آسترولوژی ماه کامل نیلگون تارس

اکتبر ۲۰۲۰

 

 

۳۱ اکتبر یک روز قدرتمند و جادویی است که یک ماه نیلگون را به ارمغان می آورد و نقطه وسط بین اعتدالین و انقلاب است. در بسیاری از تمدن ها، اعتقاد بر این است که این زمان از سال حجاب بین ابعاد در نازک ترین حالت خود قرار دارد.

یک ماه نیلگون زمانی اتفاق می افتد که دو ماه کامل در یک ماه از تقویم میلادی داشته باشیم. اولین ماه کامل را که در اولین روز اکتبر داشتیم در نشان قوچ بود. دومین ماه کامل یا ماه نیلگون در آخرین روز اکتبر در نشان تارس به وقوع می پیوندد.

داشتن دو ماه کامل در یک ماه نشان دهنده قوی مضمون رهایی است، و به نظر می رسد تحت قدرت این ماه نیلگون چیزهای بسیاری در حال از هم پاشیدن و انحلال هستند.

ماه نیلگون ۳۱ اکتبر همچنین به عنوان یک مایکروماه یا ماه کوچک ( بر خلاف سوپرماه) رخ می دهد، به این معنی که دورتر از همیشه نسبت به زمین قرار دارد. ممکن است ماه در آسمان شب کوچک تر به نظر آید و روشنایی کمتری داشته باشد.

مایکروماه ها در خرافات اشباع شده اند و معتقدند که بد شدن آب وهوا و بلایای طبیعی را به همراه دارد. با اینکه ماه از زمین دورتر است اما اعتقاد بر این است که مایکروماه ها تأثیر بیشتری در روحیه و مود ما دارند.

ماه های کامل همیشه نقاط قدرتمند تکمیل و رها کردن هستند، اما ممکن است دریابیم که این ماه کامل نیلگون آن تکمیل و رهایی که ما به دنبال آن هستیم را به ارمغان نمی آورد.

در حالی که ممکن است همه چیز را به هم بزند و آنچه را که باید در زندگی مان آزاد شود را به ما هشدار دهد، ممکن است فاقد قدرت برای کمک به ما در ناهمگنی و اختلاف باشد.

شاید خواسته باشیم این رهایی با بعضی چیزها انجام پذیرد، اما به نظر می رسد ممکن است خودمان را کمی دورتر از آنچه دوست داشتیم اتفاق بیفتد، معلق بیابیم.

اورانوس سیاره بیدارکننده و اخبار غافلگیرکننده در پیوند با این ماه نیلگون است، به این معنی که انرژی آن بسیار فعال خواهد بود.

هر وقت ماه و اورانوس گرد هم می آیند، همیشه این احتمال وجود دارد که برخی اطلاعات تکان دهنده به سطح بیایند. ما همچنین ممکن است احساسات تشدید شده را تجربه کرده راحت تر طعمه محرک ها شویم.

در حالی که ممکن است احساس کنیم تحت این انرژی ها در بسیاری از جهات کشیده می شویم، اما همچنین می توانیم به استحکام پایه ای و زمینی که تارس قادر است به ما عرضه دارد، متصل شویم.

با ریشه کردن و پایه گذاری خودمان در هرآنچه لحظه حاضر با خود می آورد، قدم به قدم می توانیم مسیرمان را طی کنیم.

همانطور که گفته شد، این ماه نیلگون در یک شب فرخنده اتفاق می افتد، چرا که این نیمه ی راه بین نقطه اعتدالین و انقلاب است.

این نقطه‌ی نیمه راه در نیمکره شمالی با عنوان سامین جشن گرفته می شود، اما در بسیاری از کشورهای جهان نیز به عنوان جشن هالووین به پا داشته می شود.

این شب همچنین با روز مردگان یا روز مرگ که معمولاً در مکزیک و آمریکای مرکزی جشن گرفته می شود، پیوند خورده است که از زمان آزتک ها (سرخپوستان) سرچشمه گرفته است. به طور مشابه طبق سنن سامین، اعتقاد بر این است که در این شب، حجاب بین زندگان و مردگان به نازک ترین حد خود می رسد که این امر باعث می شود تا بازگشت عزیزان مان به زمین و برقراری ارتباط با آن ها راحت تر صورت گیرد.

داشتن یک ماه کامل در این شب می تواند این نازک شدن حجاب را تقویت کند و به ما کمک کند تا با سهولت بیشتری با شهودمان و قلمروهای بالاتر ارتباط برقرار کنیم.

حتی تأثیر سیاره ای اورانوس می تواند به ما در دستیابی به این ابعاد بالاتر کمک کند، زیرا اورانوس همچنین بر بیدار شدن نیروی زندگی یا انرژی کوندالینی ما حاکم است.

در زیر روشنایی کم نور این ماه نیلگون، تجسم کنید که چاکراهایتان یکی یکی بیدار می شوند. آن ها را مانند گلوله های روشنی از نور رنگین کمان، درخشان تصور کنید. آن ها را ببینید که باز می شوند و شما را به خود برترتان و قلمروهای بالا وصل می کنند.

اگر شما عزیزی دارید که در گذشته است، در این شب یک دعای خاص به زبان آورید یا به یادشان کاری انجام دهید. غذای مورد علاقه شان را بخورید، یا یک شمع به نامشان روشن کنید.

و فراتر از دستیابی به عزیزان درگذشته، وقت بگذارید تا از “نابودشده”های زندگی تان تشکر و قدردانی کنید.

امسال مرگ و میرهای زیادی در پی داشت، بنابراین آن هایی که برای شما مهم تر هستند را تکریم کنید، حتی اگر کمی رنج آور باشند.

برای رهنمود به طبیعت نگاه کنید، چرا که همیشه چگونگی مرگ و تجدید حیات خودش را دوباره و دوباره به ما نشان می دهد.

بنابراین، اگرچه این ماه نیلگون نوسانات زیادی را با خود به همراه دارد، به ما یادآوری می کند که با ثبات باشیم و در جوهره مان ریشه کنیم، اینگونه می توانیم به قلمروهای ناشناخته دست یابیم.

برای مایی که این زندگی را سیر می کنیم مرگ بزرگترین ناشناخته است، اما لازم نیست ترس داشته باشیم.

مرگ هایی را که با آن ها روبرو شده اید را گرامی بدارید و بدانید که همه چیزهایی که از دست رفته اند سرانجام دوباره بر می گردند. این قانون جهان است که هیچ چیز هرگز از بین نمی رود، فقط تغییر حالت داده، دوباره متولد می شود.

ماه کامل تارس