اطلاعات طالع بینی دوقلو

عنصر: هوا

حالت: تغییرپذیر

رنگ: سبز روشن، زرد

روز: چهارشنبه

حاکم: مرکوری

بیشترین سازگاری با: کماندار و آکواریوس

اعداد شانس: ۵، ۷، ۱۴، ۲۳

محدوده تاریخ میلادی: ۲۱ می _ ۲۰ ژوئن

 

 

 

مشخصات دوقلو

نقاط قوت: لطیف، خون‌گرم، کنجکاو، سازگار، توانا در یادگیری سریع و تبادل ایده‌ها

نقاط ضعف: عصبی، ناسازگار، دودل

یک دوقلو دوست دارد: موسیقی، کتاب، مجلات، چت با تقریباً هر کسی، گشت و گذار در سطح شهر

یک دوقلو دوست ندارند: تنها بودن، محدود و محصور بودن، روزمرگی و تکرار

دوقلو گویا و تیز هوش است. نشانگر دو شخصیت متفاوت در یک واحد است و شما هرگز مطمئن نخواهید بود با کدام یک روبرو خواهید شد. آنها اجتماعی، معاشرتی و آماده برای تفریح هستند و گرایش دارند ناگهان فکری و بی‌قرار شوند. آنها شیفته خود جهان هستند، بسیار کنجکاو، با احساسی مداوم که زمان کافی برای تجربه هر آنچه که می‌خواهند ببینند وجود ندارد.

 

نشان دوقلو متعلق به عنصر هوا است، همراه با ترازو و آکواریوس، و این موضوع او را به تمام جوانب ذهن متصل می‌کند. به وسیله‌ی مرکوری اداره می‌شود، سیاره‌ای که بیانگر ارتباطات، نوشتن و سیر و حرکت است. افرادی که تحت این نشان خورشیدی به دنیا می‌آیند اغلب این احساس را دارند که نیمه دیگرشان گم شده است، بنابراین آنها برای همیشه به دنبال دوستان، مربیان، همکاران و افراد جدیدی هستند تا با آن‌ها حرف بزنند.

 

ذهن باز و قابل تغییر، آن‌ها را هنرمندان، به خصوص نویسندگان و روزنامه‌نگارانی عالی می‌سازد، و مهارت‌ها و انعطاف‌پذیری آن‌ها باعث شده که آن‌ها در زمینه تجارت، رانندگی و ورزش‌های تیمی بدرخشند. این یک نشان متنوع، کنجکاو، سرگرم‌کننده و دوست‌داشتنی است که با آرزوی تجربه همه چیزهایی که در جهان وجود دارد به دنیا آمده است. این باعث می‌شود شخصیت آن‌ها الهام‌بخش باشد و هرگز کسل‌کننده نباشد.

 

دوقلو – همزادهای غم‌خوار این‌قدر معصومیت کودکانه در طبیعت دوقلوها به چشم می‌خورد که حکایت از برادری و عشق بین بهترین دوستان و بستگانی دارد که کاملاً با شخصیت، شرایط، ظاهر فیزیکی یا تربیت متفاوت هستند. آن‌ها در این دنیا هستند که تفاوت‌ها را حل کنند و باعث شوند احساس خوبی داشته باشند، و آماده باشند تا زندگی خود را به یک برادر یا یک دوست بدهند.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نشان دوقلو شامل عشق، سازگاری با هر نشان، دوستان و خانواده، شغل و پول و هوروسکوپ سال ۲۰۲۰، به هوروسکوپ دوقلو مراجعه کنید.

تفسیر سیارات در نشان دوقلو(به زودی…)

 

نشان زودیاک دوقلو