آسترولوژی ماه نو کپریکورن ۲۰۲۲

شروع سال ۲۰۲۲ میلادی با ونوس در برگشتی و به دنبال آن مرکوری در ۱۴ ژانویه ممکن است کمی کٌند به نظر برسد، اما این ماه نو یادآور لطیفی است که زمان آن رسیده که انرژی تازه را به زندگی خود وارد کنیم.

این ماه نو با قرار گرفتن در نشان جاه طلبانه کپریکورن، موجی از انرژی تازه را به ارمغان می آورد و به ما کمک می کند تا ۲۰۲۰ را رها کنیم و نسبت به آنچه که در راه است احساس امیدواری نماییم.

این ماه نو زمان خوبی است تا در مورد آنچه می خواهیم به دست آوریم و اهدافی که می خواهیم به آنها برسیم فکر کنیم. این زمانی است که از ما حمایت می‌شود تا هدف‌های بلندی داشته باشیم، آرزومند باشیم و بدانیم که آنچه لازم است برای رسیدن به جایی که می‌خواهیم را داریم.

کپریکورن توسط بز دریایی اداره می شود، موجودی افسانه ای که می تواند عمیق ترین اقیانوس ها را شنا کند و از بلندترین کوه ها بالا برود. این چابکی، مهارت و جاه طلبی است که وقتی خورشید و ماه در کپریکورن قرار می گیرند، در ما جریان می یابد.

چیزی که همیشه می خواستید به آن برسید چیست؟ دوست دارید خود را در ۶ ماه آینده کجا ببینید؟

ماه نوی کپریکورن زمانی است که مسئولیت زندگی‌ای که همیشه آرزو داشتیم را بپذیریم. زمان آن است که هر بهانه ای که ممکن است داشته باشیم را کنار بگذاریم و ساختار و مرزهای مورد نیاز برای رسیدن به اهداف خود را تعیین کنیم.

از آنجایی که کپریکورن یک علامت زمینی است، این فرصتی است که در مورد ایجاد یک پایه پایدار و محکم برای رویاهای خود فکر کنیم. این فرصتی است که برای دستیابی به اهداف خود گام های عملی و مبتنی بر اقدام برداریم.

ماه نو ژانویه، زمان مناسبی برای تعیین اهداف و تهیه فهرست آرزوهای سال ۲۰۲۲ است، البته همچنین باید اقداماتی که می‌توانیم انجام دهیم را دنبال کنیم.

برای کمک‌مان در انجام این اقدامات، یک جریان حمایتی از سیاره اورانوس جریان یافته است، که ما را تشویق می‌کند تا هر گونه مرز یا محدودیتی که برای خودمان اعمال کرده‌ایم را رها کنیم.

اورانوس سیاره آزادی، رهایی و بیداری است و موقعیت مطلوب آن در زیر این ماه نو به این معنی است که می توانیم انرژی آن را مهار کنیم و از آن به بهترین نحو استفاده نماییم.

لحظه ای به هر عقیده یا افکاری که به طور روزانه در ذهن شما می گذرد فکر کنید. کجا خودتان را محدود می کنید؟ چه افکاری شما را وادار می کنند که احساس کنید نمی توانید کاری را انجام دهید؟ چه افکاری باعث می شود شما احساس کوچکی کنید؟

در حالی که همیشه زمان خوبی است که این سوالات شفابخش را از خود بپرسید، انجام این کار در ماه نو کپریکورن به شما امکان می دهد دوز بیشتری از حمایت را احساس کنید. بدانید که کیهان در کنار شماست تا به رهایی از این رفتارها کمک کند و هر گونه باور محدود کننده را به باورهای گسترده تبدیل کند.

ماه نو کپریکورن در کنار شماست و به شما کمک می کند تا هر گونه عقیده یا افکار محدود کننده ای که مانع از زندگی دلخواهتان می شود را از خود دور کنید.

در حالی که کنار گذاشتن تفکر محدودکننده می‌تواند زمان ببرد، بدانید که آگاهی از اینکه آن باورهای محدودکننده در کجا پنهان شده‌اند، اغلب می‌تواند ۹۰ درصد روند درمان باشد.

سیارک فولوس نیز تحت انرژی این ماه نو فعال است، که نشان می دهد برخی اطلاعات جدید و شاید شگفت انگیز ممکن است در آگاهی مان شناور شوند.

هر اطلاعاتی که تحت این ماه نو برای مان آشکار می شود، وجود سیارک فولس نشان می دهد که این می تواند زخمی را که ما پرورش می دادیم التیام یا شاید ببندد.

در سطح جهانی، این ماه نو احتمالاً تأثیرات اسکوئر سترن اورانوس که ما در تمام ۲۰۲۱ با آن کار کرده ایم را ایجاد می‌کند.

اسکوئر سترن اورانوس یک انرژی طولانی مدت است که اساساً در مورد آزادی در مقابل کنترل است. ما شاهد تجلی این امر در سطح جهانی هستیم، به خصوص در مورد پاندمیک، اما ممکن است در زندگی شخصی خود نیز آن را به خوبی احساس کنیم.

از آنجایی که اورانوس در این ماه نو در موقعیت مطلوبی قرار دارد، بدانید که این آونگ بیش از آنکه کنترل کند به سمت آزادی متمایل است. در حالی که ما به کنترل و ثبات در زندگی خود و در جامعه به طور کلی نیاز داریم، هم ترازی سیارات به ما نشان می دهد که فراخوان برای استقلال و آزادی بیشتر، در نهایت پیروز خواهد شد.

به طور کلی، این ماه نو قدرتمندی برای تعیین اهداف و مقاصد بلندپروازانه و همچنین برداشتن برخی گام‌های عملی برای سوق دادن زندگی‌تان به سمتی آزادانه‌تر است.

ماه نو کپریکورن