اطلاعات طالع‌بینی لئو

 

عنصر: آتش

حالت: ثابت

رنگ: طلایی، زرد، نارنجی

روز: یکشنبه

حاکم: خورشید

بیشترین سازگاری با: آکواریوس، دوقلو

اعداد شانس: ۱، ۳، ۱۰، ۱۹

محدوده تاریخ میلادی: ۲۳ ژولای _ ۲۲ آگوست

 

 

خصوصیات لئو

 

نقاط قوت: خلاق، پرشور، سخاوتمند، خونگرم، بشاش، شوخ‌طبع

نقاط ضعف: مغرور، لجوج، خودمحور، تنبل، انعطاف‌ناپذیر

یک لئو دوست دارد: تئاتر و سینما، تعطیلات، مورد تحسین قرار گرفتن، چیزهای گران قیمت، رنگ‌های روشن، تفریح با رفقا

یک لئو دوست ندارد: نادیده گرفته شدن، روبرویی با حقیقت دشوار، مانند یک پادشاه یا ملکه با آن‌ها رفتار نکردن

افرادی که تحت نشان لئو به دنیا آمده‌اند، ذاتاً رئیس و فرمانده هستند. آن‌ها نمایشی، خلاق، بااعتمادبه‌نفس، مسلط و مقاومت در برابر آنها مشکل است؛ قادرند در هر زمینه‌ای از زندگی که به آن متعهد هستند به هر چیزی که می‌خواهند دست یابند.

یک قدرت خاص برای یک لئو و مقامِ ” سلطان جنگل ” شان وجود دارد . لئو اغلب دوستان زیادی دارد زیرا سخاوتمند و وفادار هستند. خودباور و جذاب، این نشان خورشیدی در متحد کردن گروه‌های مختلف مردم و هدایت آن‌ها به سمت یک دلیل مشترک توانمند است و حس شوخ‌طبعی سالم آن‌ها باعث می‌شود هم‌کاری با مردم آسان‌تر شود.

 

لئو متعلق به عنصر آتش است، دقیقاً مانند قوچ و کماندار. این باعث شده آن‌ها خونگرم و در زندگی با عشق باشند و سعی کنند بخندند و اوقات خوبی داشته باشند. آن‌ها می‌توانند از ذهن خود برای حل حتی دشوارترین مشکلات استفاده کنند، آنها به راحتی در حل مسائل پیچیده مختلف به ابتکار عمل می‌پردازند. این نشان به وسیله‌ی خورشید حاکمیت می‌شود، لئو این ذات آتشین در آسمان را پرستش می‌کند (کاملاً به معنای واقعی کلمه و استعاره). آنها در جستجوی خودآگاهی و رشد مداوم نفس هستند.

با آگاهی از علایق و خصوصیات شخصیتی خود، به راحتی می‌توانند همه چیز مورد نیاز خود را بخواهند و البته می‌توانند به راحتی و ناخودآگاهانه به نیازهای افراد دیگر برای منافع شخصی یا مقام بی‌توجه باشند. هنگامی که یک نماینده لئو شیفته و دلبسته‌ی موفقیت‌هایش و راهی که مردم او را می‌بینند می‌شود به راحتی به یک هدف‌گرا تبدیل و آماده‌ی تاختن می‌شود.

 

لئو – شیر در غار این داستان شیر همیشه از شجاعت سخن می‌گوید. این یک حیوان شجاع است و غیر ممکن است که دعوت به جنگ دهد یا آسیب و ویرانی به بار آورد، تنها نقطه ضعف آن‌ها نگران بودن و پرخاشگری به کسانی است که با آن‌ها مقابله می‌کنند . در زندگی غارگردی، یک شیر همیشه نیاز به داشتن یک آشیانه و یافتن آسایش در زمان‌های سخت دارد . با این حال، آن‌ها هرگز نباید مدتی طولانی آنجا بمانند. آن‌ها باید با سری بالا با دیگران با عزت و احترام روبه‌رو شوند و هرگز صدایی، دستی یا سلاحی بلند نکنند و شجاعانه در میان جنگلی که حاکم‌اند قدم بزنند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نشان لئو شامل عشق، سازگاری با هر نشان، دوستان و خانواده، شغل و پول و هوروسکوپ سال ۲۰۲۰، به هوروسکوپ لئو مراجعه کنید.

  • تفسیر سیارات در نشان لئو(به زودی…)

 

نشان زودیاک لئو