این نور متصل شوید، در قدرت و آتش درونی که به شما ارزانی می شود نفس بکشید. شعله های هدف، شور و عشق خود را در درونتان حفظ کنید و بدانید که آن ها به اندازه کافی روشن و قدرتمند هستند تا شما را از طریق هر آنچه که باید به دنبال ماه تاریک بالا بیاید هدایت کنند.

ماه نو لئو آگوست ۲۰۲۰
امتیاز خود را ثبت کنید