آسترولوژی شهودی: ماه کامل ماهی سپتامبر ۲۰۲۰

ماه کامل سپتامبر در ۱-۲ام این ماه در زودیاک رویایی، اثیری و حساس ماهی روی می دهد.

یک انرژی عمیق و بیدارکننده برای این ماه کامل وجود دارد، نه فقط به این دلیل که در زودیاک روحانی ماهی روی می دهد، بلکه به این دلیل که یک تراز هارمونیک با اورانوس می سازد.

اورانوس سیاره بیداری و تغییر است. این ما را تشویق می کند تا چیزها را با چشم اندازی تازه مشاهده کنیم. ما را راهنمایی می کند تا به چیزها از طریق لنزهای جدیدی نگاه کنیم تا هوشیاری مان دگرگون شود و آگاهی مان بالا رود.

تحت این انرژی بیدار کننده، احساس می شود که زمان مناسبی برای معرفی این ایده است:

در حالی که ماه کامل در زودیاک ماهی روی می دهد، اگر به آسمان کیهانی نگاه کنیم، در واقع ماه را در صورت فلکی آکواریوس می یابیم.

بله، زودیاک غربی و صورت های فلکی هم تراز نیستند. زودیاک ها توسط آسترولوژرها ترسیم شده است و دروازه هایی برای کمک به رمزگشایی قطعه مخصوصی از آسمان در نظر گرفته شده است. آن ها با صورت های فلکی واقعی که در آسمان می بینیم مطابقت ندارند.

در انجمن آسترولوژیکالی تحول فزاینده ای ایجاد شده است تا آگاهی بیشتری را نسبت به این امر موجب شود بنابراین شروع کردند به دادن امتیاز ویژه به صورت های فلکی.

بدون فرو رفتن در بحث بیش از حد در این مورد – چرا که می تواند برای خودش یک پست کامل باشد – من احساس می کنم که نه تنها باید به سیستم زودیاک مورد استفاده در آسترولوژی غربی سنتی ( وسترن)، بلکه نیز به آسترولوژی شرقی (سایدیریل)، که خود را با صور فلکی همسو می‌کند، احترام بگذاریم.

من فکر می کنم بتوان آسترولوژی سنتی غربی که از مجموعه زودیاک ها استفاده می کند را آسترولوژی زمینی (مبتنی بر زمین) و آسترولوژی شرقی که از صورت های فلکی پیروی می کند را آسترولوژی کهکشانی (وابسته به کهکشان) نامید.

من گمان می‌کنم که هر دو این سیستم‌ها شایستگی لازم را دارند. احساس می کنم هر دوی آن ها ما را در درک رابطه مان با آسمان کیهانی بالای سرمان کمک و راهنمایی می کنند.

با این حال، آن چیزی که نسبت به زودیاک یا صورت فلکی که این ماه کامل در آن روی می دهد اهمیت بیشتری دارد، جنبه های پیرامون آن است. این جنبه ها بدون توجه به سیستم آسترولوژی مورد استفاده تغییر نمی کنند.

همانطور که گفته شد، اورانوس جنبه زیبایی با این ماه کامل می سازد، به این معنی که مقدر شده ‌است به نوعی بیداری هایی را به ارمغان بیاورد.

اورانوس همچنین فرمانروای آسترولوژی است و شاید ذهن شما از قبل بیدار شده باشد، چرا که درک می کنید که رابطه شما با آسمان کیهانی می تواند غنی تر و عمیق تر باشد.

ونوس و سترن نیز تحت این ماه کامل اکتیو هستند و ممکن است مسائلی را در موضوعات مربوط به روابط ما برانگیزانند.

این انرژی ما را فرا می خواند تا به جای اینکه حالت تدافعی به خود بگیریم، اعمال مان را به گردن بگیریم و حقیقت خود را بیان کنیم.

این از ما می خواهد که کسی را مقصر ندانیم یا سرزنش نکنیم، بلکه واقعاً مسئولیت رفتار خود و آن چه را که می خواهیم برای حرکت رو به جلو ایجاد کنیم بر عهده بگیریم.

حول این ماه کامل انرژی کاردینال قدرتمندی وجود دارد، به این معنی که ممکن است خودمان را مستقل و متمایل به رهبری بیابیم.

در اینجا فرصتی برای رهبری و هدایت با این انرژی کاردینال وجود دارد، به عنوان مثال – فقط حرف نزنید بلکه قدم در مسیر بگذارید!

ماه کامل سپتامبر قطعاً می تواند عواطف مان را به جوش آورد و احساسات پر شورمان را تحریک کند.

همچنین ممکن است ما احساس همدلی بیشتری داشته باشیم، بنابراین اگر نسبت به انرژی های دیگران حساس هستید، مطمئن شوید که برای محافظت از خود و شارژ انرژی خود اقداماتی انجام می دهید.

از آن جا که ماهی یک نشان آب است، گذراندن وقت در نزدیکی آب یا حتی گرفتن یک حمام آب نمک می تواند التیام دهنده و نیروبخش باشد.

اگر شما احتیاج بیشتر به تنظیم با این انرژی کهکشانی و آکواریوسی داشتید، ممکن است آن را در خدمت به دیگران یا رسیدن به عزیزان خود بیابید و حمایت و پشتیبانی در این موارد دریافت کنید.

اگر چه که امسال ارتباط با عزیزان چالش برانگیز بوده است، اما برای سلامت روانی و عاطفی ما ارتباط برقرار کردن بسیار مهم است. اگر می توانید این کار را انجام دهید، خدمت عزیزان تان برسید و آن ها را غافلگیر کنید و ببینید که چقدر احساس بهتری خواهید داشت.

مانند همه تحولات، برای ظهور جدیدها، فرو ریزی و انحلال لازم است.

برای حمایت خود با این پروسه، از انرژی های غنی این ماه کامل به عنوان یک کاتالیزور برای رهایی از انتظارات و چشم داشت ها، کسی که فکر می کردید بودید و سرگذشت و داستان های گذشته خود استفاده کنید.

کسی که دیروز یا حتی لحظه ای پیش بودید را رها کنید و از کسی که در همین لحظه هستید استقبال کنید.

در همین لحظه، هیچ چیز از دیروز و هیچ چیز از فردا وجود ندارد. تنها چیز واقعی شما هستید، همین جا، همین حالا، در همین فضا، در همین حالت. حسش کنید. با کسی که در این لحظه هستید احساس راحتی کنید.

 

 

ماه کامل ماهی سپتامبر ۲۰۲۰