آسترولوژی ماه کامل کنسر ژانویه ۲۰۲۲

این اولین ماه کامل در سال ۲۰۲۲ است و در نشان شهودی و آب کنسر می‌افتد. ماه دوست دارد در کنسر باشد، جایی است که بیشتر احساس می کند در خانه است و هر یک از ما می توانیم در این دریچه زمان از این انرژی هماهنگ بهره ببریم.

ماه کامل در ۱۷ ژانویه به اوج خود می رسد، اما به طور معمول ما می توانیم ماه کامل را حدود چهار روز قبل از رسیدن آن احساس کنیم. در این زمان است که می‌توانیم از تجمع انرژی آن بهره ببریم، سپس با افول ماه کامل، می‌توانیم درون انرژی‌ها و هر آنچه رسیده است ساکن شویم.

ماه کامل زمان رها شدن و وارستگی است، و ما باید در ماه کامل کنسر به این موضوع توجه بیشتری داشته باشیم. ممکن است سنگینی در هوا وجود داشته باشد که به این معنی است که ما باید تلاش آگاهانه ای انجام دهیم تا همه چیزهایی که احساس خفگی یا ناتوانی می کند را از بین ببریم.

دلیل این امر سیاره پلوتو است که در نزدیکی ماه کامل شناور است و تأثیر خود را بر انرژی های حساس قمری اعمال می کند. پلوتو سیاره قدرت است، بنابراین ممکن است توجه ما به پویایی قدرت در زندگی‌مان جلب شود، جایی که احساس بیشترین قدرت را می‌کنیم و حتی جایی که احساس ناتوانی می‌کنیم.

گاهی اوقات نفوذ پلوتو باعث می شود احساس خفگی کنیم یا اینکه به نوعی تحت کنترل هستیم. این می تواند هر فشاری را که احساس می کنیم، به ویژه در روابطمان تشدید کند.

در صورتی که هر یک از این موضوعات مطرح شد، به این فکر کنید که چگونه می توانید قدرت خود را پس بگیرید. چگونه می توانید خود را در صندلی راننده زندگی تان قرار دهید؟

انتظار مداوم یا وابستگی به اقدامات دیگران می تواند ما را در موقعیت ناتوانی قرار دهد، بنابراین مراقب افکاری باشید که در این راه می‌آیند. مراقب قرار دادن هر یک از اعمال و باورهای خود بر اساس نگرش ها و ارزش های دیگران باشید. مراقب هر فکری باشید که با این جمله شروع می شود: “اگر اینطور شود یا این اتفاق بیفتد، آنگاه من در آرامش / خوشحال / آرام خواهم بود.”

انتظار برای اتفاق افتادن «این» دام است! بنابراین ببینید آیا می توانید راه هایی برای ایجاد آرامش بدون توجه به اقدامات دیگران یا اوضاع پیرامون خود بیابید.

اگر تحت این ماه کامل، انرژی سرکش و ناراحت‌کننده‌ای احساس می کنید، بدانید که کائنات از شما حمایت می کند تا با استفاده از قدرت جنبش، آن را از بین ببرید. جنبش و حرکت می تواند بسیار شفابخش باشد و ممکن است این را در این ماه کامل بیشتر احساس کنیم.

رقصیدن، دویدن، پیاده روی، شنا، یا به سادگی ایستادن و تکان دادن کل بدن از سر تا پا همه راه هایی برای رهایی و خلاصی از هرگونه تنش یا احساس بی قراری هستند.

تمرین دیگری که می توانید انجام دهید این است که به سادگی روابط زندگی خود و هر داینامیکی که به احساس ناتوانی کمک کرده را مشاهده کنید.

چگونه می توانید این الگوهای رفتاری را هرچند به روشی کوچک تغییر دهید؟ ارائه یک مانترا یا جمله تاکیدی و تکرار آن در هر زمان که در آن موقعیت قرار گرفتید می تواند راه حل خوبی باشد، اما اغلب اوقات، آگاهی از داینامیک می تواند برای ایجاد تغییر کافی باشد.

همچنین می‌توانید از انرژی‌های ماه کامل برای تمرین رهاسازی استفاده کنید، بنابراین دینامیک‌هایی که مشاهده کرده‌اید را بنویسید و سپس آن‌ها را به‌عنوان سمبلی از رهایی زیر ماه کامل درخشان، با تشریفات بسوزانید.

در حالی که داینامیک قدرت موضوعی برای ماه کامل است، انرژی شیرین‌تر و نرم‌تر دیگری نیز در این زمان در آسمان کیهانی شناور است.

این انرژی مطبوع از سیاره نپتون می‌آید که در زمان ماه کامل در موقعیتی هارمونیک است. نپتون سیاره رویاها و رشد معنوی است. ارتعاش عشق بی قید و شرط را در خود حمل می‌کند و ارتباط ما با کل جهان را به ما یادآوری می کند.

در هر جا و در هر مسیری که هستید، بدانید که تنها نیستید. شما یک تیم روحی الهی در کنارتان دارید و آنها می توانند با شما همکاری کنند تا رها شوید و هر گونه سنگینی، غم و اندوه یا اضطرابی که احساس می کنید را دگرگون سازید.

این ماه کامل زمانی است که حجاب به طور طبیعی نازک است و با انرژی های زیبای نپتون، ارتباط با قلمروهای بالاتر و خود برتر برای ما آسان تر خواهد بود. همه این‌ها می‌توانند به‌طور باورنکردنی شفابخش باشند و به ما یادآوری کنند که همه ما بخشی از چیزی بسیار بزرگ‌تر از آن چیزی هستیم که واقعاً می‌توانیم تصور کنیم.

ارتباط با معنویت تان نیز می تواند تمرینی آرامش بخش در این ماه کامل باشد. می‌توانید از انرژی‌های نپتون برای عمیق‌تر کردن تمرین مراقبه‌تان یا ارتباط با شهود خود استفاده کنید.

این انرژی همچنین از هر پروژه خلاقانه ای که ممکن است روی آن کار کنید پشتیبانی می کند. در واقع، انرژی‌های قدرت پلوتو و انرژی‌های آرامش‌بخش و خلاق نپتون می‌توانند داینامیک فوق‌العاده برای حمایت از کارهای خلاقانه و ارائه هنر شما در مقابل مخاطبان مورد نظر یا افراد قدرتمند در پیشه شما باشند.

ماه کامل همچنین می تواند نقطه اتمام باشد، بنابراین ممکن است متوجه شوید که هر پروژه ای که روی آن کار می کنید، به ویژه پروژه های خلاقانه، به یک پایان طبیعی می رسد.

به طور کلی، این ماه کامل لحظاتی از هماهنگی، اما همچنین مقداری سنگینی را نیز ارائه می دهد. ممکن است توجه ما به پویایی قدرت در روابطمان جلب شود و ممکن است خودمان را بیابیم که باید آگاهانه رفتارهایمان را تنظیم کنیم. روی توانمندسازی خود تمرکز کنید و بدانید که حمایت کیهانی از هر طرف در حال باریدن است. پروژه های خلاقانه نیز می توانند در این زمان شکوفا شوند.

آیین و مراسم ماه کامل کنسر 

ماه کامل کنسر ژانویه ۲۰۲۲