اطلاعات طالع‌بینی ترازو

 

عنصر: هوا

حالت: اصلی

رنگ: صورتی، سبز

روز: جمعه

حاکم: ونوس

بیشترین سازگاری با: قوچ، کماندار

اعداد شانس: ۴, ۶, ۱۳, ۱۵, ۲۴

محدوده تاریخ میلادی: ۲۳ سپتامبر _ ۲۲ اکتبر

 

 

 

خصوصیات ترازو

 

نقاط قوت: هم‌یارگر و دوستانه، مردم‌دار و باسیاست، بخشنده ، منصف، اجتماعی

نقاط ضعف: دودل، از رو در رویی اجتناب می‌کند، کینه به دل راه خواهد داد، خودخوری

یک ترازو دوست دارد: هماهنگی، لطافت، به اشتراک گذاشتن با دیگران، بیرون از منزل

یک ترازو دوست ندارد: خشونت، بی عدالتی، صداهای بلند، پیروی از رسوم و انطباق

 

افرادی که تحت نشان ترازو به دنیا آمده‌اند صلح‌آمیز و بی‌طرف هستند و از تنها بودن نفرت دارند. مشارکت برای آن‌ها بسیار مهم است، زیرا آینه‌ی خودشان‌اند و کسی که به آن‌ها این توانایی آینه بودن را می‌دهد خودشان هستند. این افراد شیفته تعادل و تقارن هستند، به دنبال عدالت و برابری هستند و از طریق زندگی درک می‌کنند که تنها چیزی که باید واقعا ً برایشان مهم باشد درون هسته مرکزی وجودشان است. این کسی است که تقریبا ً هر کاری برای جلوگیری از درگیری انجام می‌دهد و صلح را در هر زمان ممکن حفظ می‌کند.

نشان ترازو یک نشان هوا است که بین دوقلو و آکواریوس تنظیم شده است؛ و به این اشخاص انگیزه ذهنی، خرد بالا و یک ذهن تیز داده است. آن‌ها از کتاب‌های خوب، بحث‌های دشوار و افرادی که چیزهای زیادی برای گفتن دارند الهام خواهند گرفت. هر نماینده ترازو به هنگام صحبت با افراد دیگر باید محتاط باشد، زیرا وقتی مجبورند تصمیم‌ بگیرند که طرف یا طرفین را انتخاب کنند، ناگهان متوجه می‌شوند که ممکن است در جای اشتباهی قرار داشته باشند و توسط افراد اشتباه محاصره شده باشند. هیچ شریک زندگی نباید فراموش کند که آن‌ها نقطه‌نظر و عقیده‌ی خودشان را دارند.

 

سیاره حاکم بر نشان ترازو، ونوس است که این افراد را به عاشقان بزرگی تبدیل کرده است، اما همچنین مشتاق چیزهای مادی و گران قیمت. زندگی‌شان باید با موسیقی و هنر و بازدید از مکان‌های زیبا غنی شود.

ترازو – سنجش و توازن روح ما، کوتاه‌ترین اسطوره از همه نشان‌ها و کوتاه‌ترین صورت فلکی در آسمان، معروف به انبردست نشان عقرب. ترازو، نقطه‌ای از تعادل در دریای افراط و تفریط است که تنها از طریق درجه پانزدهم این نشان باشکوه جلوه‌گر می‌شود. یک احساس ناامن در ترازو وجود دارد گویی آنها مطمئن نبودند که کدام بشقاب ترازو در آینده سنگینی می‌کند و آگاه‌ نبودند که همه چیز می‌گذرد و به ما یاد می‌دهند که نسبت به دیگران محتاط باشیم.

هر کاری که ما در طول عمر خود انجام می‌دهیم تنها در خدمت این است که راهی را برای روح خود به سمت آن ” قدرت بالاتر ” نشان دهد تا سرانجام جوهره و موجودیت‌مان سنجیده شود. به ما می‌گوید که کجا اشتباه کردیم و چه کار درستی انجام دادیم ترازوها ناخودآگاهانه به ما یاد می‌دهند که رهایی واقعی در ملایمت و آهستگی نهان است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نشان ترازو شامل عشق، سازگاری با هر نشان، دوستان و خانواده، شغل و پول و هوروسکوپ سال ۲۰۲۰، به هوروسکوپ ترازو مراجعه کنید.

  • تفسیر سیارات در نشان ترازو(به زودی…)

 

نشان زودیاک ترازو