اطلاعات طالع بینی تارس

عنصر: خاک

حالت: ثابت

رنگ: سبز، صورتی

روز: جمعه، دوشنبه

حاکم: ونوس

بیشترین سازگاری با: عقرب، خرچنگ

اعداد شانس: ۲ ،۶ ،۹ ،۱۲ ،۲۴

محدوده تاریخ میلادی: ۲۰ آوریل _ ۲۰ می

خصوصیات تارس

نقاط قوت: قابل اعتماد، صبور، اهل عمل، فداکار، مسئولیت‌دار، پابرجا

نقاط ضعف: یک‌دنده، تملک‌گرا، سازش‌ناپذیر

یک تارس دوست دارد: باغبانی، آشپزی، موسیقی، رمان، لباس‌های خاص، کار با دست

یک تارس دوست ندارد: تغییرات ناگهانی، پیچیدگی، ناامنی از هر نوع، پارچه‌های مصنوعی

تارس یک نشان ‌کارآمد و دارای پایه و اساس محکم است؛ نشانی است که میوه‌های زحمت را برداشت می‌کند. آنها نیاز به احاطه شدن با عشق و زیبایی را همیشه احساس می‌کنند، به دنیای مادی و ​​لذت‌های جسمی روی می‌آورند. افرادی که با خورشید خود در تارس متولد می‌شوند، جسمانی و حساس هستند و لمس و مزه را مهم‌ترین حس می‌دانند. با ثبات و محافظه‌کار؛ تارس یکی از قابل‌اعتماد‌ترین علائم زودیاک است، آماده تحمل و پایبندی به انتخاب‌هایشان تا رسیدن به نقطه‌ی رضایت شخصی هستند.

تارس دقیقاً مانند خوشه و کپریکورن یک نشان خاک است و این توانایی را دارد که چیزها را از منظر زمینی، کاربردی و واقع‌بینانه مشاهده کند. آنها به راحتی می‌توانند پول به‌ دست آورند و سال‌ها در پروژه‌ها و کارهای یکسان بمانند. آنچه به عنوان سرسختی دیده می‌شود می‌توان به عنوان تعهد تعبیر کرد و توانایی آنها در انجام وظایف (هرآنچه که لمس شود) خارق‌العاده است. این مسئله آن‌ها را به کارمندان، شرکا و همسران و دوستانی بلند مدت و عالی تبدیل می‌کند و همیشه برای افرادی که دوستشان دارند می‌مانند. توجهات دنیوی، گاه با دیدگاهی که دنیا روی پول و ثروت بنا شده است، آنها را بی پروا، سنت‌گرا یا ماتریالیست (مادی‌گرا) می‌کند.

حاکم تارس ونوس، سیاره عشق، جذابیت، زیبایی، خرسندی، خلاقیت و حق‌شناسی است. این طبیعت لطیف باعث شده که تارس‌ها آشپز، باغبان، عاشق‌پیشه و هنرمندانی عالی باشند. آنها وفادار هستند و تغییرات غیرمنتظره را دوست ندارند و اغلب مستعد انتقاد یا تعقیب گناه و جرم مردم هستند؛ تا حدودی به افراد دیگر و احساساتی که به نظر می‌رسد قادر به رها کردن نیستند، وابسته هستند. با این وجود، بدون چالش عاطفی نهانی آن‌ها، این اشخاص توانایی استفاده‌ از عقل و خرد در هر موقعیت آشوب‌آور و ناسالم را دارند.

تارس – این گاو سرگردان تنها کسی است که به بهترین دوست خود، الهه هِرا، خیانت کرده است، این یک موجود بدبخت است که باید برای یافتن آزادی، روی زمین پرسه بزند. گویی چیزی همیشه او را به گذشته‌اش سوق می‌دهد و شادی‌هایی که زمانی وجود داشت را به یاد او می‌آورد و همچنان نیش می‌زند و به پیش می‌رود؛ او تنها و جدا از هسته‌ی خود در دنیای خود محصور می‌شود. یک تارس برای پیدا کردن عشق، باید به جهان سفر کند، مال‌اندیشی و طرز فکرش را تغییر دهد و در کل سیستم اعتقادی و ارزشی خود را تغییر دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نشان تارس شامل عشق، سازگاری با هر نشان، دوستان و خانواده، شغل و پول و هوروسکوپ سال ۲۰۲۰، به هوروسکوپ تارس مراجعه کنید.

تفسیر سیارات در نشان تارس

نشان زودیاک تارس