اطلاعات طالع‌بینی کماندار

 

عنصر: آتش

حالت: تغییرپذیر

رنگ: آبی

روز: پنج‌شنبه

حاکم: ژوپیتر

بیشترین سازگاری با: دوقلو، قوچ

اعداد شانس: ۳, ۷, ۹, ۱۲, ۲۱

محدوده تاریخ میلادی: ۲۲ نوامبر – ۲۱ دسامبر

 

 

 

خصوصیات کماندار

 

نقاط قوت: سخاوتمند، آرمان‌گرا، حس عالی شوخ‌طبعی

نقاط ضعف: بیشتر از اینکه بتوانند عمل کنند قول می‌دهند، بسیار بی‌تاب، هرچیزی را خواهند گفت مهم نیست چقدر بی‌تدبیری باشد

یک کماندار دوست دارد: آزادی، مسافرت، فلسفه، بیرون از منزل بودن

یک کماندار دوست ندارد: آدم‌های چسبنده، محدود شدن، نظریه‌های عجیب و غریب، جزئیات

کماندار کنجکاو و پرانرژی یکی از بزرگترین مسافران در میان تمامی نشان‌های زودیاک است. ذهن باز و دیدگاه فلسفی‌شان به آن‌ها انگیزه می‌دهد تا در جستجوی معنای زندگی در سراسر دنیا پرسه بزنند.

کماندار برون‌گرا، خوش بین و پر ذوق و شوق است و تغییر را دوست دارد. متولدین کماندار قادرند افکارشان را به اقدامات واقعی تبدیل کنند و آن‌ها هر کاری برای رسیدن به اهدافشان انجام خواهند داد.

مانند سایر نشان‌های آتش‌، کماندار باید دائماً با دنیا تماس داشته باشد تا هر چه بیشتر تجربه کسب کند. سیاره حاکمِ کماندار، ژوپیتر بزرگ‌ترین سیاره زودیاک است. شور و شوق آن‌ها هیچ حد و مرزی ندارد و به همین دلیل افرادی که تحت نشان کماندار به دنیا می‌آیند حس شوخ‌طبعی و کنجکاوی شدیدی دارند.

آزادی بزرگ‌ترین گنج آن‌ها است، زیرا تنها در این صورت می‌توانند آزادانه سفر کنند و فرهنگ‌ها و فلسفه‌های متفاوتی را کشف کنند. متولدین کماندار به دلیل صداقت، هنگامی که می‌خواهند چیزی بگویند یا کاری انجام دهند بی‌صبر و وقت نشناس هستند، این خیلی مهم است که بیاموزند خودشان را در یک روش قابل قبول اجتماعی و تحمل پذیر بیان کنند .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نشان کماندار شامل عشق، سازگاری با هر نشان، دوستان و خانواده، شغل و پول و هوروسکوپ سال ۲۰۲۰، به هوروسکوپ کماندارمراجعه کنید.

  • تفسیر سیارات در نشان کماندار(به زودی…)

 

نشان زودیاک کماندار