چگونه برگشتی مارس را مدیریت کنیم؟

مارس سیاره عمل و انرژی است. این سیاره ای است که به ما کمک می کند تا با انگیزه بمانیم و کارها را به انجام برسانیم.

وقتی مارس در بهترین حالت خود قرار دارد، ما می توانیم بر ترس های خود غلبه کنیم، بر موانع فائق آییم و در پیشبرد سفرمان احساس راهنمایی و ساپورت کنیم.

اما هنگامی که مارس در برگشتی است، انرژی کند و دسترسی به آن بسیار دشوار می شود.

مارس تقریباً هر دو سال یک بار به صورت برگشتی در می آید.

همچنان که مارس به برگشتی می رود، به ما این فرصت را می دهد تا ببینیم چه موانعی را باید از مسیر بزداییم تا بتوانیم به جلو، به سوی قله سرنوشت مان حرکت کنیم.

تقریباً مانند این است که مارس به ما کمک می کند تا به داخل پیله خود بازگردیم تا برآورد و ارزیابی کنیم که آیا چیز دیگری برای جمع آوری یا ترک آن وجود دارد تا بتوانیم به آسانی به حرکت مان به سمت جلو ادامه دهیم.

 در اینجا چند پیشنهاد در مورد نحوه مدیریت برگشتی مارس ارائه شده است:

  • بالانس سطوح انرژی

برگشتی مارس می تواند سطح انرژی ما را پراکنده کند، بنابراین مهم است که اگر احساس خستگی یا تخلیه انرژی می کنیم، به بدن مان گوش فرا دهیم و سعی نکنیم به جلو هول دهیم.

برای کمک به متعادل کردن سطح انرژی تان، یک رژیم غذایی سالم و ورزش منظم اتخاذ کنید، استراحت فراوان داشته باشید، بدن تان را هیدراته و آبدار حفظ کنید و از تایید مرزهایتان مطمئن شوید.

  • همانجایی که هستید باشید

وقتی مارس در برگشتی است، همه چیز می تواند متوقف شود. این شگرد یونیورس است که ما را مجبور می کند تا با چیزها همانطور که هستند بنشینیم و احساس آرامش و سکون را به زندگی مان بیاوریم.

به خاطر داشته باشید که در حال حاضر حرکت کردن به جلو شاید بهترین راه حل نباشد، سعی کنید شکیبایی را تمرین کنید.

در طی برگشتی مارس، بهتر است از امضای قراردادهای جدید تجاری یا حقوقی خودداری کنید چرا که همه چیز آهسته و به کندی پیش خواهد رفت و ممکن است به مقصود رساندن این امور مشکل باشد.

  • چه می خواهید؟

از این زمان برای کاوش در روح خود استفاده کنید و آن چه که واقعاً آرزو می کنید را کشف کنید.

آیا مسیری که در زندگی خود پیش گرفته اید در خدمت بالاترین هدف شماست؟

اگر این گونه نیست، مارس به شما این فرصت را می دهد تا نگاهی عمیق تر داشته باشید و ارزیابی کنید، چرا که ممکن است نیاز به ایجاد تغییراتی باشد.

استفاده از این زمان به عنوان ارزیابی برخی از اهداف و اقداماتی که تاکنون انجام داده اید نیز ممکن است مفید باشد.

آیا از سبک و شکل زندگی خود راضی هستید؟ اگر اینطور نیست، اکنون وقت دارید که چیزها را تغییر دهید.

  • به احساسات یک خروجی سالم بدهید

احساسات نیز ممکن است در طول برگشتی مارس به هیجان آمده باشند، بنابراین به آن چه می گویید دقت داشته باشید و مراقب به زبان آوردن چیزی که بعد پشیمان خواهید شد باشید.

اگر احساس عصبانیت، نارضایتی یا تحریک پذیری کردید، سعی نکنید آن را سرکوب کنید. درعوض، به خودتان اجازه دهید حس کنید که چه احساسی دارید. بگذارید عواطف تان شسته شود.

استفاده از این رویکرد، به شما این امکان را می دهد که نرم شوید به جای این که در برابر هر آن چه احساس می کنید مقاومت کنید. هنگامی که احساسات را نرم می کنید، به شما کمک می کند تا راحت تر عبور کنید، همچنین به شما این امکان را می دهد تا چیزی که ممکن است در زیر آن احساس مدفون شده باشد را ببینید.

  • سرعت خود را کم کنید، صبور باشید

در هنگام برگشتی مارس از انجام کارها با عجله خودداری کنید، زیرا ممکن است حوادث رخ دهند. وقت تان را صرف کنید و در رویکرد خود روشمند و بااحتیاط باشید.

برگشتی مارس روش صحبت یونیورس است که می گوید: “آهسته شوید!”

 

نحوه مدیریت برگشتی مارس