اطلاعات طالع‌بینی عقرب

 

عنصر: آب

حالت: ثابت

رنگ: قرمز روشن، قرمز، قهوه‌ای متمایل به قرمز

روز: سه‌شنبه

حاکم: پلوتو، مارس

بیشترین سازگاری با: تارس، خرچنگ

اعداد شانس: ۸, ۱۱, ۱۸, ۲۲

محدوده تاریخ میلادی: ۲۳ اکتبر – ۲۱ نوامبر

 

 

 

خصوصیات عقرب

 

نقاط قوت: مبتکر و خوش‌فکر، شجاع، پرشور، سرسخت، یک دوست واقعی

نقاط ضعف: بی‌اعتمادی، حسادت، مرموز، خشن

یک عقرب دوست دارد: صداقت، حقایق، درست بودن، دوستان قدیمی، سر به سر کسی گذاشتن، یک عشق بزرگ و شدید

یک عقرب دوست ندارد: دغل‌کاری و خیانت، افشای اسرار، افراد غیرفعال

متولدین عقرب، افرادی جسور و شهوانی هستند. آنها قاطع و مصمم هستند و تا زمانی که حقیقت را بیابند دست از تحقیق برنخواهند داشت. عقرب یک رهبر بزرگ است، همیشه از اوضاع آگاه و همچنین در کاردانی بسیار برجسته است.

 

عقرب یک نشان آب است و برای تجربه و ابراز احساسات زندگی می‌کند . اگر چه احساسات برای عقرب بسیار مهم هستند، اما متفاوت از دیگر نشان‌های آب آن‌ها را بروز می‌دهند. در هر صورت، شما می‌توانید مطمئن باشید که عقرب از اسرار شما هر چه که باشد محافظت خواهد کرد.

 

پلوتو سیاره تحول و احیا و همچنین حاکم این نشان است. عقرب‌ها با رفتار آرام و خونسرد و ظاهر اسرارآمیز و مرموزشان شناخته می‌شوند. مردم غالباً می‌گویند که متولدین عقرب خشمگین هستند، احتمالا ً به این دلیل است که قوانین جهان را خوب درک می‌کنند. برخی از متولدین عقرب می‌توانند پیرتر از آنچه در واقع هستند به نظر برسند. آن‌ها رهبران عالی هستند، زیرا آن‌ها به کاری که انجام می‌دهند، بسیار متعهد هستند. عقرب ها از عدم صداقت نفرت دارند و آن‌ها می‌توانند بسیار حسود و بدگمان باشند، بنابراین باید یاد بگیرند چگونه راحت‌تر با رفتارهای مختلف انسانی سازگار شوند. عقرب‌ها بی‌باک هستند و بنابراین دوستان زیادی دارند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نشان عقرب شامل عشق، سازگاری با هر نشان، دوستان و خانواده، شغل و پول و هوروسکوپ سال ۲۰۲۰، به هوروسکوپ عقرب مراجعه کنید.

  • تفسیر سیارات در نشان عقرب(به زودی…)

 

 

نشان زودیاک عقرب