چه چیزی سد راه زندگی تان به بالاترین سرنوشت تان می شود؟ چه افکار، نگرش‌ها، باورها و عاداتی مانع از برقراری ارتباط شما با تمام وجود و کسی که هستید می‌شود؟

 ماه کامل لیو در ۲۷ بهمن، در حال ایجاد پرتوهای کیهانی با نودهای قمری است، که نقطه های ریاضی در آسمان مان هستند و بالاترین سرنوشت مان را نشان می دهند.

 تحت تأثیر این ماه کامل، ما هدایت می‌شویم تا به خاطر بسپاریم که بالاترین سرنوشت ما مکان دوردستی نیست که برای رسیدن به آن تلاش کنیم، بلکه فضای کوچک آرامی است که در درون مان زندگی می‌کند.

 اغلب اوقات ما گول می خوریم و باور می کنیم که زندگی با بالاترین سرنوشت و هدایت زندگی هدفمند باید مستقیماً با شغل ما و نحوه گذراندن وقتمان مرتبط باشد. در حالی که اینها می توانند در سفرمان مرتبط باشند، همسو شدن با هدف مان بیشتر حالت ذهنی و حالتی از وجود است.

 واقعاً مهم نیست که چه کاری انجام می‌دهیم، همسو شدن با هدفمان از یک مکان عمیق‌تر و ساده‌تر برمی خیزد. پیچیدگی ها را از بین ببرید، این ایده را رها کنید که باید سخت تلاش کنید تا هدف خود بیابید – این باورها را دوباره بچینید تا بتوانید تشخیص دهید که هدف شما از درون سر برآورده است نه از بیرون.

 هدف، بالاترین سرنوشت، همه این اصطلاحات زیبا ممکن است چیزهای مختلفی را در شما تداعی کند. مشاهده کنید که چه احساساتی خلق می کنند. به این فکر کنید که همسو شدن با هدف و بالاترین سرنوشت چه احساسی برای شما دارد. چه احساساتی به ذهن می آید؟

 (اگر در زیر ماه کامل ۲۷ بهمن به این سؤالات بپردازید، ممکن است تعجب کنید که چه پاسخ ها یا بینش هایی برای تان روشن می شود.)

 این احساسات ممکن است سرنخ هایی را در مورد اینکه کجا باید توجه خود را جلب کنید و در چه زمینه هایی باید جستجو کنید، به شما بدهد. با هر فکری که در این مورد ایجاد می شود، بنشینید و ببینید ماه کامل چگونه با شما کار می کند تا به بازآفرینی و شکل گیری ایده های جدید کمک کند.

 یکی از هدایایی که این ماه کامل به ما می دهد انرژی سبکی است. به ما یادآوری می کند که وجود خود را نرم کنیم و بر ایجاد شادی تمرکز کنیم. قرار گرفتن در حالت شادی یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای پیوند ما با خداوند و مسیر بالاترین سرنوشت مان است.

  مسیر شادی و مسیر هدف اغلب در هم تنیده هستند. با پیروی از یکی، در نهایت راه خود را به دیگری پیدا می کنیم.

 اگر در مورد چیزی در زندگی خود احساس سنگینی می کنید یا از اتفاقاتی که در حال حاضر در اطراف تان رخ می دهد ناامید شده اید، با ماه کامل کانکت شوید. اجازه دهید ارتعاشات آن کمی سبکی را به وجود و موقعیت شما وارد کند.

 ببینید آیا می توانید عقب نشینی کنید و اجازه دهید هر گونه شرایط سنگین یا ناامیدکننده نرم شود. ببینید آیا می توانید جنبه خنده‌آور و فان چیزها را بیابید یا حداقل ببینید، آیا می توانید با یادآوری اینکه همه چیز موقتی است، پیوندهای وابستگی را رها کنید.

 در اینجا خنده نیز یک داروی قدرتمند است، پس در این زمان به دنبال برخی از این درمان ها باشید. با دوستان تماس بگیرید، یک فیلم خنده دار تماشا کنید، یک کتاب خنده دار بخوانید، اجازه دهید خنده در وجودتان جاری شود.

 ونوس و مارس نیز در زیر این ماه کامل در یک اتحاد مقدس با هم هستند و پرتوهای سوپرشارژ و تقویتی از انرژی های پرشور، خلاق و متعادل کننده را به سمت ما می فرستند.

 ونوس و مارس نمایانگر مونث و مذکر، الهه و خدا هستند. هر دوی این انرژی ها در درون ما زندگی می کنند و می توانند در این ماه کامل دوباره متولد شوند.

 تولد دوباره این اصول می‌تواند ما را ببیند که قلب‌هایمان را وسیع‌تر می گشاییم، احساسات مان را تقویت می‌کنیم، در ارتباط خود با انرژی‌های مردانه و زنانه تجدید نظر می‌کنیم، و به ما کمک می‌کند به الهه یزدانی یا خدای درون متصل شویم.

 ونوس و مارس همچنین نیروی بسیار خلاقانه ای هستند که می توانیم نه تنها برای پروژه های خلاقانه و الهام بخش، بلکه برای کارهای تجلی مانیفست نیز از آنها استفاده کنیم. با کار با این انرژی ها، می توانیم نیروی مغناطیسی و هوای جذب اطراف مان را تقویت کنیم.

 ماه کامل معمولا زمانی است که انرژی از ما بییرون کشیده می شود. ماه های کامل نقاط رهایی هستند، اما با ونوس و مارس با یکدیگر در آسمان، ما همچنین می توانیم انرژی را به سمت خود بکشیم، به ویژه انرژی که به ما امکان می دهد احساس قدرتمندی، سکسوالیتی، پرشور و خلاق بودن کنیم و در مالکیت کامل بدن مان باشیم.

 رقص و جنبش می تواند به این امر کمک کند، همچنین گفتن جملات تاکیدی عشق به خود، و آراستن بدن خود با لباس ها و لوازمی که به شما احساس خوبی می دهد.

 به طور کلی، این یک ماه کامل قدرتمند است که محاسن زیادی برای ارائه دارد. در حالی که ممکن است متوجه شویم که «هدف» خود را زیر سؤال می بریم و به دنبال معنای عمیق تری در زندگی خود هستیم، اگر از درون نگاه کنیم، پاسخ ها خود را برای ما آشکار خواهند کرد.

 از ارتعاشات این ماه کامل لذت ببرید و از انرژی آن برای ایجاد تعادل بین جنبه های مردانه و زنانه خود و حمایت از ایجاد شور و شادی بیشتر در زندگی خود استفاده کنید.

آیین ماه کامل تان اینجاست

همچنین ممکن است بپسندید:

هوروسکوپ عشق برای تجلی عاشقانه‌ها در ماه کامل لیو ۲۷ بهمن


پیش بینی های ماه کامل لیو ۲۷ بهمن ۱۴۰۰- اختصاصی زودیاک

ماه کامل لیو ۲۷ بهمن ۱۴۰۰