آسترولوژی شهودی: ماه کامل آکواریوس

آگوست ۲۰۲۰

ماه کامل آکواریوس در ۳-۴ آگوست ۲۰۲۰ آسمان را روشن می‌کند و ماه آگوست و انرژی‌های لیونزگیت را به ما خوش‌آمد می‌گوید.

 

ماه‌های کامل همیشه چیزهایی را روشن می‌کنند و به ما در دیدن حقیقت بزرگتر و گسترش طرز فکرمان کمک می‌کنند.

 

اگر همه‌چیز مه آلود و مبهم است، این ماه کامل ما را فرا می‌خواند تا دوباره نگاه کنیم، شاید این بار پاسخ‌مان را دریافت کنیم.

 

سیاره‌ی بیداری و تغییر، اورانوس، در زیر این ماه کامل فوق‌العاده اکتیو است.

 

اورانوس فرمانروای آکواریوس، در زمان ماه کامل یک اسکوئر یا ۹۰ درجه با خورشید تراز می‌کند. این همسویی با اورانوس چیزهایی را که در زندگی‌مان متزلزل و ناپایدار است را تحریک می‌کند.

 

ممکن است متوجه شویم که چیزهایی پیرامون ما در حال حرکت و تغییر است و باعث می‌شوند احساس عدم اطمینان و ناپایداری کنیم. شاید دانستن این که به چه چیزی اعتماد و چه مسیری را انتخاب کنیم مشکل باشد.

 

وقتی این سطح از عدم اطمینان و بلاتکلیفی وارد زندگی‌مان می‌شود، به ما این امکان را می‌دهد تا آن‌چه که ضعیف است و باید سقوط کند، و آن‌چه که قوی است را ببینیم. هرچیزی که ضعیف بوده و با مقاومت در برابر لرزش‌ها باقی مانده است، از بین می‌رود.

 

این انرژی برای آشفته کردن زندگی‌مان نیامده، بلکه برای کمک به حذف و رها کردن چیزهایی که دیگر برایمان اهمیتی ندارند، وجود دارد.

 

بیشتر ما می‌دانیم که وقت آن است که چیزی یا شخصی را رها کنیم، اما گاهی اوقات انجام این کار دشوار است.

 

لرزش‌ها و تکان‌های این ماه کامل به ما کمک می‌کند تا به آرامی این موارد را رها کنیم و به ما یادآور می‌شود که نیازی به نگران نیست.

 

چه چیزی را از روی ترس نگه می‌دارید؟ به چه افکار، اعتقادات و باورها، افراد، شرایط و موقعیت‌ها محکم چسبیده‌اید؟

 

این ماه کامل از شما می‌خواهد راه را تمیز و باز کنید. از شما می‌خواهد اعتقادات، اندیشه‌ها و پندارها و موقعیت‌تان را سخت تکان دهید و دگرگون کنید، سپس می‌توانید ببینید که چه چیزی باید باقی بماند.

 

تحت این انرژی ماه کامل آکواریوس، بهتر است اجازه دهید که همه چیز تکان بخورد و در جایی که ممکن است، سقوط کند به جای آن که سعی در کنترل آن‌ داشته باشید.

 

اگر تسلیم شویم و با جریان برویم، می‌توانیم به یونیورس اجازه دهیم مسیر را به ما با ظرافت و زیبایی در قلبمان نشان دهد.

 

این انرژی متشنج از اورانوس، همچنین هدف دیگری را در پی دارد – بیدار کردن انرژی روح‌مان.

 

هنگامی که همه چیز ما را لرزاند و به هم زد، باعث می‌شود چیزها را در یک روشنایی تازه ببینیم و نسبت به خود و دنیایی که در آن زندگی می‌کنیم احساس متفاوتی داشته باشیم. این همچنین می‌تواند منجر به بیداری و ورود به حکمت و دانش جدید شود.

 

اورانوس ما را تکان می‌دهد تا بیدارمان کند و یک مسیر جدید و بالاتر به ما نشان دهد.

 

اورانوس همچنین بر انرژی کوندالینی حاکمیت می‌کند، که به عنوان ماری در نظر گرفته می‌شود که در انتهای ستون فقرات ما زندگی می‌کند.

 

هنگامی که انرژی کوندالینی ما افزایش پیدا می‌کند، مانند زمانی که ما تحت حضور اورانوس هستیم، مار خود را از از حالت چنبره زدگی بیرون می‌آورد و به مراکز انرژی بدن و بالای سر و فراتر از آن می رود.

 

وقتی مار بیدار می شود، می توانیم چیزهای جدید یاد بگیریم، چیزهای جدید ببینیم و زندگی را با فرکانسی متفاوت تجربه کنیم.

 

این انرژی بیدار و فعال کننده، همچنین با گشایش پورتال لیونزگیت حمایت می‌شود.

 

پورتال لیونزگیت همه ساله گشوده می‌شود و در ۸ آگوست اوج می‌گیرد، ضمن اینکه‌ این انرژی از پیش در زمان این ماه کامل تخمیر و آماده می‌شود.

 

زمانی که خورشید به اوج فصل لئو می‌رسد و ما خورشید معنوی‌مان سیریوس را در مقام رفیعی از آسمان داریم، لیونزگیتی که فعال ‌شده، پیام‌ها‌، بارگیری‌ها و بصیرت را به زمین ارسال می‌کند.

 

ماه کامل آگوست به روشنایی این انرژی‌ها، می‌افزاید و اگر ما تراز و تنظیم شویم، ممکن است شروع به دریافت بارگیری‌ها، خرد چشم باطن و حتی ایده‌ها و الهامات جدید کنیم تا ما را به مسیرمان راهنمایی کند.

 

این انرژی زیبایی برای بهره‌ برداری است که می تواند ما را در مسیرمان سریعتر به پیش ببرد.

 

اگر سؤال‌هایی دارید، اگر در جستجوی خرد جدید هستید، اگر می‌خواهید ذهن خود را به ارتفاعات جدید بکشید، زیر نور این ماه کامل به بالاتر نائل شوید.

 

خودتان را به انرژی باز کنید و اجازه دهید اطلاعات به درونتان جاری شود. خیلی اوقات در یک ماه کامل، ما دوست داریم آرزوهایمان و چیزهایی که می‌خواهیم رها کنیم را دیکته کنیم، اما این انرژی به ما کمک می‌کند تا آرام بگیریم و به میدان پذیرش وارد شویم.

 

اگر ذهن خود را آرام کنیم و به ورای دانش نائل شویم، ممکن است اطلاعات جدید و بارگیری‌ها را آسان‌تر دریافت کنیم.

 

همه ما قدرت دریافت این بارگیری‌ها را داریم، پس به زیر نور ماه بروید. به ماه تابان در آسمان نگاه کنید. از آن بخواهید تا حکمت و خرد برایتان به ارمغان آورد. از آن بخواهید که پیام‌های دیرینه‌ی خود را مستقیماً به وجودتان ارسال کند.

 

به بارگیری‌هایی که دریافت می‌کنید باز باشید، به توانایی‌های خود اعتماد کنید و اگر چیزها شروع به حرکت و لرزش کرند، صبور باشید.

 

وقتی ما تکان می‌خوریم، چیزهایی را که دیگر برایمان ارزشی‌ ندارند، رها می‌کنیم و چیزهای ضعیف و فاسد را پاک می کنیم.

 

بعد از اینکه قطعه‌های پازل به جایی رسیدند که باید باشند، با یک آگاهی بزرگ‌تر درباره‌ی اینکه ما که هستیم و کجا باید باشیم، احساس تازه شدن، ترمیم و بیداری پیدا خواهیم کرد

ماه کامل آکواریوس اگوست ۲۰۲۰
امتیاز خود را ثبت کنید