آسترولوژی شهودی: ماه کامل آکواریوس آگوست ۲۰۲۱

ما در ۲۲ آگوست ۲۰۲۱، دومین ماه کامل آکواریوس سال را داریم. اولین ماه کامل آکواریوس در ماه گذشته بود و می‌توان آن را نقطه ورودی این انرژی، و این ماه کامل دوم آکواریوس در آگوست را می‌توان نقطه خروجی این انرژی دانست.

هر دوی این ماه‌های کامل با یکدیگر کار می‌کنند، بنابراین اگر چیزی در ماه کامل ۲۳ ژولای اتفاق افتاده که به نوعی ناقص به نظر می‌رسد، ممکن است متوجه شویم که ماه کامل آگوست کمی به آن نور می‌دهد یا به ما اجازه می‌دهد تا چیزی را برای همیشه رها کنیم.

ماه کامل آسمان شب را نورانی می‌کند و همه تاریکی‌ها را روشن می‌کند. ماه‌های کامل می‌توانند نمادی از روشن شدن یک حقیقت برتر و بزرگتر باشند که به ما اجازه می‌دهد تا پایان و خاتمه را بیابیم و خود را از همه چیزهایی که دیگر بایسته نیستند رها سازیم.

با کامل شدن ماه در نشان آکواریوس پتانسیل تغییرات تقویت می‌شود، میل ما به آزادی بیشتر را فعال می‌کند و چیزهایی را که باید در زندگی‌مان متحول کند، مورد توجه قرار می‌دهد.

انرژی آکواریوس همه‌چیز درباره انجام امور به گونه‌ای متفاوت و قدم دورکردن از منطقه راحتی‌مان جهت تجربه چیزی جدید است که نوآوری، رشد و نگریستن به مسائل از دیدگاهی جدید را تشویق می‌کند.

با پایان یافتن سفر خورشید در نشان لئو در زمان این ماه کامل، نیروی خلاقانه و شجاعانه‌مان تقویت می‌شود، که می‌تواند به ما کمک کند تا از هرگونه دیدگاه جدیدی که اوج می‌گیرد استفاده کنیم.

در حالی که ماه‌های کامل معمولاً نقاط به اتمام رسیده را نشان می‌دهند، بدانید که این انرژی‌های خلاقانه برای کمک به ختم هر امر در حال پایان و تبدیل آن‌ها به پتانسیل‌های جدید ارائه می‌شود.

آکواریوس همچنین بر پیشرفت‌های تکنولوژیکی و سیاست‌هایی که برای محافظت از کلیت و نه فردیت وضع شده است، حکم می‌راند.

در حالی که تمرکز بر اجتماع و کل بسیار عالی است، هنگامی که از تعادل دور می‌شود، انرژی آکواریوسی خیلی سریع می‌تواند جنبه احساسی و دلسوزانه بشریت را دور بزند و در عوض از یک دیدگاه فنی و ماشین‌وار به مسائل نگاه کند.

ما در موج دوم این ماه کامل آکواریوس ممکن است شاهد موضوعات بیشتری به ویژه در سطح جهانی باشیم.

بدانید که با انرژی آکواریوس، همه‌چیز در مورد مشاهده چیزها از منظری جدید است؛ یک ذهنیت باز داشته باشید و راه‌هایی برای دور ماندن از تفکر متعصبانه بیابید.

ژوپیتر، که در حال حاضر در آکواریوس در برگشتی است نیز با این ماه کامل در ارتباط است و انرژی آن را بسیار فعال می‌کند.

ژوپیتر هر چه را که لمس می‌کند، گسترش می دهد، بنابراین به احتمال زیاد هر چیزی که در زیر این ماه کامل برای ما آشکار می‌شود، پرجلوه، جسورانه و برای همه واضح است.

هیچ حدسی در مورد ماه کامل آگوست وجود ندارد، آن چیزی را که باید بدهد و آن چیزی را که باید ببرد، انجام می‌دهد.

بدانید اگر نیاز به تصمیم گیری دارید، این انرژی به نفع شما اینجاست تا وضوح به ارمغان آورد و به شما این امکان را بدهد که تصمیم قطعی بگیرید.

به غریزه خود اعتماد کنید و سعی نکنید خودتان را پیش‌بینی کنید. با انرژی‌های این ماه کامل قوی و شجاعانه ارتباط برقرار کرده و در هر جهتی که برای شما مناسب است پیش بروید.

در سطح عمیق تری، این ماه کامل ما را راهنمایی می‌کند تا به انرژی‌های گذشته خود متصل شویم و از آنها به عنوان سوخت آینده‌مان استفاده کنیم.

شاید در سال گذشته مجبور شدیم که خیلی چیزها را رها کنیم. ممکن است خود را در یک میدان تهی در حال تعجب از ناپدید شدن “زندگی قدیمی”مان بیابیم.

با این ماه کامل یک فرکانس زیبا در حال جریان است که به ما یادآوری می‌کند که مهم نیست امروز کجا ایستاده‌ایم، قدرت و عشقی که در گذشته پرورش داده‌ایم هنوز وجود دارد.

در حالی که ما ممکن است به زندگی کاملاً متفاوتی بنگریم، انرژی پیروزی‌های گذشته‌مان هنوز باقی است و می‌توانیم از این قدرت، عشق و قوت گذشته خود استفاده کنیم و آن را در این فصل جدید که در انتظارمان است به کار گیریم.

چیزی از دست نرفته است. حکمتی در هوا موج می‌زند. برای همه کسانی که قبل از ما در این زمین سفر کرده‌اند و همه کسانی که بعد از ما در این زمین سفر خواهند کرد، نسیمی از رقص انرژی وجود دارد.

ما می‌توانیم با آن انرژی ارتباط برقرار کنیم. ما می‌توانیم با آن نسیم ارتباط برقرار کرده و احساس قدرت و حکمت کنیم.

خیلی چیزها روی این زمین رخ داده است. چیزهای خوب، چیزهای بد، چیزهای غم انگیز، چیزهای قهرمانانه؛ زندگی‌ها و داستان‌های زیادی بر سطح این سیاره چیده شده است و تمام این انرژی، تمام این سوخت، در باد حمل می‌شود.

در این ماه کامل آگوست، ما می‌توانیم به سوختی متصل شویم که قدرت، استحکام و شجاعت ما را به یادمان می‌آورد. ما می‌توانیم به سوختی که رودخانه‌ها و کوه‌ها و برخی از بزرگترین تمدن‌های باستانی را ایجاد کرده است متصل شویم.

ما می‌توانیم با اجدادمان، صداهای‌شان و خرد آن‌ها ارتباط برقرار کنیم. ما می‌توانیم به نیروی حیاتی که در اطراف‌مان زندگی می‌کند و تا پایان زمان به حیات خود ادامه خواهد داد متصل شویم.

جریان‌های کیهانی قوی‌ای با این ماه کامل مرتبط است. این زمان گسترش، وضوح و ارج نهادن به تغییرات درون‌مان است. زمان تصمیم‌گیری های دقیق و اعتماد به غرایز‌مان فرا رسیده است.

همچنین زمان آن است که به یاد داشته باشید که همه پیروزی‌ها و موفقیت‌های گذشته شما به عنوان انرژی وجود دارد. آن‌ها شما را احاطه کرده و از شما حمایت می‌کنند، و اینجا هستند تا تحت نور ماه کامل مورد استفاده شما قرار گیرند.

با آن انرژی هماهنگ شوید و آن را به روشی جدید و بهتر بازسازی کنید. از آن برای تسلیم شدن در برابر همه آنچه که گذشته است استفاده کنید و از فصل جدیدی که با صبورانه در انتظار شماست استقبال کنید.

ماه کامل آکواریوس