آسترولوژی شهودی: سوپرماه‌گرفتگی کامل خونی در کماندار خرداد ۱۴۰۰

 

سوپرماه‌گرفتگی کامل خونی در ۵ خرداد ۱۴۰۰/ ۲۶ می ۲۰۲۱ یک رویداد آسمانی نادر است. در این شب، سوپرماه کامل درخشان و نورانی، بزرگتر از حد معمول در آسمان شب ظاهر خواهد شد، و مانند یک آباژور قرمز درخشان در حالی که توسط سایه زمین گرفته می شود، در خواهد آمد.

ماه گرفتگی های خونی نادر هستند، و نام خود را به دلیل رنگ مایل به قرمز ماه که در زمان گرفتگی کامل به وجود می آید گرفته است.

آخرین باری که یک ماه گرفتگی خونی داشتیم، برمی گردد به دی ماه ۱۳۹۷/ ژانویه ۲۰۱۹، بنابراین این یک پدیده خاص برای تجربه خواهد بود، به خصوص اگر ما بتوانیم آن را از گوشه ای از جهان که هستیم ببینیم.

در آسترولوژی گفته می‌شود که ماه گرفتگی های خونی، تغییرات ناگهانی، نیاز به دگرگونی یا انتقال زندگی مان در مسیری جدید را به ارمغان می آورد.

در یک ماه گرفتگی خونی، ممکن است متوجه شویم که چیزی از زندگی مان آزاد می شود یا مسیری برای مان پاک می شود، حتی اگر لزوماً به دنبال پاکسازی نبودیم.

چیزی که با گرفتگی ها وجود دارد این است که آن ها ما را در جایی که باید باشیم قرار می دهند. آنها نشان دهنده پورتال هایی هستند که ما را به فصل بعدی و به تکامل بالاتری از روح مان سوق می دهند. آن ها نشان دهنده یک پرش کوانتومی به حالت جدید و بالاتر آگاهی هستند.

اعتماد کنید که آنچه پیرامون زمان یک گرفتگی از زندگی تان خارج می شود، حتی اگر احساس چالش کنید، یک پیام مستقیم از یونیورس است که به وسیله گرفتگی می گوید زمان رهایی است.

این ماه گرفتگی خونی که در نشان کماندار می افتد، بخشی از چرخه گرفتگی است که در اردیبهشت ۱۳۹۹/ می ۲۰۲۰ آغاز شد.

کماندار بر ذهن و خرد برترمان حکم می راند. انرژی آن به ما اجازه می دهد تا روی تصویر بزرگتر تمرکز نماییم و از دیدگاه گسترده تری به چیزها بنگریم.

سجیتاریوس، توسط پیکان کماندار نشان داده می شود و انرژی آن به ما اجازه می دهد تا نیات و اهداف و مسیر پیکان مان را تنظیم کنیم.

اگرچه هرچیزی ممکن است در زمان این گرفتگی سر باز کند، اما شما با این انرژی کماندار برای هدایت کانکت شوید. از آن برای تمرکز بر روی تصویر بزرگتر استفاده کنید، ببینید که آیا می توانید ذهنیت خود را گسترش دهید، و از منظر فراوانی به چیزها نگاه کنید. شما همچنین می توانید از آن به عنوان یک ردیابی، به حوادثی که ابتدای این چرخه گرفتگی در سال ۲۰۲۰ آغاز شد، برگردید.

هرجا تیر کمان شما فرود آمد را تجلیل کنید، حتی اگر آن جایی نباشد که شما فکر می کردید نهایت آنجا است. آگاه باشید که به زودی زمان برای اهداف جدید تنظیم می شود و یک سفر ماجراجویی جدید در حال گشودن است.

گرفتگی‌ها معمولا جفتی می آیند، و جفت این گرفتگی یک خورشیدگرفتگی در ۲۰ خرداد ۱۰/۱۴۰۰-۱۱ ژوئن ۲۰۲۱ است. در این گرفتگی ژوئن به ما این فرصت داده می شود تا آن نیت ها را تنظیم کنیم و ماجراهای جدید را از هر مسیری که تمیز و پاکسازی شده است بسازیم.

با توجه به ماهیت این سوپرماه گرفتگی خونی خرداد، ما همچنین ممکن است اسرار و یا اطلاعات پنهانی را کشف کنیم که در حال آمدن به سطح می باشند. همین اطلاعات است که می تواند الهام بخش تغییر و تحول باشد و حتی می تواند بیداری را نیز باعث شود.

دانش قدرت است، و ما ممکن است به خوبی متوجه شویم که این اطلاعات جدید می تواند هرآنچه برای وضوح مورد نیاز است و جایی که ما در حال رفتنیم و آنچه گام های بعدی مان نیاز دارند را به ما بدهند.

مرکوری، سیاره ارتباطات در زمان این گرفتگی نزدیک ونوس خواهد بود و یک زمان برای صحبت کردن از قلب، با دلسوزی و برآمده از مکان عشق و نه ترس را سیگنال خواهد کرد.

گرفتگی ها می توانند همه ما را به طور متفاوت تحت تاثیر قرار دهند، اما همه ما ملزم به احساس تزلزل و تحریک عمیق نسبت به عواطفی هستیم که آن ها می توانند به ارمغان بیاورند.

ماه های کامل همیشه زمان جوشش احساسات مان هستند، که در یک گرفتگی، به خصوص یک ماه گرفتگی خونی، این امر تقویت می شود.

همانطور که ماه، درون تاریکی می افتد، سمبل تمام احساسات تاریک مان است که به سطح می آیند. همه سایه هایی که پشت صحنه کمین کرده اند ناگهان درون آگاهی مان می خزند.

از هر گونه احساساتی که می آیند تجلیل کنید، اما اگر احساس اضطراب و غرق شدگی کردید، تا موقعی که انرژی های گرفتگی بگذرد به خودتان فضا بدهید و با خود مهربان باشید.

ژوپیتر که قادر است همانند یک ذره بین عمل کند نیز در طول این گرفتگی بسیار فعال است که می تواند بر انرژی های موجود بیافزاید.

با این حال به خاطر داشته باشید که در طرف دیگر گرفتگی، همه چیز می تواند شفاف و روشن احساس شود و می تواند درک عواطف را آسان تر کند .

از آنجا که گرفتگی ها قدرتمند هستند، ممکن است تا خورشیدگرفتگی ماه ژوئن به طرف دیگر انرژی آن نرسیم، بنابراین صبور باشید و بدانید که این نیز باید بگذرد.

همچنین گفته می شود که ماه گرفتگی های خونی تغییرات بسیار شدید آب و هوایی را به همراه دارند و همچنین می توانند تنش های موجود در صحنه جهانی را تقویت کنند.

در آسترولوژی سنتی، ماه گرفتگی های خونی برای پادشاهان، ملکه ها، و حاکمان کشورها به عنوان فال بد در نظر گرفته می شده است. خرافاتی نیز وجود دارد که ماه گرفتگی خونی زمانی است که تاریکی می تواند شکوفا شود.

از دیرباز عقیده بر این بوده که تاریکی منفی است، اما در عین حال این بیانی از زنانگی است و چیزی برای ترسیدن ندارد. در تاریکی است که ما می توانیم دگرگون شویم؛ در تاریکی است که می توانیم با روح خودمان کانکت شویم و در تاریکی است که می توانیم رویای دنیایی روشن تر و بهتر را برای همگان ببینیم.

وقتی سایه سراسر صورت ماه را می پوشاند، قدرت های شهودی و مخفی مان بالا می آیند. ما تشویق می شویم که تمرکز خود را از این دنیای سه بعدی خارج کنیم و وارد دنیای نهان روح، آگاهی بالاتر و حالت های بی کران و لایتناهی شویم.

گرفتگی ها، رویدادهای اسرارآمیزی هستند که هدیه ای از سمت یونیورس می باشند و ما را در جایی که باید باشیم قرار می دهند. آنها ما را به چالش می کشند تا پلی به حالت جدیدی از تکامل برایمان بزنند. درست است که آنها تغییر به ارمغان می آورند اما همچنین بیداری و فرصتی برای بالا بردن لِوِل در مسیر روح مان را به همراه دارند.

همه ما در اینجا یک ماموریت روحی از هر نوع داریم، و یک گرفتگی، به خصوص یک ماه گرفتگی خونی است که می تواند به ما یادآور شود که چرا ما در اینجا هستیم، ماموریت روح و هدف ما چیست، و چگونه ما می توانیم به سطح بالاتری از بودن ارتقا یابیم؟

به دروس و سیاحت این گرفتگی تکیه کنید. از حضور آن برای کانکت با درون تان و خویشتن واقعی خود استفاده کنید. درک کنید که هر گونه تغییر یا تحولی که نمایان می شود بخشی از سرنوشت شماست و وجود آن تغییر است که شما را به فصل بعدی تکامل تان سوق می دهد.

 

ماه گرفتگی خونی کماندار